4.9

Piecyk Jan Żechałko

Kozielska 22/2, 44-100 Gliwice
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Uszkodzony bęben pralki to jeszcze nie jest koniec świata. Musisz wiedzieć, że wszystko da się naprawić, jednak potrzebny jest solidny serwis AGD. Gliwice mają to szczęście, że działa tutaj firma Piecyk, czyli serwis AGD z prawdziwego zdarzenia. Naprawa pralek w Gliwicach to tylko część naszych usług. Zajmiemy się również Twoim innym AGD, które wymaga ręki specjalisty. Piekarnik czy kuchenka elektryczna również mogą być przez nas naprawione, więc nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj zostaw zgłoszenie!

Zakres usług
 • Serwis i naprawa pralek
 • Serwis i naprawa kuchenek elektrycznych
 • Serwis i naprawa piekarników
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Rybnik
 7. Ruda Śląska
 8. Tychy
 9. Dąbrowa Górnicza
 10. Chorzów
 11. Mysłowice
 12. Siemianowice Śląskie
 13. Żory
 14. Tarnowskie Góry
 15. Kędzierzyn-Koźle
 16. Będzin
 17. Piekary Śląskie
 18. Świętochłowice
 19. Czerwionka-Leszczyny
 20. Mikołów
 21. Knurów
 22. Czeladź
 23. Strzelce Opolskie
 24. Lubliniec
 25. Łaziska Górne
 26. Rydułtowy
 27. Orzesze
 28. Bieruń
 29. Pyskowice
 30. Radlin
 31. Radzionków
 32. Lędziny
 33. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
62 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ci panowie to bez wątpienia specjaliści z górnej półki, jakich ciężko teraz znaleźć. Naprawa pralki nie była dla nich żadnym wyzwaniem, wszystko przebiegło szybko i sprawnie, a do tego panowie okazali się normalnymi ludźmi, z którymi mogłem porozmawiać na każdy temat. Zaznaczam również, że pracę wykonują w domu u klienta, co jest ogromnym plusem. Trzymam kciuki za trwałość rozwiązania, a panów poleciłem już znajomym.
, Osiedle Tadeusza Kotarbińskiego, Zabrze
ocena: 5
Panowie z serwisu kuchenki elektrycznej zasługują na ogromne słowa pochwały. Zadanie wykonali nie dość, że solidnie i uczciwie, to jeszcze w przystępnej cenie, która nie odbiła się znacząco na mojej kieszeni. Do takich fachowców z pewnością warto mieć numer telefonu zawsze przy sobie. Oczywiście będę ich polecał rodzinie i znajomym, bo po co mają szukać innych, skoro tutaj mają sprawdzonych.
, Guido
ocena: 5
Mąż zadzwonił po ten serwis piekarnika elektrycznego, ponieważ popsuł nam się zegar i nie mogłam zaprogramować czasu pieczenia i temperatury. Na szczęście trafiliśmy na wolne okienko specjalisty, więc Pan przyjechał do nas jeszcze tego samego dnia. Nie obyło się niestety bez wymiany zegara na nowy, ale usługa ta przebiegła bardzo sprawnie i wcale nie była bardzo kosztowna. Polecam.
, Stare Tychy
ocena: 5
Ten serwis świadczy usługi naprawcze kuchenki z dojazdem, dlatego mogę z czystym sumieniem polecić ich niedrogie usługi. Numer telefonu do specjalisty oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo widać od razu, że to doświadczeni fachowcy z uprawnieniami z powołania, którzy poradzą sobie z każdą awarią kuchenki. Telefon do panów oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość i jeszcze nieraz skorzystam z ich pomocy.
, Stare Gliwice
ocena: 5
Ten pan to fachowiec, który doskonale potrafi dostosować się do terminów proponowanych przez klientów, do tego jest uczciwy, komunikatywny i odpowiedzialny. Wymiana termostatu przebiegła wzorowo, do tego wyczyścił jeszcze wszystkie palniki gratis. Polecam serdecznie każdemu, komu potrzebna jest pilnie naprawa kuchenki.
ocena: 5
Problemem był słabszy płomień palnika, więc wspólnie zdecydowaliśmy zadzwonić do tego specjalisty, który okazał się sumiennym, rzetelnym i uczciwym fachowcem. Pracę wykonał bardzo dobrze, choć przyznam szczerze, że praca trochę trwała. Najważniejszy był jednak efekt, a ten okazał się zadowalający. Polecam gorąco, a kontakt do pana oczywiście zapisuję i polecam na przyszłość jego kompleksowe usługi. Cieszę się, że pan oferuje naprawę kuchenek na miejscu.
