Damian Pieczko
4.8

Naprawa Lodówek Damian Pieczko

Szpaków 43/20, 41-705 Ruda Śląska
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Jeśli potrzebna jest Ci profesjonalna i niedroga naprawa lodówki, jesteś w dobrym miejscu. Ten serwis AGD z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Pracujący tutaj fachowcy znani są ze swojej solidności, rzetelności i odpowiedzialności. Klientom oferują przystępne ceny, a także krótkie terminy oczekiwania na usługę. Posiadają ponadto części zamienne AGD wielu producentów, dzięki czemu naprawa nie trwa długo. Skontaktuj się z nimi jeszcze dzisiaj!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa lodówki
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Chorzów
 8. Siemianowice Śląskie
 9. Piekary Śląskie
 10. Świętochłowice
 11. Mikołów
 12. Knurów
 13. Czeladź
 14. Radzionków
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
25 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Naprawa AGD w wykonaniu tego specjalisty to pełen profesjonalizm. Pan nie dość, że kompetentny, to jeszcze punktualny i z życzliwym nastawieniem do klienta, co jest rzadko spotykane. Całą jego wizytę wspominam bardzo pozytywnie, a urządzenie działa obecnie jak nowe. Jeśli poszukują Państwo rzetelnego fachowca od tego typu usterek, z czystym sercem mogę polecić tę firmę. Na pewno się nie zawiedziecie!
, Świętochłowice
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło naprawy lodówki na miejscu i szczerze, nie mogę powiedzieć złego słowa. Plus należy się za błyskawiczną interwencję, bo nie ukrywam, w weekend wyjeżdżałem i zależało mi na czasie. Panowie byli wyposażeni w specjalistyczne narzędzia, a na efekty ich czynności nie trzeba było długo czekać. Serdecznie dziękuję za pomoc w wymianie termostatu! Na pewno jeszcze kiedyś tu wrócę.
ocena: 5
Polecam gorąco ten serwis AGD! Moje urządzenie strasznie hałasowało przy pracy i nie wiedziałam, w czym tkwi problem, póki wszystkiego nie objaśnił mi ten fachowiec. To bardzo kulturalny i kompetentny specjalista, który w branży nie siedzi od wczoraj. Od razu wiedział, jak naprawić usterkę. Serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie!
, Cieśle, Sosnowiec
ocena: 5
Polecam ten serwis lodówki! Co prawda moja usługa do najtrudniejszych nie należała, bo chodziło jedynie o wymianę żarówki, ale zaimponowała mi kultura osobista fachowca. To bardzo pomocny i życzliwy człowiek, który do swojej pracy podchodzi skrupulatnie i nie bierze za nią nie wiadomo jakich pieniędzy. Serdecznie dziękuję za pomoc.
ocena: 5
Powierzyłem temu specjaliście naprawę lodówki na miejscu i muszę powiedzieć, że dokonałem słusznej decyzji. Już telefonicznie pan wywarł na mnie dobre wrażenie, które jedynie się potwierdziło, kiedy zobaczyłem, w jaki sposób pracuje. Profesjonalizm, szybkie tempo reakcji i przystępne ceny. Polecam jak najbardziej!
, Politechnika, Gliwice
ocena: 5
Panowie zajęli się serwisem lodówki na miejscu. Choć mieli nieznaczne opóźnienie, to jednak przy tak dobrze wykonanej pracy jestem skłonna im to darować. Zresztą o wszystkim poinformowali mnie telefonicznie. Najważniejsze jest jednak to, że urządzenie obecnie działa jak nowe. Gorąco polecam, nie tylko przez wzgląd na dobrze zrobiony serwis, ale również ze względu na atrakcyjny cennik! Takich fachowców warto mieć zawsze pod ręką.
