Pogotowie Elektryczne Wałbrzych

Usługi Elektryczne In-Pol Zbigniew Faściszewski
4.8
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Nastąpiło przeciążenie sieci, więc wezwałam pogotowie elektryczne do usunięcia tej awarii. Choć panowie mieli małe opóźnienie, to jednak efekt końcowy ich działań był dla mnie w pełni satysfakcjonujący. Na dodatek zaproponowali cenę, która nie uderzyła znacząco w mój portfel. Profesjonalnie, niedrogo i solidnie. Numer na wszelki wypadek zapisałam sobie w telefonie. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?"
Gaj
Naprawa i Serwis Elektryczny Zertech
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Miałem następujący problem: w gniazdku pojawiły się iskry i nie wiedziałem, jak zaradzić tej usterce. Numer do tego elektryka dostałem od siostry i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Pan zajął się naprawą od ręki, w dodatku był bardzo kompetentny i ostrożny w tym, co robi. Usługa została wykonana przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa. Bardzo dziękuję za pomoc! Na pewno będę polecać."
SzczawienkoKsiąż, Wałbrzych
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Damplast Kamil Piwowarczyk
4.8
Liczba opinii: 108
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zauważyłam, że z mojego gniazdka szły iskry. Naturalną reakcją w tym wypadku był telefon do elektryka i umówienie się na usługę usunięcia tej usterki. Cieszę się, że pan tak szybko zareagował na moje zgłoszenie, zaś na miejscu zjawił się jakieś 20 minut po zakończonej przez nas rozmowie telefonicznej. Działania przez niego zaproponowane przyniosły oczekiwany skutek, w dodatku cena była niczego sobie. Polecam!"
Lubiechów, Wałbrzych
Wybrane zlecenia

2021-09-03 Kozice, Wałbrzych
Po podłączeniu w domu nowej zmywarki do kontaktu i włączeniu zmywania naczyć, chyba doszło do przeciążenia sieci elektrycznej i wywaliło nam korki. W części domu nie mamy teraz światła nie wiem czy prąd w kontaktach jest bo jeszcze tego nie sprawdzałam ale podejrzewam, że też nie ma. Czy fachowcy z pogotowia elektrycznego mogli by przerobić tak instalację by nie wywalało korków?

2021-09-01 Piaskowa Góra
Szukam pana elektryka do usunięcia zwarcia, najlepiej gdyby pan miał swoją firmę gdzieś w pobliżu centrum miasta bo bardzo zależy mi na czasie. U nas w bloku znów doszło do zwarcia i co jakiś czas wyrzuca korki. Nie ma prądu i to nie tylko w moim mieszkaniu. To chyba jakaś grubsza awaria.

2021-07-13 Nowy Glinik, Wałbrzych
Dzień dobry, szukam doświadczonego pana elektryka bo znów nie mam prądu w moim domu. Prawdopodobnie w nocy wyrzuciło nam różnicówkę. Kiedy pan mógłby najszybciej do mnie przyjechać? Ile tak mniej więcej zapłacę za wymianę różnicówki? Bo nie wiem ile pieniędzy wypłacić, no chyba że jest możliwość płatności kartą?

2021-06-29 Piaskowa Góra
Dzień dobry. Czy jest szansa by jeszcze dziś fachowiec zjawił się w moim domu i sprawdził mi instalację elektryczną? Doszło u nas dosłownie przed chwilą do spięcia w gniazdku. Podłączałem właśnie frytkownice do kontaktu w kuchni i pojawiły się iskry z gniazdka na szczęście w porę ją odłączyłem i nic złego się nie stało.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502