Pogotowie Elektryczne Częstochowa

Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Dombudex Marek Grzesiak
4.8
Liczba opinii: 22
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mieliśmy zwarcie w domu i zależało nam na wizycie pogotowia elektrycznego w jak najszybszym terminie. Panowie stawili się pod wskazanym adresem niedługo po zakończonej rozmowie telefonicznej i sprawnie zajęli się naprawą. Zaproponowane przez nich działania przyniosły pożądane efekty, w dodatku koszt był niczego sobie. Polecam!"
Instalacje Elektryczne Acdc Janusz Jędrzejczyk
5
Liczba opinii: 4
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Zależało mi na znalezieniu rzetelnego elektryka do pozbycia się awarii elektrycznej w moim domu. Ten pan spełnił moje wszystkie oczekiwania, choć wielu innych fachowców z niewytłumaczalnego dla mnie powodu mi odmówiło. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, co mnie zresztą nie zdziwiło, bo był znakomicie przygotowany do pracy. Jak najbardziej polecam."
Usługi Elektryczne Sorens Dariusz Grzesik
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Temu pogotowiu elektrycznemu zleciłem usunięcie awarii prądu w moim mieszkaniu i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła im wiele czasu. Polecam gorąco za profesjonalizm, a także za przystępną cenę, jaką panowie elektrycy zaoferowali za błyskawiczną interwencję. Zdecydowanie warto mieć pod ręką takich fachowców."
Instalacja elektryczna wymaga profesjonalnej naprawy lub wymiany? Skorzystaj z usług firmy specjalizującej się w nawet najtrudniejszych zadaniach dotyczących elektryki i serwisu bram. Zdobywane doświadczenie na przestrzeni lat pozwala fachowcom świadczyć usługi ...
Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka
4.8
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły

Elektryk Andmar Mariusz Łągiewka

Pogotowie Elektryczne Częstochowa
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Miałem awarię prądu w moim domu i potrzebowałem pogotowia elektrycznego na już. Ucieszyło mnie, że fachowiec nie kazał mi na siebie czekać w nieskończoność, w dodatku zaproponowane przez niego działania dały oczekiwany skutek. To prawdziwy profesjonalista znający się na swoim fachu. Gorąco polecam, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany."
Wybrane zlecenia

2021-09-11 Raków, Częstochowa
Ile wyniesie naprawa przewodu elektrycznego? Dziś przez przypadek wyrwałem i uszkodziłem przewód który był pod listwą podłogową listwa odpadła a przewód był niezabezpieczony więc się o niego przewróciłem. Nie mamy prądu na korytarzu i nie bardzo wiemy co w takiej sytuacji mamy zrobić.

2021-09-05 Mirów
W domu u mojej teściowej jest jakaś awaria prądu nie ma w części gniazdek zasilania a światło jest tylko w łazience jednym pokoju i na korytarzu w pozostałych pomieszczeniach światła niestety brak. Mąż mówi, że to mogą być korki ale też się na tym nie zna za bradzo. Mogą państwo zdiagnozować dlaczego tak jest i naprawić usterkę dziś?

2021-08-28 Gnaszyn-Kawodrza, Częstochowa
Dzień dobry. Szukam firmy od usunięcia awarii elektrycznej. Mamy w biurze przepalone przewody które spowodowały zwarcie. Boimy się że może dojść nawet do pożaru, były by to straszne straty dla naszej firmy. Proszę by jak najszybciej państwo przyjechali i sprawdzili naszą instalację elektryczna, oraz wymienili przepalone przewody.

2021-08-03 Kiedrzyn
Mieszkam w dwupiętrowym bloku pod miastem i mam problem bo przepalił nam się jeden z kabli w gniazdku do którego podłączona jest kuchenka elektryczna i zmywarka. Boimy się teraz tam cokolwiek podłączyć by nie doszło ponownie do zwarcia. Ile kosztuje naprawa gniazdka.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502