, Górniki
ocena: 5
Moje zlecenie dotyczyło naprawy płyty indukcyjnej, ponieważ jeden z palników słabo grzał. Ten specjalista od razu wiedział, w czym leży problem. Naprawa w jego wykonaniu przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Cena? Bardzo atrakcyjna, w porównaniu do tego, co oferowała firma konkurencyjna. Serdecznie dziękuję i na pewno będę polecać dalej, bo warto mieć kogoś takiego pod ręką!
, Czeladź
ocena: 5
Zależało mi na pilnej naprawie lodówki, a konkretniej napełnieniu jej czynnikiem chłodzącym. Kontakt do tego fachowca dostałem od znajomego z pracy i z ręką na sercu muszę powiedzieć, że to była dobra decyzja. Zarówno prędkość interwencji, jak i cena były do zaakceptowania. Polecam gorąco!
, Orzegów
ocena: 5
Polecam ten serwis sprzętu kuchennego, jeśli mierzycie się Państwo z usterką, której nie możecie naprawić. Ten fachowiec wszystko spokojnie wytłumaczył i dokonał niezbędnych czynności, dzięki czemu wszystko już działa bez zarzutu. Cena też była do zaakceptowania.
, Śródmieście
ocena: 5
Godny polecenia fachowiec, który zajął się naprawą kuchenki. Jeden z palników nie trzymał gazu i nie wiedziałem, w jaki sposób mogę naprawić tę usterkę. Na szczęście ten specjalista od razu wiedział, co należy zrobić, by urządzenie wróciło do pełni sprawności. Polecam!
, Osiedle Paderewskiego, Katowice
ocena: 5
Chodziło o naprawę lodówki. Nie ukrywam, że zależało mi na czasie, dlatego cieszę się, że fachowiec zgodził się wykonać usługę już na następny dzień od telefonicznego zgłoszenia. Wymiana uszczelki dała oczekiwany przeze mnie rezultalt. Serdecznie dziękuję za pomoc w tej sprawie!
, Świętochłowice
ocena: 5
Naprawę lodówki w wykonaniu tego specjalisty oceniam jak najbardziej na plus. Pan przyjechał zgodnie z telefonicznymi ustaleniami, dokonał oględzin i sprawnie usunął powstałą usterkę. Cena była do zaakceptowania, choć szczerze mówiąc mogłaby być jeszcze niższa. Tak czy siak jestem zadowolona z tej interwencji i na pewno będę polecać tę firmę moim znajomym.
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Zlecenie dotyczyło naprawy sprzętu kuchennego w domu u klienta. Ucieszyła mnie zarówno szybka reakcja ze strony fachowca, jak i cena, która koniec końców okazała się znacznie niższa niż początkowo przypuszczałam. Numer już oczywiście widnieje na liście moich kontaktów. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?
, Knurów
ocena: 5
Ten fachowiec wykonał dla mnie serwis sprzętu AGD i złego słowa na temat jego pracy nie mogę powiedzieć. Usługa była z dojazdem, co jest na plus, ponieważ sama nie dałabym rady dowieźć urządzenia. Cena? Bardzo korzystna jak na zakres działań. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto poszukuje rzetelnego specjalisty od AGD. Z pewnością nie będziecie zwiedzeni.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Zlecenie obejmowało naprawę urządzeń AGD w domu i jestem bardzo zadowolona zarówno z błyskawicznej interwencji fachowca, jak i zaproponowanej ceny, która w moim odczuciu była naprawdę korzystna. Specjalista poprawnie zdiagnozował usterkę sprzętu i natychmiast przystąpił do jej usunięcia, w efekcie wszystko zostało naprawione. Dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać firmę znajomym!
, Godula, Ruda Śląska
ocena: 5
Profesjonalnie wykonany serwis AGD. Jestem zadowolony zarówno z przeprowadzonej interwencji, jak i ceny, która koniec końców okazała się nawet niższa niż się spodziewałem. Serdecznie dziękuję Państwu za pomoc i na pewno będę polecać firmę dalej, bo takiego fachowca ze świecą szukać!