, Kuźniczka Nowa
ocena: 5
Pan okazał się nie tylko osobą sympatyczną i kulturalną, ale również doskonale znającą się na swoim fachu. Wymiana zegara zajęła mu dosłownie chwilkę, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Jeszcze raz dziękuję za wykonaną pracę. Polecam gorąco każdemu, kto potrzebuje pilnie serwisu pralki, bo na tych panów zawsze można liczyć. Do tego mają konkurencyjne ceny i dokładnie po sobie sprzątają.
, Orzesze
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralki automatycznej. Panowie okazali się sumiennymi i godnymi zaufania specjalistami, dla których nie ma usterki nie do usunięcia. Z zadaniem poradzili sobie rewelacyjnie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy.
ocena: 5
Ten serwis pralki na miejscu doskonale poradził sobie z uszkodzonym programatorem. Naprawa technikom zajęła kilka chwil, a do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, za co jestem im bardzo wdzięczny. Polecam z całego serca ich kompleksowe usługi, a kontakt telefoniczny do panów oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Godny polecenia fachowiec, a wiem, co mówię, bo poznałem już w swoim życiu kilku. Usługa obejmowała naprawę kuchenki z dojazdem i wykonana została bez zastrzeżeń. Pan trafnie wskazał przyczynę awarii i skutecznie się jej pozbył. Jestem bardzo zadowolony z poziomu usługi. Polecam.
ocena: 5
Żałuję, że zdecydowaliśmy się na ten serwis piekarników wolnostojących tak późno. Zachęceni cenami wybraliśmy konkurencję i to był błąd, gdyż nie stanęli na wysokości zadania i zostaliśmy z ręką w nocniku. Na szczęście Ci fachowcy wyratowali nas z opresji - warto było zapłacić odrobinę więcej.
, Sikornik, Gliwice
ocena: 5
To był serwis piekarnika elektrycznego z prawdziwego zdarzenia. Złego słowa nie mogę powiedzieć, choć muszę przyznać, że mam brzydki nawyk patrzenia fachowcom na ręce. Ten serwisant pracował bardzo dokładnie i widać było, że nie pierwszy raz ma do czynienia z tego typu zajęciem. Jestem bardzo zadowolony z poziomu usługi i muszę przyznać, że także jej cena bardzo miło mnie zaskoczyła. Generalnie polecam.
ocena: 5
Na tak miłych i profesjonalnych fachowców jeszcze nigdy nie trafiłem. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła im wiele czasu. Polecam każdemu ten serwis sprzętu kuchennego, bo naprawdę warto. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystamy z ich niedrogich usług.
, Bielszowice, Ruda Śląska
ocena: 5
Naprawą kuchenki zajmowali się dla mnie ci panowie i muszę przyznać, że to fachowcy pisani przez duże F. Z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, od razu było widać, że mają fach w rękach. Bardzo cieszy mnie również, że wszelkie prace naprawcze wykonują u klienta, co jest bardzo wygodne. Polecam serdecznie.
, Podlesie, Katowice
ocena: 5
Już na pierwszy rzut oka widać było, że naprawa urządzeń AGD to dla tego specjalisty codzienna praca. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, za pracę wziął niewiele, do tego okazał się normalnym człowiekiem, z którym można porozmawiać na każdy temat. Polecam z całego serca, a telefon do pana zachowuję.
, Smolna
ocena: 5
Profesjonalizm w 100%. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Zadanie wykonali solidnie i sumiennie, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Cena również ok. Polecam serdecznie, a numer do serwisu pralkosuszarki zapisuję.
