Pogotowie Elektryczne Warszawa

Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Pogotowie Elektryczne Warszawa
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Od jakiegoś czasu zaczęło wyrzucać różnicówkę (mam jedną na cały dom), więc skontaktowałem się z tym fachowcem, by zasięgnąć jakiejś porady w tym zakresie. Pan już telefonicznie wywarł na mnie dobre wrażenie, udzielając bardzo konkretnych i rzeczowych odpowiedzi. Umówiłem się z nim na naprawę i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego jego pracy. Polecam z czystym sumieniem."
Instalatorstwo Elektryczne Leszek Kolczyński
4.6
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Robiłem remont w firmie i przez przypadek przewierciłem sobie przewody. Skontaktowałem się z tym elektrykiem, ponieważ szukałem pomocy w tym zakresie i jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego jego pracy. Wszystko zostało naprawione tak, jak tego oczekiwałem. Na dodatek cena była niczego sobie. Polecam!"
Usługi Elektryczne i Naprawa Drzwi Naprawiacz Dariusz Szwed
4.8
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Nie wiedziałam, do kogo zwrócić się z problemem awarii elektrycznej. Nie miałam żadnych sprawdzonych kontaktów, więc trochę zdałam się na własną inuticję. Na szczęście mój wybór był trafny, a elektryk sprawnie wykonał wszelkie czynności naprawcze w moim mieszkaniu. Polecam, bo takiego fachowca warto mieć pod ręką na awaryjne sytuacje."
Usługi Elektryczne Bezpieczna Posesja Bogusław Pełka
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie elektryk do usunięcia awarii w moim domu. Rzecz polegała na tym, że w środku czułem swąd palonego plastiku i jak się okazało, miałem przepalone kable w instalacji. Ten pan przyjechał do mnie jeszcze w tym samym dniu i sprawnie pozbył się usterki. Cena mogłaby być nieco niższa, ale poza tym nie mam żadnych uwag. Polecam jak najbardziej."
Serwis Elektryczny Montroe Mave
4.9
Liczba opinii: 19
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Montroe Mave

Pogotowie Elektryczne Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Wróciłam do domu z pracy i okazało się, że mam awarię elektryczną. Szybko skontaktowałam się z tym fachowcem i jestem bardzo zadowolona z tej usługi. Pan był na miejscu niedługo po naszej rozmowie telefonicznej, w dodatku z usterką uporał się naprawdę szybko. Takich fachowców ze świecą szukać."
Elektryk Krasvol Energy
4.9
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

Elektryk Krasvol Energy

Pogotowie Elektryczne Warszawa
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W gniazdku pojawiło się spięcie, daltego zadzwoniłem do tego pogotowia elektrycznego, by otrzymać jakąś pomoc w tym zakresie. Panowie poradzili sobie z tym zadaniem bezbłędnie, od razu zdiagnozowali źródło usterki i sprawnie zajęli się zażegnaniem awarii. Efekt końcowy ich działań był jak najbardziej satysfakcjonujący. Polecam!"
Zakład Elektryczny Elektro7 Paweł Balcer
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Numer do tego pogotowia elektrycznego dostałem od siostry i muszę powiedzieć, że panowie spełnili moje wszystkie oczekiwania. Chodziło o to, że w mieszkaniu wybiło mi bezpieczniki i nie potrafiłem sobie z tym poradzić. Jednak od czego są fachowcy? I w dodatku tak solidni jak elektrycy z tej firmy? Polecam gorąco, również ze względu na przystępny cennik."
Serwis będzie dostępny od dnia 11.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny Oleksandr Tereshchenko
4.7
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwane było przeze mnie pogotowie elektryczne do usunięcia zwarcia. Sprawa była dość pilna, bo w weekend wyjeżdżałam i nie chciałam tego tak zostawić. Panowie umówili się ze mną na usługę jeszcze w tym samym dniu, co bardzo mi odpowiadało. Naprawę przeprowadzili poprawnie i zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Polecam ich za fachowość, rzetelność, a także przystępne stawki."
Usługi Elektryczne Elektron Patryk Siporski
4.6
Liczba opinii: 11
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że przy remoncie jeden z fachowców uszkodził biegnące w ścianie przewody elektryczne. W tym momencie nie pozostało mi nic innego, jak wezwać na pomoc elektryka. Strzałem w dziesiątkę okazał się wybór tego Pana. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu zbyt wiele czasu. Polecam go za profesjonalizm oraz umiejętności, a także przystępne ceny."
Szukasz elektryków, którzy sprawnie i w pełni profesjonalnie naprawią instalację w Twoim domu? Potrzebujesz pomocy w zakresie naprawy sprzętu komputerowego? Zdecyduj się na tego fachowca, a na pewno nie będziesz żałować swojego wyboru. Wieloletnia ...
Serwis będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-09-16 Szmulowizna, Warszawa
Pomocy! Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd pogotowia elektrycznego, całodobowego działającego 24h? Cały czas wybija korki w moim mieszkaniu. Jak próbuję zapalić swiatło czy nawet włączyć suszarkę do kontaktu to wybija bezpieczniki. Czy mogę prosić o przyjad kogoś, kto się zna na takich awariach elektrycznych ?

