Pogotowie Elektryczne Lublin

Zakład Usług Elektrycznych Jamach Jakub Machometa
4.7
Liczba opinii: 9
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pojawiło się spięcie w gniazdku w mojej firmie. Jako że nie jestem elektrykiem i nie znam się zupełnie na tego typu naprawach, wolałem zostawić to zadanie specjaliście. Przyjechał do mnie bardzo kompetentny i pomocny fachowiec, który od razu wiedział, gdzie leży problem i sprawnie usunął awarię elektryczną. Zdecydowanie polecam jego usługi, bo to profesjonalista, jakiego ze świecą obecnie szukać na rynku."
Tatary
Serwis Elektryczny Electricity Agnieszka Toruń
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W firmie nastąpiła awaria elektryczna, więc zadzwoniliśmy do tego fachowca, by otrzymać jakąś pomoc. Okazało się, że przewody były uszkodzone, czym ten pan zajął się praktycznie od ręki. Naprawa w jego wykonaniu przyniosła oczekiwany skutek. Polecam fachowe usługi tego serwisu elektrycznego."
Śródmieście, Lublin
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Zakład Usług Elektrycznych i Hydraulicznych Robert Janowski
4.5
Liczba opinii: 13
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Skontaktowałem się z tym elektrykiem, by naprawił mi instalację odgromową w moim domu. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolony zarówno z wykonanej usługi, jak i z ceny, która koniec końców okazała się bardzo przystępna. Śmiało rekomenduję Państwu ten serwis."
Dziesiąta, Lublin
Usługi Elektryczne Lux Energia Leszek Skarżycki
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Pech chciał, że przy remoncie jeden z fachowców uszkodził biegnące w ścianie przewody elektryczne. W tym momencie nie pozostało mi nic innego, jak wezwać na pomoc elektryka. Strzałem w dziesiątkę okazał się wybór tego Pana. Usunięcie awarii elektrycznej nie zajęło mu zbyt wiele czasu. Polecam go za profesjonalizm oraz umiejętności, a także przystępne ceny."
Lublin, Wieniawa
Wybrane zlecenia

2021-10-18 Lublin
Przewiercenie kabla elektrycznego w czasie remontu. Prawdopodobnie wymiana bezpiecznika starego typu na klatce schodowej gdyż te nowego typu w mieszkaniu nie działają

2021-09-02 Węglin, Lublin
Witam serdecznie, zwracam się do was z prośbą o interwencję w moim domu w sprawie problemów z elektryką. Instalacja jest już bardzo stara i nie raz dzieją się dziwne rzeczy. Od jakiegoś czasu w niektórych gniazdkach występują iskry i dla nas samych, starszych ludzi to nie jest nic strasznego, ale jednak gościmy czasem wnuki i nie chcielibyśmy żeby im się coś stało.

2021-09-01 Dziesiąta
Dzień dobry, jestem zainteresowany wstępną wyceną naprawy części instalacji elektrycznej w naszym biurze. Niestety przez nieudolnego majstra zostały przewiercone przewody elektryczne w jednym pomieszczeniu i nie działa oświetlenie. Ile kosztują wstępne oględziny z dojazdem?

2021-08-16 Czuby Północne
Czy mają państwo wolny termin na dzisiaj lub jutro maksymalnie i mogliby do mnie podjechać? Mieszkam w bloku na nowym osiedlu w centrum i miała miejsce u mnie lekka awaria elektryczna. Coś w łazience w gniazdku strzeliło i nie ma teraz prądu, czy moge prosić o pomoc?

2021-07-05 Stare Miasto, Lublin
Poszukuję pogotowia elektrycznego 24/7 ponieważ około godzinkę temu wyrzuciło nam różnicówkę w salonie fryzjerskim co oznacza że jest jakiś powazny problem z prądem i na rano chcielibyśmy mieć już to naprawione żeby móc dalej pracować. Czy jesteście w stanie pomóc dzisiaj?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502