, Murcki
ocena: 5
Jeśli kogoś interesuje pilny serwis kuchenki, to bez wahania polecam kompleksowe usługi tego specjalisty. Pan do zadania podszedł odpowiedzialnie, a za pracę nie wziął dużych pieniędzy - koszt wstępnie oszacował już podczas rozmowy telefonicznej. Polecam za jakość, solidność oraz zaangażowanie, jednak przede wszystkim za bardzo dobry kontakt.
, Ostrowy Górnicze, Sosnowiec
ocena: 5
Przyjechał do nas bardzo kompetentny i uśmiechnięty serwisant - oby więcej takich w branży, bo świetnie poradził sobie z naprawą piekarnika. Z dojazdem również nie miał większych problemów, a było to dla nas bardzo ważnym kryterium wyboru fachowca. Polecam zdecydowanie jego usługi.
, Batory, Chorzów
ocena: 5
Ten serwis kuchenek na miejscu mogę polecić z czystym sumieniem każdemu, kto ma problem ze swoim urządzeniem. Panowie okazali się osobami słownymi, rzetelnymi, uczciwymi i kompetentnymi, pracę wykonali terminowo i co ważne, nie naciągali mnie na dodatkowe koszty. Polecam serdecznie ich kompleksowe usług, a kontakt oczywiście pozostawiam na przyszłość.
, Paruszowiec-Piaski, Rybnik
ocena: 5
Nie palę się do wystawiania opinii w Internecie, ale zrobię wyjątek, bo nie miałem do czynienia jeszcze z tak świetnymi profesjonalistami. Naprawa pralki na wysokim poziomie. Widać było, że Pan bardzo dobrze zna się na swoim fachu, bo wiedział, gdzie szukać przyczyny awarii i jak ją naprawić, gdy już ją zlokalizował. Sprawnie, solidnie i niedrogo. Polecam.
, Wodzisław Śląski
ocena: 5
Rewelacyjna firma - w 100% zasłużony pozytyw. Nie naciąga na kosztowne naprawy, przedstawia klientowi orientacyjną stawkę, a do tego pracuje solidnie i skrupulatnie i bez żadnych opóźnień czy problemów dodatkowych. Serwis piekarnika elektrycznego na satysfakcjonującym poziomie - żeby tak wszyscy fachowcy wykonywali swoją pracę...
, Stare Maczki, Sosnowiec
ocena: 5
Jestem w pełni zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista. Naprawa pralki automatycznej nie zajęła mu wiele czasu, do tego pan zachował porządek na stanowisku pracy i dokładnie informował o etapach jej przebiegu na miejscu. Jestem w pełni zadowolony z efektów i jeszcze raz dziękuję i polecam serdecznie.
, Cieśle, Sosnowiec
ocena: 5
Solidnie wykonana naprawa lodówki na miejscu. Jestem bardzo miło zaskoczony zarówno jakością usługi, jak i poziomem obsługi klienta oraz ostateczną ceną całości. Usterka była dość poważna i konieczne były części zamienne, ale Pan poradził sobie bardzo dobrze i stanął na wysokości zadania również przy drobnych komplikacjach. Zdecydowanie polecam jego usługi każdemu, kto się waha.
ocena: 5
Ten serwis kuchenki gazowej mogę polecić szczerze moim znajomym i rodzinie. Panowie z zadaniem poradzili sobie dobrze, a praca nie była dla nich wyzwaniem. Do tego okazali się sumiennymi i odpowiedzialnymi fachowcami o nienagannej kulturze pracy, którym warto zaufać. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam za zaangażowanie, a także sprawnie oraz terminowo zrealizowaną usługę.
ocena: 5
Ci specjaliści to bardzo dobrzy fachowcy, od razu widać, że znają się na rzeczy i mają doświadczenie oraz bogatą wiedzę. Jestem bardzo zadowolony z ich usług, a trochę się ich już nazbierało. Panowie nigdy mnie nie zawiedli. Warto jeszcze wspomnieć, że nie każda firma tego typu świadczy usługi u klienta, co osobiście uważam za duży plus. Polecam serdecznie ten serwis sprzętu AGD każdemu.
