Pogotowie Elektryczne Bydgoszcz

Zakład Elektryczny Robert Gontarz
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Ten fachowiec stanął przed zadaniem naprawy przewierconych przewodów w bloku, z czym poradził sobie znakomicie. Miał ze sobą wszystkie potrzebne narzędzia i sprzęt, dzięki czemu sama usługa nie zajęła mu dużo czasu. Wykonanie również było bardzo schludne i estetyczne. Polecam, jeśli zależy Państwu na kimś solidnym i rzetelnym. Cena do zaakceptowania, choć mogłaby być nieco niższa."
Miedzyń
Naprawy Elektryczne Megawolt Justyna Wiśniewska
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebowałam pogotowia elektrycznego, ponieważ wybiło mi korki i nie potrafiłam poradzić sobie z tą usterką. Dla tego fachowca to była bułka z masłem, jednak mi nagła awaria przysporzyła mnóstwo stresu. Pan był bardzo sumienny, rzetelny, odpowiedzialny i kompetentny, w dodatku usługę wykonał przy zachowani standardów bezpieczeństwa, więc nie musiałam się martwić o efekt końcowy. Dziękuję za pomoc i polecam!"
Szwederowo
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Kazimierz Kaczmarek
4.7
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Pilnie potrzebny był mi elektryk do usunięcia awarii elektrycznej, więc cieszę się, że ten fachowiec zgodził się przyjechać w tak szybkim terminie. Poprawnie zdiagnozował źródło usterki i równie sprawnie przystąpił do jej naprawy. Cennik jego usług również był bardzo przystępny, co mnie ucieszyło, bo konkurencja oferowała podobną naprawę znacznie drożej."
Leśne, Bydgoszcz
Usługi Hydrauliczne i Elektryczne Inwesto Marcin Pawlikowski
4.7
Liczba opinii: 23
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Wybiło mi bezpieczniki w domu i chciałem skorzystać z pomocy pogotowia elektrycznego, ale nie miałem sprawdzonych kontaktów. Numer do tej firmy dostałem od siostry i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Niezwykle kompetentni, pomocni i przede wszystkim życzliwi panowie. Polecam, bo takich fachowców warto mieć pod ręką."
Czyżkówko
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 60
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Panowie pozytywnie zaskoczyli mnie swoją wiedzą i fachowym podejściem do tematu. W moim mieszkaniu wybiło bezpieczniki i nie potrafiłem samemu poradzić sobie z tą usterką. Bardzo dziękuję za tak duże zaangażowanie i solidność pracy. Będę polecać firmę znajomym, bo dawno nie widziałem tak rzetelnych i sumiennych fachowców, którzy na dodatek wykazali się kulturą i sympatycznym stosunkiem do klienta."
Glinki, Bydgoszcz
Usługi Elektryczne Rad-Tech Radosław Szela
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Jesteśmy dostępni 24/7
Opinia o fachowcu:
"Skontaktowałem się z tym pogotowiem elektrycznym i zdecydowanie nie żałuję swojego wyboru. Panowie od razu wiedzieli, w czym leży problem, kiedy powiedziałem, że w moim mieszkaniu ciągle wyrzuca korki. Usługa została wykonana profesjonalnie, a elektrycy zaskoczyli mnie fachową wiedzą i umiejętnościami. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy, którą wykonali tak jak przystało na elektryków znających się na swojej branży."
Okole
Serwis będzie dostępny od dnia 31.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

2021-10-14 Bydgoszcz
Mamy przebicie nad licznikiem. Próbówka świeci nad esami na neutralnym. Mieliśmy wymieniany licznik na początku roku, ale ENEA odmówiła sprawdzenia czy elektryk podpiol wszystko prawidłowo. Proszę o pilny kontakt. Magda

2021-09-22 Wzgórze Wolności
Dzień dobry, Salon odzieżowy zgłasza usterkę. Prawdopodobnie awaria zegara sterującego oświetleniem na witrynie salonu. Przed zleceniem prosiłbym o orientacyjną wycenę. Pozdrawiam

2021-09-20 Bocianowo
Czy możecie polecić mi fachowca, który bardzo dobrze zna się na elektryce i będzie w stanie pomóc w związku z przepalonymi przewodami gdzieś w instalacji? Przeczytałem że prowadzicie takie pogotowie elektryczne więc liczę na twierdzącą odpowiedź.

2021-09-01 Piaski, Bydgoszcz
Witam państwa. Chciałbym zamówić specjalistę od elektryki do mojego domu niedaleko centrum. Wykonujemy mały remont jednego z pokoi, który nie był ruszany od kilkunastu lat i niestety, ale nie trafiliśmy w system prowadzenia przewodów i przewierciliśmy kilka z nich co spowodowało awarię elektryczną w całym domu. Potrzebujemy pomocy

2021-08-20 Czyżkówko, Bydgoszcz
Pilnie poszukuję serwisu który świadczy swoje pogotowie elektryczne 24 na 7! W moim warsztacie stała się jakaś tragedia dosłownie. Swojego rodzaju zwarcie chyba sfajczyło mi instalację no i nie moge pracować przez to. Zalezy mi na szybkiej reakcji i pomocy bo każda godzina przestoju to minus w moim portfelu!

2021-06-25 Glinki, Bydgoszcz
Kieruję się do państwa z takim zapytaniem czy świadczycie usługi elektrycznie całodobowo? W naszym biurze w centrum, w którym service desk ma też nocki nastąpiło jakieś uszkodzenie przewodów i w jednym z pokoi nie ma w ogóle prądu. Ile wyniesie taka wstępna diagnoza z dojazdem?
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502