Pogotowie Elektryczne Toruń

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.7
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Elektryk zajął się naprawą uszkodzonych przewodów w mojej firmie i złego słowa na temat jego pracy powiedzieć nie mogę. Na plus zasługuje fakt, że pan pracuje całodobowo, więc zgodził się wykonać usługę mimo późnych godzin wieczornych. Bez wątpienia jeden z lepszych serwisów elektrycznych w okolicy!"
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Po ostatniej wizycie "fachowca" miałem obiekcje co do każdej kolejnej firmy, która wykonywała prace elektryczne w zakupionym przeze mnie niedawno domu. W końcu trafiłem na to pogotowie elektryczne. Widać było od razu, że ci elektrycy znają się na rzeczy. Usunięcie zwarcia poszło bardzo sprawnie, a usługa wykonana została za nieduże pieniądze."
Wybrane zlecenia

2021-09-18 Os. Jar, Toruń
Poszukuję jakiegoś dobrego elektryka 24h. W naszym bloku dziś w nocy doszło do uszkodzenia przewodów elektrycznych z nieznanej nam przyczyny. Nie wiemy kto mógł coś takiego zrobić i jak w takiej sytuacji się zachować. W części mieszkań jak nie większości w bloku nie ma w ogóle prądu. Czy pan elektryk mimo tak wczesnej pory może do nas przyjechać i naprawić instalacje?

2021-07-20 Mokre
Witam serdecznie. Jaka jest cena przyjazdu fachowców z pogotowia elektrycznego 24h do domu który jest oddalony 6 kilometrów od miasta? W domu mamy przepalone przewody elektryczne w nocy gdy spaliśmy doszło do spięcia przy komputerze stacjonarnym.

2021-07-15 Jakubskie, Toruń
Czy to pogotowie elektryczne 24h? bo chciałbym skorzystać z waszych usług w domu mam taki problem że wyrzuca mi korki to już trzeci raz w ciągu tego tygodnia. Nigdy wcześniej tego nie było może warto też żeby państwo sprawdzili dokładnie całą instalację.

2021-07-07 Rubinkowo
Szukam elektryka bo mam w domu awarię prądu. W nocy światło zgasło w naszym domu ale myśleliśmy że to wina dostawcy, był też dość silny wiatr i mogło zerwać linię wysokiego napięcia.Ale dziś rano byłem u sąsiadów i u nich wszystko jest w porządku. Tak jakby tylko w naszym domu prąd odcieli, lub instalacja się uszkodziła.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502