, Pniaki
ocena: 5
Już podczas rozmowy telefonicznej okazało się, że panowie naprawą urządzeń AGD zajmują się nie od dziś. Usługa była pilna, a panowie stanęli na wysokości zadania i jeszcze w ten sam dzień wstawili się u mnie z narzędziami. Polecam za dyspozycyjność, fachowość i krótkie terminy realizacji.
, Kędzierzyn-Koźle
ocena: 5
Muszę z czystym sumieniem przyznać, że jest to najlepszy serwis sprzętu kuchennego, na jaki do tej pory trafiłem. Nie będę już nigdy szukać innych specjalistów, bo bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Doskonali fachowcy z przystępnym cennikiem i rękami, które leczą AGD - tego potrzebowałem! Zdecydowanie polecam.
ocena: 5
Naprawa bębna dla tego pana nie była żadnym problemem. Do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a za pracę wziął niewielkie pieniądze. Poleciłem jego usługi również rodzicom, u których jakiś czas temu zajmował się naprawą pralki automatycznej i również byli zachwyceni. Jeszcze raz dziękuję i polecam na przyszłość, bo na pewno jeszcze nieraz będę korzystał z jego usług.
ocena: 5
Firma bardzo konkretna. Naprawa kuchenki elektrycznej przebiegła solidnie i uczciwie, a panowie za pracę nie wzięli żadnych pieniędzy. Naprawa pola grzewczego została wykonana fachowo, a wykonawca okazał się solidny i rzeczowy. Naprawdę szczerze polecam jego kompleksowe usługi.
ocena: 5
Ten serwis piekarników elektrycznych został wezwany, ponieważ po awarii prądu okazało się, że zegar piekarnika przestał reagować na przyciski, co ponoć jest dość popularną usterką. Ostatecznie skończyło się na wymianie zegara, a usługa ta została wykonana jak należy.
, Mikołów
ocena: 5
Potrzebny był mi pilny serwis piekarnika i ta firma zdecydowanie stanęła na wysokości zadania, nie zostawiając mnie bez pomocy tuż przed Świętami. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na takich profesjonalistów. Z przyjemnością polecam ich usługi.
, Popielów, Rybnik
ocena: 5
Bardzo przystępna cenowo naprawa piekarnika elektrycznego, co do której solidności nie mogę się przyczepić. Pan bardzo otwarty i uśmiechnięty - wie, jak rozmawiać z Klientem i faktycznie zależy mu na tym, by dobrze wykonać usługę, a nie tylko napełnić kieszeń. Serdecznie polecam!
, Knurów
ocena: 5
Serwis pralki okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Panowie stanęli na wysokości zadania, nie dość, że pracę wykonali na medal, to jeszcze zaskoczyli mnie ceną, która była naprawdę niska. Polecam serdecznie wszystkim moim znajomym, a kontakt do panów sobie zostawiam - tak na przyszłość.
, Kończyce
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że poprzednicy stwierdzili, że tej kuchenki nie da się już naprawić. Za to ten Pan szybko, tanio i bez większego problemu rozwiązał problem z niedziałającymi palnikami. To bez wątpienia super fachowiec, zwłaszcza że świadczy serwis kuchenki z dojazdem w przystępnej cenie.
, Giszowiec, Katowice
ocena: 5
Naprawa pralki z dojazdem przebiegła solidnie, rzetelnie i dokładnie, a pan okazał się miłym i odpowiedzialnym fachowcem, który z zadaniem poradził sobie doskonale. Jestem bardzo zadowolony z efektów jego pracy, a telefon oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość, bo pewnie jeszcze nieraz będę z niego korzystał. Polecam serdecznie.
ocena: 5
Zamówiliśmy ten serwis piekarnika z dojazdem, z prośbą o możliwie maksymalnie szybki czas reakcji, co okazało się jak najbardziej wykonalne, za co firmie należy się duży plus. Kolejny plus to solidność pracy i duża wiedza branżowa. Mały minus za cenę, ale w sumie za jakość się płaci.
ocena: 5
Ten Pan przyjechał do nas wczoraj wieczorem zająć się naprawą pralki, która zaczęła skakać po całej łazience przy wirowaniu. Uporał się z problemem od ręki, co bardzo doceniam, ponadto jego usługa nie była bardzo kosztowna. Z przyjemnością rekomenduję każdemu!
ocena: 5
Kiedy w mojej kuchence po włączeniu piekarnika z zegara poleciał dym, od razu złapałam za telefon i wykręciłam numer telefonu do tego specjalisty. Pan z serwisu kuchenki wolnostojącej na miejscu zjawił się w godzinę od wezwania i od razu zajął się wymianą zegara. Od tej pory urządzenie działa już bez zastrzeżeń, a ja mogę spokojnie spać.
