Ryszard Pomorski
4.8

Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski

Na Błonie 15/122, 30-147 Kraków

Indywidualne podejście do każdego klienta oraz sumienne wykonywanie wszystkich powierzanych obowiązków sprawiają, że jako serwis AGD ci fachowcy nie mają sobie równych. Podejmują się oni najtrudniejszych zadań z tego zakresu, żadna awaria nie jest dla nich zbyt trudna. Twojej pralce, zmywarce lub kuchence zostanie przywrócona dawna niezawodna funkcjonalność. Nie możesz odwlekać ważnej decyzji o usunięciu usterki na później. Już teraz pozwól, by profesjonalny serwis AGD zajął się tym dla Ciebie. Zadzwoń!

Zakres usług

Elektryk

  • Podłączenie płyty indukcyjnej

Hydraulik

  • Podłączenie kuchenki gazowej
  • Podłączenie pralki lub zmywarki

Serwis AGD

  • Naprawa suszarki do ubrań
  • Naprawa pralki
  • Naprawa płyty indukcyjnej
  • Naprawa zmywarki
  • Naprawa okapu
  • Naprawa piekarnika
  • Naprawa kuchenki elektrycznej
  • Naprawa kuchenki gazowej
Zasięg
  1. Kraków
  2. Wieliczka
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
15 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Sprawna i fachowa naprawa pralki na miejscu, wszystko działa bardzo dobrze. Polecam wszystkim usługi tego pana i śmiało mogę powiedzieć, że to ekspert, jeśli chodzi o naprawę tego typu urządzeń. Prawie zapomniałem dodać, że cena również była bardzo atrakcyjna.
, Bronowice, Kraków
ocena: 5
Ten serwis płyty indukcyjnej na siłę z pracą poradził sobie znakomicie. Pełen profesjonalizm i do tego wysoka kultura osobista. Kwota usługi również zasługuje na ogromny plus, zwłaszcza że inne serwisy miały wyższe stawki. Śmiało będziemy korzystać z usług tego serwisu płyty indukcyjnej na siłę, bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Polecamy wszystkim znajomym i rodzinie.
, Nowa Huta
ocena: 5
Decyzja o generalnym remoncie mieszkania zapadła. Konieczna była m.in. wymiana rozdzielni. Nie mając doświadczenia w tego typu zadaniach, postanowiłem skorzystać z pomocy elektryka. Ten z powierzonego zlecenia wywiązał się idealnie. Pan okazał się bardzo miły i kulturalny, a zadanie wykonał perfekcyjnie. Polecam go każdemu, komu zależy na profesjonalnie wykonanej usłudze!
, Bronowice
ocena: 5
Pełen profesjonalizm! Naprawa piekarnika gazowego, którą inny "fachowiec" wycenił na 550 zł skończyła się naprawą zaledwie za 200 zł i to naprawą bardzo solidną, bo sprzęt działa bez zarzutu już kolejny miesiąc. Serdecznie pozdrawiam i polecam gorąco każdemu!
, Wieliczka
ocena: 5
Miło patrzeć jak profesjonalista pracuje. Rzadko ostatnio miałam okazję trafić na dobrego fachowca, dlatego cieszę się, że trafiłam na tego specjalistę. Wyposażony w specjalistyczne narzędzia, z głową na karku i bardzo sprawnymi rękoma. Do naprawy zmywarki podszedł odpowiedzialnie i widać było, że zwraca uwagę na najmniejsze detale, by sprzęt przywrócić do dawnej funkcjonalności. Serdecznie polecam!
ocena: 5
Naprawa zmywarki na miejscu jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem, ponieważ nie trzeba zawozić sprzętu do fachowca. Z tej usługi skorzystałem również ja i jestem bardzo zadowolony. Pan na miejscu zjawił się punktualnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam serdecznie, a telefon kontaktowy oczywiście zapisuję sobie na przyszłość.
, Podgórze Duchackie
ocena: 5
Zadzwoniłem po to pogotowie elektryczne, ponieważ w wyniku przepięcia kabli część urządzeń elektrycznych przestała działać. Panowie elektrycy przyjechali po 25 minutach od wezwania, szybko zdiagnozowali przyczynę awarii i dość szybko ją naprawili. Cena jak na tak sprawną realizację - naprawdę zadowalająca.
ocena: 5
Fachowa naprawa, rewelacyjny kontakt i do tego konkurencyjne ceny. Polecam serdecznie ten serwis kuchenek na miejscu. Panowie przybyli punktualnie, co akurat bardzo sobie cenię, ponadto okazali się osobami życzliwymi i sumiennymi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia. Polecam gorąco każdemu, kto ma uszkodzony sprzęt, bo ci panowie czynią cuda.
ocena: 5
Z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis kuchenki wolnostojącej, bo przyznam szczerze, że panowie zaskoczyli mnie szybką reakcją na zgłoszenie oraz skuteczną i ekspresową realizacją zlecenia. Jestem im bardzo wdzięczny za wykonaną pracę, a telefon zapisuję, bo pewnie jeszcze w przyszłości będę z niego korzystał. Naprawdę szczerze polecam za profesjonalizm i sprawną obsługę klienta.
, Dębniki, Kraków
ocena: 5
Naprawa pralki przebiegła szybko i sprawnie, do tego zaskoczyła mnie również cena, która okazała się bardzo przystępna. Pan okazał się osobą słowną, do zadania podszedł sumiennie, dokładnie i solidnie oraz odpowiedzialnie. Polecam z czystym sumieniem ten serwis pralki każdemu, kto ma problem z urządzeniem.
, Wieliczka
ocena: 5
Z naprawą zmywarki ten pan nie miał najmniejszego problemu. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Wszystko przebiegło solidnie i uczciwie, a ja jestem zadowolony z wyniku. Celowo opinię piszę dopiero teraz (po 2 miesiącach) - do tej pory sprzęt działa jak należy.
, Wieliczka
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista od naprawy sprzętu kuchennego. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego zaskoczyła mnie atrakcyjna cena i krótki czas realizacji. Polecam za uczciwość, rzetelność oraz profesjonalizm i dokładność. Nic dziwnego, że u klientów ma same pozytywne opinie.
, Kazimierz, Kraków
ocena: 4
Firma naprawiała zasilanie w mojej kuchence. Usterka okazała się dość skomplikowana, ale ostatecznie udało się wyeliminować problem. Polecam serdecznie ten serwis kuchenki elektrycznej każdemu, kto w fachowcach ceni nie tylko solidność, ale też uczciwość.
ocena: 4
Obawialiśmy się, że wymiana drzwiczek będzie bardziej kosztowna, ale miłe zaskoczenie. Serwis piekarnika na miejscu nie policzył dużo za usługę, a wykonana ona została bardzo dobrze i całkiem szybko. Nie będę już szukać innych fachowców w przyszłości - wiem, gdzie się zgłosić, gdy znów będę w potrzebie. Polecam serdecznie wszystkim.
, Bronowice, Kraków
ocena: 4
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis płyty indukcyjnej. Technicy na miejscu byli już następnego dnia od wezwania, ponadto mieli ze sobą niezbędne do pracy narzędzia, dzięki którym szybko naprawili indukcję. Teraz wszystko śmiga bez zarzutów. Polecamy serdecznie, telefon zachowujemy!!!
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502