Pogotowie Elektryczne Wrocław

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Pogotowie Elektryczne Wrocław
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W mojej firmie pojawiło się spięcie, więc zadzwoniłem do fachowca, by usunął tę awarię elektryczną. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to niezwykle kompetentny, uczciwy i solidny specjalista, jakiego ze świecą szukać na rynku. Na dodatek ma atrakcyjny cennik, co jest dodatkowym plusem."
Usługi Elektryczne i Hydrauliczne Elvis Mariusz Michalec
4.4
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Chodziło o przepalony kabel w instalacji. Wezwałem pogotowie elektryczne i muszę przyznać, że panowie poradzili sobie z tym zadaniem bezbłędnie. Widać, że są fachowcami z powołania, którym niestraszne są żadne usterki. Od razu wiedzieli, co należy zrobić. Na plus zasługuje także szybkość ich interwencji. Polecam z czystym sercem!"
Usługi Elektryczne Justyna Koryciak
4.7
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Ci fachowcy działali w zakresie usunięcia awarii elektrycznej. Okazało się, że w moim domu był uszkodzony przewód, z czym panowie poradzili sobie bez najmniejszego problemu. Widać, że znają się na rzeczy i mają za sobą już niejedną taką usługę. Aż miło było patrzeć jak pracują. Polecam, również ze względu na przystępne stawki, jakimi nie może pochwalić się konkurencja."
Wybrane zlecenia

Plac Grunwaldzki, Wrocław
Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd pogotowia elektrycznego? Mam problem w biurze. Co chwile wybija bezpieczniki i nie jesteśmy w stanie pracować. Był przed chwilą Pan złota rączka, który pomaga przy różnych rzeczach ale z tą wawrią nie mógł sobie poradzić. Bardzo proszę o pilną interwencję.

Sołtysowice
Witam serdecznie. Czy jest możliwość umówienia na jutro kogoś z pogotowia elektrycznego 24h. Chodzi mi o godziny wczesnoporanne jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Mam jakieś spięcie w gniazdku i nawet pojawił się dym. Obawiam się większej wawrii. Bardzo proszę o informację czy ktoś rano przyjedzie.

Przedmieście Oławskie
Jaka jest cena usunięcia awarii prądu. Wywaliło mi korki w mieszkaniu i nie jestem w stanie sobie z nimi poradzić. Są to stare korki takie wkręcane. Próbowałam je wymienić ale dalej nie ma prądu w gniazdkach. Czy możecie pilnie przyjechać? Jaki będzie koszt usunięcia awarii?

Ołbin, Wrocław
Poszukuję doświadczonego elektryka. Mam sporą awarię elektryczną. Doszło do jakiegoś zawarcia i mam teraz przepalone przewody. Bardzo proszę o pilną pomoc bo jesteśmy od wczoraj bez prądu i nic nie możemy robić. Czy jesteście w stanie pilnie przyjechać? Czy drogie będzie usunięcie takiej awarii? Czekam niecierpliwie na odpowiedź.

Brochów
Pilnie potrzebuję specjalisty od elektryki. Wybiło mi bezpiecznik w mieszkaniu i nie mogę go ponownie włączyć. Nie mam światła w połowie mieszkania. Niestety jest to ta część gdzie jest kuchania. Bardzo proszę o pilny przyjazd bo wszystki mi się rozmrozi w lodówce. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Bieńkowice, Wrocław
Poszukuję w okolicy specjalisty z doświadczeniem od usuwania awarii elektrycznych. U mnie w firmie doszło do jakiegoś przepięcia i w połowie pomieszczeń nie ma prądu. Cała praca stoi bo nie ma jak ładować laptopów. Proszę o pilną interwencję.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502