Pogotowie Elektryczne Jastrzębie-Zdrój

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Tomasz Brożek
4.9
Liczba opinii: 177
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma specjalizuje się w branży elektrycznej i hydraulicznej. Kiedy kilka lat temu zaczynała swoją działalność, jej założycielowi przyświecał jeden cel: rzetelne podejście do każdego zlecenia i poważne traktowanie każdego klienta, bez wyjątku. Fachowcy stale ...
Skuteczne naprawy usterek elektrycznych, aby takie były, muszą być przeprowadzane przez świetnie przygotowanych techników, gotowych stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy specjalizującej się w naprawach elektrycznych, jesteś w dobrym ...
Serwis Elektryczny Techniksolar
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

Serwis Elektryczny Techniksolar

Pogotowie Elektryczne Jastrzębie-Zdrój
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"W moim gniazdku pojawiła się iskra, dlatego zadzwoniłam do pogotowia elektrycznego i umówiłam się na pilną usługę. Pan przyjechał punktualnie - co bardzo sobie cenię - i od razu przystąpił do pracy. Efekt końcowy był jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Polecam z całego serca!"
Zofiówka, Jastrzębie-Zdrój
Wybrane zlecenia

2021-08-11 Gwarków, Jastrzębie-Zdrój
Szukam w okolicy pogotowia elektrycznego, które usunie awarię elektryczną w biurze. W jakim czasie najszybciej możnaby umówić się z fachowcem? Jak na złość, akurat kiedy mamy zaplanowane ważne szkolenie nie ma prądu w całej firmie. Czy może ktoś szybko przyjechać na miejsce?

2021-08-01 Zofiówka
Pisze z takim zapytaniem odnośnie ceny przyjazdu pogotowia elektrycznego do mojego domu. Jaka jest cena interwencji elektryków w trybie pilnym? Przewód został przecięty i nie ma prądu w części domu. Czy świadczycie takie szybkie usługi? Sprawa zaznaczam że jest pilna wiec liczę, że pomożecie.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502