, Łagiewniki
ocena: 5
Panowie wykonywali dla mnie serwis sprzętu kuchennego na miejscu i z zadaniem poradzili sobie znakomicie. To bardzo kompetentni i na dodatek życzliwi fachowcy, jakich obecnie ze świecą szukać na rynku. Zaproponowana cena również była korzystna jak na zakres wykonanej pracy. Polecam każdemu, kto poszukuje rzetelnego fachowca od naprawy AGD. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni.
, Pawłów
ocena: 5
Moją usługę obejmował serwis lodówki z dojazdem. Cieszę się, że mój wybór padł na tego fachowca, bo pan z zadania wywiązał się naprawdę dobrze. Wymiana agregatu nie sprawiła mu dużych trudności, co tylko potwierdza jego fach i duże doświadczenie w temacie naprawy lodówek. Dziękuję!
, Ostra Górka
ocena: 5
Zależało mi na naprawie lodówki, konkretniej chodziło o wymianę uszczelek. Zadzwoniłem do tego fachowca zachęcony pozytywnymi opiniami na stronie i swojej decyzji nie żałuję. Pan z zadaniem tym poradził sobie bardzo dobrze, w dodatku zaproponowana cena nie uderzyła mocno w mój portfel. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!
, Mikołów
ocena: 4
Zleciłam temu fachowcowi pilny serwis lodówki i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Pan okazał się bardzo kompetentnym specjalistą i przy okazji świetnym człowiekiem. Naprawa urządzenia nie sprawiła mu żadnych trudności. Bardzo dziękuję za pomoc, z pewnością będę polecać tę firmę znajomym.
, Rokitnica, Zabrze
ocena: 4
Fachowiec zajął się naprawą pralki w domu u klienta i z zadaniem tym poradził sobie bez zarzutu. Już telefonicznie wywarł na mnie dobre wrażenie, które tylko się potwierdziło, gdy zobaczyłem, w jaki sposób pracuje. Uszkodzony programator urządzenia nie jest już dłużej moim zmartwieniem. Serdecznie dziękuję za pomoc i numer oczywiście zapisuję!
, Kopernik, Gliwice
ocena: 4
Serwis chłodziarki w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm. Nie ukrywam, że nie mam zaufania do fachowców, ponieważ ci niejednokrotnie mnie zawiedli, ale temu panu nie mam nic do zarzucenia. Przyjechał punktualnie, był wyposażony we wszystkie specjalistyczne narzędzia i sprawnie dokonał naprawy. W efekcie urządzenie działa jak nowe. Dziękuję za pomoc!
ocena: 4
Zleciłam temu fachowcowi naprawę chłodziarki. Jestem bardzo zadowolona zarówno z przeprowadzonej interwencji, jak i ceny, która ostatecznie okazała się nawet niższa niż się spodziewałam. Dodatkowy plus należy się za kulturę osobistą fachowca. Polecam, jeśli ktoś jeszcze nie jest zdecydowany na usługę.
, Murcki, Katowice
ocena: 4
Naprawę pralki wykonywał dla mnie ten fachowiec i z zadania wywiązał się bardzo dobrze. W przeciwieństwie do innych fachowców, od razu wiedział, gdzie leży problem i jak zaradzić na tę usterkę. Awaria programatora w urządzeniu nie jest już dłużej moim zmartwieniem. Bardzo dziękuję za pomoc w tej sprawie! Numer oczywiście zapisuję na przyszłość.
, Piekary Śląskie
ocena: 4
Jeśli poszukujecie Państwo fachowca, dla którego naprawa lodówki z dojazdem to żaden problem, warto skontaktować się z tym specjalistą. Pan przyjechał do mnie jeszcze tego samego dnia, kiedy zgłosiłam usterkę, a cena za usługę była w moim odczuciu uczciwa. Numer już oczywiście zapisałam sobie w telefonie. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502