2021-08-17 Magenta, Warszawa
Witam państwa. Szukam w okolicy sprawdzonego i niedrogiego pogotowia elektrycznego. Doszło do jakiegoś zwarcia i przepalilo przewody elektryczne. Pisze z pytaniem o możliwość przyjechania w najbliższym czasie do mojego mieszkania i sprawdzenia instalacji. W jakiej cenie jest usługa pogotowia elektrycznego? Proszę o szybką informację, ponieważ temat chcę zamknąć jeszcze dziś.

2021-08-06 Mirów
Halo, potrzebuję szybko wezwać pogotwie elektryczne do mojego domu. Wyrzuciło różnicówkę, a zaprzyjaźniona firma która zawsze przyjeżdzala na podobne awarie jest niedostępna. Czy dacie radę wysłać Waszych pracowników? W jakiej cenie jest taka usługa ? Będę wdzięczny za kontakt w tej sprawie.

2021-08-04 Stara Praga
Dzień dobry, szukam kogoś, kto usunie zwarcie w moim domu. Doszło do przeciążenia sieci w instalacji elektrycznej i teraz wybija korki za każdym razem kiedy chcę skorzystać z prądu, bez znaczenia z jakiego urzadzenia chcę skorzystac. W jakiej cenie będzie pomoc pogotowia elektrycznego?

2021-07-26 Buczynek, Warszawa
Witam. Chciałbym dopytać o dostępność terminów na usunięcie awarii elektrycznej w domu. Podczas drobnych prac remontowych przez pomyłkę przecięłem przewód znajdujący się w ścianie i teraz nie mam prądu w połowie mieszkania. Czy jest taka możliwość, aby umówić się na już z pogotowiem elektrycznym?

2021-07-16 Grodzisk, Warszawa
Witam państwa serdecznie, potrzebuję pilnie skontaktować się z pogotowiem elektrycznym. Czy świadczycie takie awaryjne usługi? W biurze przepalił się kabel i potrzebujemy wezwać elektryka, który usunie awarię elektryczną. W jakim czasie najszybciej może ktoś podjechać? Sprawa jest pilna, bo niestety nie mamy prądu, a biuro musi normalnie funkcjonować.

2021-07-09 Jazdów, Warszawa
Pisze z pytaniem o cenę, ile kosztuje interwencja pogotowia elektrycznego w mieszkaniu? Nieustannie wyrzuca korki, nie jestem w stanie normalnie korzystać z prądu. Chciałbym żeby jeszcze dziś ktoś przyjechał.

2021-07-03 Stara Miłosna
Dzień dobry, szukam dobrej firmy, która świadczy usługi elektryczne w pobliżu i mogłaby podjechać na miejsce awarii elektrycznej do mojego mieszkania. Uzkodzone zostały przewody elektryczne i okazuje się, że przyjazd pogotowia elektrycznego jest niezbędny. W jakim czasie najszybciej można umówić się na taką usługę? Jaki jest koszt przyjazdu pogotowia elektrycznego?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502