, Śródmieście, Tychy
ocena: 5
Bardzo dobry serwis piekarników elektrycznych. Pan nie odebrał od razu telefonu, ale oddzwonił do mnie, gdy tylko mógł już rozmawiać, co jest rzadkością. Już przez telefon zrobił na mnie dobre wrażenie, więc powierzyliśmy wymianę szyby w drzwiczkach piekarnika właśnie jemu. Warto było!
, Śródmieście, Katowice
ocena: 5
Szukałem kogoś, kto zająłby się dla mnie naprawą pralki z dojazdem, ponieważ sam nie miałem czasu, by wykonać pracę. Ci panowie byli dobrym wyborem. Wymiana amortyzatorów przebiegła szybko i starannie, a efektem jest sprawnie działające urządzenie. Panowie dodatkowo przejrzeli urządzenie i poprawili jeszcze kilka rzeczy. Polecam gorąco, a kontakt do panów pozostawiam w razie podobnych problemów.
ocena: 5
Gdy okazało się, że zamiast ustawionych na ciasto 180 stopni w piekarniku mam piekło, wiedziałam już, że konieczna będzie pilna naprawa piekarnika. Już przez telefon fachowiec zasugerował, że padł termostat, co potwierdził, gdy przyjechał. Jeśli chodzi o wymianę termostatu, również nie mam się do czego przyczepić - sprawnie i w dość atrakcyjnej cenie.
ocena: 5
Po wezwaniu naprawy piekarnika z dojazdem, moje obawy dotyczyły trochę ceny tego typu usługi, ale muszę przyznać, że nie było tak źle. Pan był bardzo konkretny - szybko znalazł problem i określił dokładnie, ile będzie mnie to kosztować, a po mojej akceptacji wyceny przystąpił do naprawy, którą w wykonał bardzo solidnie.
ocena: 5
Polecam gorąco tą firmę. Naprawą pralkosuszarki zajęli się jeszcze tego samego dnia. Widać było, że praca sprawia im przyjemność, a efekty były widoczne jeszcze tego samego dnia. Konieczna okazała się wymiana łożysk, a panowie na szczęście mieli na stanie wszystkie niezbędne części. Polecam serdecznie, a telefon oczywiście zapisałem i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług.
ocena: 5
Bardzo cieszę się, że zlecenie wymiany termostatu wykonała dla nas właśnie ta firma. Wszystko odbyło się wyjątkowo sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Zostaliśmy poinformowani wcześniej o cenie serwisu piekarnika gazowego, wiec nic nas nie zaskoczyło. Fachowiec w 100% zasłużył na dobrą opinię i polecenie jego usług dalej. Zgłosimy się w przyszłości.
, Chebzie
ocena: 5
Ten serwis kuchenki z dojazdem z zadaniem poradził sobie jak żaden inny, chociaż przyznam szczerze, że wcześniej korzystałem już z usług 3 fachowców. Wymiana zegara przebiegła szybko i sprawnie, a cena za usługę była przyjazna dla mojej kieszeni. Polecam gorąco każdemu, a numer telefonu zapisałem sobie w notesie w razie potrzeby.
ocena: 5
Ten serwis piekarników gazowych zdecydowanie jest godny polecenia. Gdy pękła szyba w drzwiczkach naszego AGD, obiecali szybką pomoc i wywiązali się z tej obietnicy doskonale. Wymiana szyby w drzwiczkach była bardzo ekspresowa, ale nie odbiło się to na jakości usługi, gdyż wszystko zostało dopilnowane w najmniejszym szczególe. Pozytywnie zaskoczyła nas również ostateczna cena. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 5
Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Chodziło o wymianę elektrozaworu, z którą poradzili sobie bardzo dobrze. W przyszłości na pewno będę jeszcze korzystał z fachowej pomocy tych specjalistów. Polecam, a numer telefonu pozostawiam sobie na przyszłość.
