Naprawa Drukarek Maciej Piętak
5

Naprawa Drukarek Maciej Piętak

Klemensa Junoszy Szaniawskiego 3, 30-405 Kraków

Naprawa Urządzeń Biurowych

Nagła awaria drukarki to dla Ciebie poważny problem? Zgłoś się do nas – ekspertów od wszelkich usterek dotyczących drukarek laserowych lub atramentowych. Zadbamy, by realizacja przekazanego zlecenia odbyła się w możliwie najwcześniejszym terminie. Punktualność, fachowe doradztwo i dbałość o wysoki standard usług to bez wątpienia mocne strony naszego zespołu. Przekonaj się, że dobro klienta ma dla naszych pracowników priorytetowe znaczenie. Twoja drukarka zawiesza się, nie podbiera tuszu? Dołożymy wszelkich starań, żeby serwis przekazanego przez Ciebie sprzętu biurowego odbył się w możliwie najwcześniejszym terminie. Wieloletni staż zawodowy, szeroki zakres umiejętności oraz sumienność i niegasnące zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy jednymi z najczęściej wybieranych serwisantów. Zdecyduj się na rzetelnych fachowców i zapomnij o niesprawnej drukarce!

Zakres usług
 • Naprawa drukarki laserowej
 • Naprawa drukarki igłowej
 • Naprawa plotera
 • Naprawa drukarki termicznej
 • Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego
Zasięg
 1. Kraków
 2. Tarnów
 3. Nowy Sącz
 4. Wieliczka
 5. Bochnia
 6. Myślenice
 7. Skawina
 8. Limanowa
 9. Brzesko
 10. Niepołomice
 11. Chełmiec
 12. Mszana Dolna
 13. Zielonki
 14. Żabno
 15. Gdów
 16. Proszowice
 17. Kazimierza Wielka
 18. Kocmyrzów-Luborzyca
 19. Dobczyce
Mapa
Opinie
Ocena:
5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Serwis drukarki z prawdziwego zdarzenia. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami sumiennymi i fachowymi. Praca przebiegła bez większych problemów, a za usługę w firmie nie zapłaciliśmy majątku. Panowie wykazali się ogromną wiedzą, którą chętnie się z nami dzielili. Polecamy gorąco, a telefon zapisujemy.
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tym serwisem urządzeń wielofunkcyjnych. Już podczas rozmowy telefonicznej panowie dali się poznać jako osoby sumienne i odpowiedzialne, dla których nie ma zadania, którego nie byliby w stanie wykonać. Polecamy serdecznie za profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do klienta. Telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość, bo nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebna będzie ich pomoc.
, Przydworcowe, Nowy Sącz
ocena: 5
Uczciwy i konkretny serwis sprzętu biurowego, który z naprawą naszych urządzeń poradził sobie w niecałe 3 godziny. Profesjonalizm i precyzja na najwyższym poziomie. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 5
Ten serwis drukarki atramentowej poradził sobie bez najmniejszego problemu z naprawą naszego urządzenia, które zacinało się podczas drukowania. Polecamy serdecznie każdemu za bardzo dobry kontakt i skuteczność. Panowie są uczciwi i nie naciągają - jeśli się coś nie opłaca naprawiać, to mówią o tym szczerze i otwarcie.
, Mistrzejowice, Kraków
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Naprawa Drukarek w mieście Kraków

"KSERO IMPULS" Mirosław Motak

Stoczniowców 5, 30-709 Kraków
Naprawa drukarek, Naprawa kserokopiarek, Naprawa urządzeń wielofunkcyjnych, Naprawa niszczarek

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502