Pogotowie Elektryczne Sosnowiec

Serwis Elektryczny Elmax Robert Janota
4.9
Liczba opinii: 45
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałam elektryka do naprawy uszkodzonego przewodu. Zależało mi na tym, by usługa ta została wykonana jak najprędzej, dlatego ucieszyłam się, gdy fachowiec powiedział, że może przyjechać jeszcze tego samego dnia. Naprawa w jego wykonaniu to pełen profesjonalizm. Solidnie, sumiennie, rzetelnie i niedrogo. Nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Polecam każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany."
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły

Elektryk Wojciech Leszczyński

Pogotowie Elektryczne Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W mojej instalacji elektrycznej nastąpiło zwarcie i zostały uszkodzone przewody. Skontaktowałam się z tym fachowcem, by zasięgnąć pomocy w tym zakresie i muszę powiedzieć, że ten pan spełnił moje wszystkie oczekiwania. Niesamowicie kompetentny, rzetelny, sumienny i uczciwy elektryk, jakiego ze świecą szukać na rynku. Na dodatek zaproponowana cena nie byla wygórowana, co również jest na plus. Polecam!"
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Mateusz Krajewski
4.8
Liczba opinii: 75
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W moim gniazdku pojawiły się iskry, więc skontaktowałam się z tym pogotowiem elektrycznym w celu usunięcia awarii. Panowie od razu wiedzieli, co należy robić, byli znakomicie przygotowani do pracy pod kątem sprzętowym i mieli wiedzę i umiejętności. Polecam z czystym sercem!"
Elektryk Raito Rafał Woźniak
4.7
Liczba opinii: 25
Sprawdź szczegóły

Elektryk Raito Rafał Woźniak

Pogotowie Elektryczne Sosnowiec
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Poszukiwany był przeze mnie elektryk do usunięcia warii elektrycznej, chodziło mianowicie o nadmierne wybijanie bezpieczników. Fachowiec przyjechał, dokonał trafnej diagnozy i sprawnie przystąpił do działań zmierzających do poprawy sytuacji. Zaproponowane przez niego czynności dały oczekiwany skutek. Problem został zażegnany raz na zawsze. Polecam!"
Zakład Usług Elektrycznych Elneken Marcin Bytom
4.8
Liczba opinii: 38
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pogotowie elektryczne pomogło w zakresie usunięcia iskry z gniazdka. Plus należy się panom za szybką reakcję na moje zgłoszenie. Nie kazali mi na siebie czekać w nieskończoność, co bardzo doceniam. Cena też była całkiem atrakcyjna, w porównaniu do stawek konkurencji. Polecam!"
Instalacje Elektryczne GW Instal Grzegorz Wójcik
4.9
Liczba opinii: 39
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Godne polecenia pogotowie elektryczne, które zajęło się usunięciem spięcia w gniazdku w mojej firmie, co oceniam jak najbardziej na plus. Pan niezwykle uprzejmy i pomocny, co jest rzadko spotykanym podejściem w tych czasach. Polecam za rzetelność, fachowość, sumienność i atrakcyjne ceny."
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Instalatorstwo Elektryczne Józef Janiczek
4.8
Liczba opinii: 31
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Przepaliły mi się przewody w mieszkaniu i doszło do zwarcia. Zadzwoniłam do tego fachowca, by umówić się na usługę i jestem zaskoczona, że pan tak szybko zareagował na moje zgłoszenie. Nie widział żadnego problemu w tym, by przyjechać do mnie od razu, mimo że konkurencja mi odmówiła. Polecam jego fachowe usługi z przyjemnością."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-09-11 Stare Maczki
Witam. W naszym biurze mamy awarię elektryczną i nie działają nam komputery, myślimy że to prawdopodobnie jest przeciążenie sieci. Czy fachowiec mógłby zająć się usunięciem awarii elektrycznej dziś, a najlepiej to tak od ręki?

2021-09-03 Jęzor, Sosnowiec
Szukam fachowca w okolicy najlepiej jakby to było pogotowie elektryczne bo już trzeci raz w ciągu dnia dzisiejszego wybija mi korki. Już sam nie wiem co mam robić to musi być jakaś awaria chyba. Bardzo ważne jest dla mnie by państwa firma była z bliskiej okolicy bo bardzo zależy mi na czasie. Sami państwo wiedzą jak to jest w tych czasach bez prądu- nic się w domu nie da zrobić.

2021-08-30 Milowice
Potrzebuje jak najszybciej skorzystać z usługi pana elektryka. Zona poprosiła mnie bym powiesił obraz na ścianie, no to bez zastanowienia wziąłem wiertarkę by wywiercić dziurę na gwóźdź. Pech chciał że akurat w tym miejscu były przewody elektryczne. Przewody zostały przeze mnie przewiercone i doszło do zwarcia w instalacji elektrycznej. Czy pan również zajmuje się usunięciem zwarcia?

2021-08-21 Klimontów
Dzień dobry państwu. Jaki w państwa firmie jest czas oczekiwania na przyjazd fachowca do nagłej awarii elektrycznej? Mam w domu uszkodzoną instalację elektryczną a tak konkretnie to uszkodzony jeden przewód w instalacji. Przez co nie mam prądu w całym domu, co jest bardzo uciążliwe bo posiadamy dwójkę małych dzieci. Dlatego bardzo bym państwa prosił o jak najszybszą interwencję w tej sprawie.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502