Porady

Grzejnik zimny na dole – przyczyna i rozwiązanie

Zimny dół kaloryfera to problem, który martwi nie jednego mieszkańca bloku czy domu jednorodzinnego w okresie grzewczym. Czy w takiej sytuacji konieczne jest wezwanie fachowca i naprawa grzejnika lub systemu ogrzewania? Dowiedz się więcej i przekonaj się, że ten objaw nie zawsze oznacza awarię.

Dodano: 2020-01-23 czytaj więcej

Drukowanie dwustronne nie działa – najczęstsze przyczyny i rozwiązania

Dupleks (duplex), czyli drukowanie dwustronne, jest cennym wynalazkiem, który przede wszystkim pozwala zaoszczędzić zużywany papier - nie jest to bez znaczenia zarówno dla portfela, jak i ekologii. Jeśli Twoja drukarka nie drukuje w trybie dwustronnym, sprawdź, co może być tego przyczyną oraz poznaj warte sprawdzenia rozwiązania, które być może pozwolą Ci uporać się z tą usterką.

Dodano: 2020-01-21 czytaj więcej

Zatkany zlew

Zapychanie kuchennego odpływu to problem, który może nawracać. Warto nie tylko od razu oczyszczać niedrożne syfony i rury, ale także przeciwdziałać zapychaniu armatury w przyszłości. Nie wiesz, jak odetkać mocno zatkany zlew? Zastanawiasz się, czy lepsze są domowe sposoby, czy lepiej od razu zamówić fachowe udrażnianie rur? Sprawdź!

Dodano: 2020-01-17 czytaj więcej

Złamany kluczyk w stacyjce

Ułamanie klucza w zamku drzwi to spory problem, jednak da się go na chwilę obejść i przełożyć naprawę na później. Wystarczy otworzyć drzwi od strony pasażera i skorzystać z zapasowych kluczy, o ile taki komplet mamy pod ręką. Gorszą sytuacją jest złamany kluczyk w stacyjce. Zobacz, jak wyciągnąć złamany klucz i kiedy wezwać pogotowie ślusarskie.

Dodano: 2020-01-17 czytaj więcej

Przewiercony kabel – objawy, zagrożenia i sposób działania

Co zrobić, gdy wiertarka natrafi na przewód elektryczny w ścianie? Czym grozi przewiercenie kabla? Poznaj odpowiedzi na te pytania, a także sprawdź, jak zapobiec tej ryzykownej sytuacji, dzięki metodom lokalizowania przewodów elektrycznych w ścianach. Dowiedz się więcej, by w czasie awarii zapewnić bezpieczeństwo sobie i bliskim.

Dodano: 2020-01-16 czytaj więcej

Cieknący kaloryfer

Kapanie wody z kaloryfera to problem, którego nie należy bagatelizować. Podstawienie miski i ciągłe wycieranie posadzki nie powinno być rozwiązaniem, a jedynie metodą na chwilowe zmniejszenie strat. Jeśli kaloryfer cieknie, prawdopodobnie wkrótce ulegnie poważniejszej awarii i przestanie grzać, a dodatkowo może spowodować zniszczenie lub zawilgocenie podłogi. Sprawdź, jak poradzić sobie w tej sytuacji!

Dodano: 2020-01-10 czytaj więcej

Drukarka nie pobiera papieru

Powodów, przez które drukarka nie wciąga papieru, może być wiele. Problematyczne mogą okazać się kartki i ich ułożenie, zabrudzone podzespoły urządzenia, jak i wadliwe oprogramowanie. Zanim wezwiesz serwis urządzeń biurowych lub wyrzucisz sprzęt do elektrośmieci, sprawdź, jak samodzielnie rozwiązać tego typu usterkę. W wielu sytuacjach może okazać się, że usterka jest mniej poważna, niż myślisz!

Dodano: 2020-01-07 czytaj więcej

Płyta indukcyjna buczy

Płyta indukcyjna zyskała zwolenników głównie dzięki wygodzie, z jaką wiąże się jej użytkowanie. Zniwelowanie ryzyka oparzenia, proste czyszczenie, brak lepkiego osadu ze spalanego gazu. Indukcja jest też dość cichym sprzętem AGD, jednak zdarza się , że wytwarza szum lub inne niepożądane dźwięki. Co zrobić, gdy płyta indukcyjna buczy lub hałasuje w inny sposób? Sprawdź, czy wydawane odgłosy powinny Cię niepokoić.

Dodano: 2020-01-07 czytaj więcej

Brzydki zapach z piekarnika

Piekarnik, czy to elektryczny, czy też gazowy, to przydatny sprzęt AGD, który pozwala na przygotowanie nie tylko słodkich wypieków, ale i wytrawnych dań obiadowych czy przekąsek. Przeszkodą w osiągnięciu smacznych potraw jest brzydki zapach z piekarnika, który nie tylko będzie przechodził na jedzenie, ale może także zwiastować usterkę urządzenia. Sprawdź, co mogło spowodować ten problem.

Dodano: 2020-01-03 czytaj więcej

Zepsuta grzałka w pralce – objawy

Grzałka to część, która odpowiada za podgrzanie wody w pralce do wybranej temperatury. Jej praca zarządzana jest przez czujnik temperatury, który sygnalizuje wyłączenie się elementu w odpowiednim momencie oraz termostat, który steruje załączaniem i końcem pracy grzałki. Twoja pralka nie działa prawidłowo i podejrzewasz, że to spalona grzałka? Nie wiesz, jak rozpoznać uszkodzenie tej części pralki? Sprawdź!

Dodano: 2020-01-02 czytaj więcej
Szukasz rzetelnego
fachowca? Zadzwoń do nas! Poniedziałek - Piątek 7.00 - 21.00
Sobota 8.00 - 16.00
732 080 502 Zamów serwis przez formularz
24/7

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zadzwoń