Pogotowie Elektryczne Gdańsk

Elektryk Jacek Wyrwicki
4.9
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły

Elektryk Jacek Wyrwicki

Pogotowie Elektryczne Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jest to bez wątpienia solidna firma elektryczna specjalizująca się w usuwaniu awarii. Moje zlecenie dotyczyło konkretnie zwarcia w instalacji, z czym fachowiec poradził sobie bez zarzutu. Zaproponowany przez niego koszt był przystępny i adekwatny do zakresu wykonanej pracy. Polecam!"
Elektryk Wojciech Leszczyński
4.8
Liczba opinii: 90
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Robiłem remont w mieszkaniu i przez przypadek przewierciłem przewody w ścianie. Pogotowie elektryczne zajęło się naprawą instalacji i jestem bardzo zadowolony z ich pracy. Zdecydowanie najlepsi elektrycy działający w okolicy. Na dodatek mają przystępne ceny, czego nie może powiedzieć o sobie konkurencja."
Usługi Elektryczne Marluk Martin Szulta
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Wróciłam do domu po długiej nieobecności i od razu przydarzyła mi się awaria w postaci wybitych bezpieczników. Skontaktowałam się z tym pogotowiem elektrycznym, by zasięgnąć pomocy w tym zakresie i jestem bardzo zadowolona z tej interwencji. Pan, który był ze mną umówiony trochę się spóźnił, ale poza tym usługa zrealizowana profesjonalnie."
Usługi Elektryczne, Hydrauliczne i Ślusarskie Dar Lux Łukasz Jankowski
4.9
Liczba opinii: 51
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Gorąco polecam usługi tego elektryka. W moim domu wybiło korki i poszukiwałam kogoś na cito. Pan z przyjazdem na miejsce nie miał żadnego problemu, w dodatku wykonał usługę mimo późnych godzin wieczornych. Polecam za fachowość, rzetelność i niewygórowane ceny!"
Serwis Elektryczny Elektroplus Zbigniew Jagielski
4.7
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"W moim mieszkaniu w bloku ciągle wyrzucało nam korki. Skontaktowałem się z tym fachowcem i jestem bardzo zadowolony z jego pracy. Elektryk od ręki usunął zwarcie w instalacji, dzięki czemu problem został zażegnany. Polecam, jeśli poszukujecie kogoś rzetelnego, sumiennego i niedrogiego."
Wybrane zlecenia

2021-09-17 Orunia, Gdańsk
Dzień dobry. W bloku, w którym mieszkam w centrum miasta coraz częściej na klatce schodowej zanika światło i wyrzuca korki. Bardzo przeszkadza to mieszkańcom wieżowca, którzy to pokonują trasę góra dół kilka razy dziennie. Potrzebna jest pomoc Pogotowia elektrycznego 24/7!

2021-08-26 Krakowiec
Jesteśmy z mężem w trakcie remontu w nowym, dopiero co zakupionym mieszkaniu. Zostały Na już głównie prace wykończeniowe. Podczas wieszania obrazów na ścianach niestety doszło do przewiercenia przewodów i oczywiście wysiadł prąd w całym domu! Czy macie w swoim serwisie także elektryka całodobowego, który mógłby podjechać?

2021-08-16 Żabianka, Gdańsk
Jaki jest czas oczekiwania na wsparcie elektryka 24? Mam nadzieję, że moją usterkę da się wykonać od ręki, bo nie ukrywam, że nie dam rady zbyt długo wytrzymać w mieszkaniu bez prądu. Nie wiem co się stało, ale mój sąsiad z góry, który trochę orientuje się w instalacjach uznał, że wyrzuciło mi różnicówkę. Dacie radę pomóc?

2021-07-18 Brzeźno, Gdańsk
Chciałabym skorzystać z pomocy firmy od usuwania awarii elektrycznych. Prawdopodobnie doszło do przeciążenia sieci. Zakupiłam kilka nowych sprzętów i po zainstalowaniu ich w mieszkaniu prąd wysiadł. Idzie noc, potrzebny jest elektryk pracujący 24 godziny na dobę, by pozbyć się usterki!

2021-07-06 Nowy Port, Gdańsk
Witam serdecznie. W Naszej firmie w centrum miasta doszło do spięcia! Wysiadł prąd na każdym piętrze budynku oraz wewnątrz pomieszczeń unosi się nieprzyjemny zapach spalenizny. Potrzebujemy naprawdę ekspresowego wsparcia specjalisty, ponieważ jak wiadomo z prądem nie ma żartów. Możecie podjchać i sprawdzić co jest grane?!

2021-06-27 Młyniska, Gdańsk
Witam. Kontaktuję się z Waszą firmą elektryczną z polecenia mojej Mamy. Dwa dni temu korzystała z Waszego wsparcia w sprawie usunięcia spięcia w gniazdku. Była bardzo zadowolona z szybkiego przybycia serwisu oraz skutecznego pozbycia się usterki instalacji. Ja piszę w sprawie problemu z prądem w biurze i potrzebuję pomocy Pogotowia elektrycznego 24. Pomożecie?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502