Pogotowie Elektryczne Tychy

Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Nastąpiło przeciążenie sieci i potrzebowałam pomocy elektryka do usunięcia awarii elektrycznej w moim domu. Pan przyjechał na miejsce niedługo po skończonej rozmowie telefonicznej, co jest jak najbardziej na plus. Muszę powiedzieć, że jest to fachowiec z powołania, który zna się na swojej pracy i lubi ją wykonywać. Aż miło było patrzeć jak pracuje. Polecam!"
Zwierzyniec
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny był mi fachowiec znający się na elektryce, bo przy pracy kilku urżądzeń elektrycznych ciągle wyrzucało mi korki w mieszkaniu. Bałem się, że w końcu może dojść do uszkodzenia instalacji, jeśli nie wezmę sprawy w swoje ręce. To pogotowie elektryczne w pełni stanęło na wysokości zadania, trafnie zdiagnozowali źródło problemu i przystąpili do zażegnania awarii. W efekcie wszystko już działa sprawnie. Dziękuję za pomoc!"
Jaroszowice
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W moim mieszkaniu wyrzuciło korki i szukałem pomocy ze strony pogotowia elektrycznego, które mogłoby zająć się taką naprawą od ręki. Pan przyjechał do mnie już po 20 minutach od zakończonej rozmowy telefonicznie i sprawnie zajął się usunięciem usterki, która koniec konców była banalna, jednak przysporzyła mi trochę stresu. Serdecznie dziękuję za pomoc!"
Czułów
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W biurze mieliśmy robiony remont i przez przypadek przecięliśmy przewody. Poszukiwane było przez nas dyspozycyjne i rzetelne pogotowie elektryczne, które pomogłoby naprawić tę usterkę. Panowie z zadania wywiązali się znakomicie, na dodatek zaproponowali cenę, która wcale nie była wygórowana. Na pewno będziemy polecać, bo o dobrych elektryków wyjątkowo trudno w tych czasach."
Cielmice, Tychy
Serwis będzie dostępny od dnia 17.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w branży elektrycznej i hydraulicznej. Kiedy kilka lat temu zaczynała swoją działalność, jej założycielowi przyświecał jeden cel: rzetelne podejście do każdego zlecenia i poważne traktowanie każdego klienta, bez wyjątku. Fachowcy stale ...
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Usługi Elektryczne AH Group Adrian Hanzel
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W biurze mieliśmy awarię elektryczną w postaci braku prądu, więc zadzwoniłam do tego fachowca, by powierzyć mu wszelkie czynności z tym związane. Pan trafnie zdiagnozował źródło usterki i od razu przystąpił do jej usunięcia, dzięki czemu cała naprawa nie zajęła mu wiele czasu. Polecam z całego serca."
Zawiść, Tychy
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

2021-09-29 Balbina
Witam Mam problem z elektrycznym podgrzewaczem wody w kuchni, który przestał grzać. Czy jest możliwość umówienia terminu? Pozdrawiam

2021-09-28 Wilkowyje
Prawdopodoobnie jakas szyna w bezpiecznikach sie spalila tak powiedzieli Panowie z Taurona gdyż wybił głowny

2021-09-09 Suble, Tychy
Jaki jest koszt zdiagnozowania awarii elektrycznej w domu? Wyrzuca mi co jakiś czas korki i zupełnie nie wiem od czego. Staram się mieć jak najmniej podłączonych rzeczy do prądu ale to nic nie daje. Sytuacja się stale powtarza. Czy długo muszę cekać na przyjazd fachowca?

2021-08-13 Żwaków
Jaki jest czas oczekiwania na przyjazd pogotowia elektrycznego 24h? Mam problem u rodziców w domu bo prawdopodobnie został przepalony kabel w ścianie. W jego okolicy jest czarna ściana. Czy mógłby ktoś pilnie przyjechać i to sprawdzić? Nie chce zostawiać rodziców samych z takim problemem. Bardzo proszę o pilną pomoc.

2021-07-02 Jaroszowice, Tychy
Dzień dobry. Potrzebuję w domu pilnej interwencji pogotowia elektrycznego. Mam awarię elektryczną i nie jestem w stanie sama sobie z nią poradzić. Kupiłam nowy robot kuchenny i kiedy go podłączyłam do prądu wysadziło wszystkie korki. Próbowałam je włączyć ale w dalszym ciągu nie mam prądu. Są to bezpieczniki podnoszone i nie weim co się dzieje. Kiedy może ktoś do mnie przyjechać?

2021-06-28 Zawiść, Tychy
Witam. Mam duży problem w biurze. Kupiłam dzisiaj do biura nową drukarkę i kiedy ją podłączyłam doszło do przeciążenia sieci. Wywaliło korki i przez chwilę nie było prądu. Udało się go przywrócić ale boję się, że sytuacja znowu się powtórzy kiedy podłączę sprzęt. Czy da się coś z tym zrobić? Bardzo proszę o pilny kontakt.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502