Pogotowie Elektryczne Rybnik

Serwis Elektryczny Instal-Serwis Wiesław Knap
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Płatność kartą
Opinia o fachowcu:
"Szukałem elektryka całodobowego, bo wywaliło mi korki w domu. Fachowiec przyjechał do mnie mimo późnych godzin wieczornych i od ręki zajął się naprawą. Trafnie zdiagnozował źródło problemu, po czym przystąpił do jego usunięcia. Jestem bardzo zadowolony z jego wizyty i na pewno zadzwonię ponownie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba."
Ochojec
Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w branży elektrycznej i hydraulicznej. Kiedy kilka lat temu zaczynała swoją działalność, jej założycielowi przyświecał jeden cel: rzetelne podejście do każdego zlecenia i poważne traktowanie każdego klienta, bez wyjątku. Fachowcy stale ...
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Naprawy i Serwis Elektryczny El Monter
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Firma na moje wezwanie zajęła się usunięciem awarii elektrycznej w postaci uszkodzonego przewodu. Początkowo martwiłam się, jaka będzie cena tej usługi, ale na szczęście fachowiec zaproponował przystępny koszt, który nie odbił się znacząco na domowym budżecie. Poza tym najważniejsze jest to, że swoje zadanie wykonał bardzo dobrze. Polecam ten serwis elektryczny z czystym sumieniem."
Zebrzydowice
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Odpowiednia konserwacja instalacji elektrycznych i systematyczne pomiary są kluczowe, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i dobre funkcjonowanie domowej elektryki. Jeśli szukasz elektryka z uprawnieniami, na którego można liczyć w awaryjnej sytuacji, kontakt ...
Wybrane zlecenia

2021-09-18 Śródmieście
Mam w lokalu gastronomicznym awarię prądu! Nagle wysiadły wszystkie sprzęty w całej restauracji. Klienci zaczęli opuszczać lokal, ponieważ i tak nie było energii na kuchni, więc kucharze nie mieliby możliwości przygotowywania posiłków, gdyż wszystko mamy na prąd. Jaka jest cena wizyty specjalisty?

2021-08-27 Golejów
Potrzebujemy pilnego wsparcia pogotowia elektrycznego w biurze! W naszym budynku pracowniczym trwają prace remontowe. Nie są to bardzo skomplikowane usługi, głównie malowanie, odświeżanie przestrzeni, wieszanie obrazów itd. Lecz niestety od kilku godzin nie możemy pracować, ponieważ zanikł nam prąd w biurze, prawdopodobnie doszło do przewiercenia przewodu.Pomocy!

2021-07-25 Chwałowice
Mam ogromny problem natury elektrycznej. Nie jestem szpecem w tek kwestii, ale jestem prawie pewna, że wyrzuciło nam różnicówkę w domku jednorodzinnym za miastem. Poszukuję kogoś, kto obsługuje także te rejony. Macie dostępnego serwisanta, który byłby w stanie jeszcze dziś usunąć tę awarię elektryczną? Proszę o możliwie najszybsze wsparcie!

2021-06-25 Zebrzydowice
Potrzebuję elektryka, który ma swoją siedzibę w pobliżu mojego domu i mógłby bezwłocznie zjawić się u mnie, ponieważ mam bardzo poważny problem z przepalonymi przewodami. Strasznie śmierdzi spalenizną! Potrzebne pogotowie elektryczne 24! Prosimy o szybką interwencję doświadczonego serwisu!
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502