, Łazy
ocena: 5
Potrzebny mi był pilnie serwis pralki i muszę przyznać, że panowie z zadaniem nie mieli najmniejszych problemów. Z pracą poradzili sobie bardzo dobrze, a wykonanie nie zajęło im wiele czasu, do tego okazali się solidnymi i sumiennymi ludźmi, przy tym miłymi i kulturalnymi. Polecam ich kompleksowe usługi każdemu.
, Ruda
ocena: 5
Świetna firma. Nie obiecuje klientowi gruszek na wierzbie, a jak już coś obiecuje, to faktycznie jest w stanie z obietnicy się wywiązać. Zajmowali się naprawą kuchenki wolnostojącej, która lata świetności już dawno ma za sobą. Z tym wyzwaniem poradzili sobie doskonale, więc z przyjemnością zostawiam tutaj ten pozytywny komentarz. Jeśli się wahacie, to niepotrzebnie - dzwońcie do nich śmiało.
, Helenka, Zabrze
ocena: 5
Ten pan wykazał się ogromną wiedzą i umiejętnościami w zakresie naprawy urządzeń AGD. Do zadania przystąpił solidnie i uczciwie, a pracę wykonał na medal. Błyskawicznie określił przyczynę problemu i jeszcze szybciej go rozwiązał, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam serdecznie, a telefon oczywiście zapisuję, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiał z niego korzystać.
, Walcownia, Sosnowiec
ocena: 5
Panowie usługę wykonali bardzo szybko i solidnie. Praca nie była dla nich problemem, a za robotę nie wzięli dużych pieniędzy. Polecam gorąco, a telefon do panów oczywiście zapisuję i polecam na przyszłość ten serwis kuchenki wolnostojącej, bo widać od razu, że panowie wiedzą, jak skutecznie rozwiązać problem z urządzeniem.
, Klimzowiec
ocena: 5
To bez wątpienia najlepszy fachowiec, jakiego w życiu spotkałem. Naprawą pralki zajął się ekspresowo, a praca przebiegła bez większych problemów. Dziękuję za kompleksowo wykonaną usługę w niezwykle przystępnej cenie i polecam z ręką na sercu każdemu, kto szuka pilnie serwisu pralki.
, Sośnica, Gliwice
ocena: 5
Naprawa pralki dla tego pana to był pikuś. Pan świetnie znał się na sprzęcie AGD, a swoją wiedzę i umiejętności wykorzystał doskonale - wszystko przebiegło sprawnie, solidnie i błyskawicznie, jednak najbardziej ucieszył mnie końcowy efekt. Na duży plus zasługuje również cena, która wraz z dojazdem była naprawdę przystępna. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi każdemu, a kontakt sobie już zapisuję.
, Błędów, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Naprawa kuchenki gazowej dla tego fachowca nie była żadnym wyzwaniem, do tego doszła rewelacyjna obsługa. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła mu dużo czasu. Polecam gorąco za solidność, rzetelność, fachowość i atrakcyjny cennik usług. Czego można chcieć więcej od takiego fachowca...
, Mikołów
ocena: 4
Ten serwis kuchenki z dojazdem z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze. Usługę związaną z naprawą pola grzewczego wykonał jak prawdziwy fachowiec - solidnie, rzetelnie i estetycznie, a po zakończonej pracy pozostawił po sobie porządek. Polecam z całego serca za sprawnie i rzetelnie wykonaną usługę, a kontakt do pana pozostawiam sobie na przyszłość.
, Orzegów, Ruda Śląska
ocena: 4
Ta firma naprawiała zmywarkę na moje zlecenie. Nerwy mi puściły, gdy kolejny raz wyjmowałam z niej brudne naczynia, więc postanowiłam dać jej ostatnią szansę, zanim trafi na złom. Dobrze się stało, że zadzwoniłam właśnie do tych fachowców, bo nie tylko byli w stanie mi pomóc, ale również zrobili to w całkiem atrakcyjnej cenie - znacznie niższej niż zakup nowego sprzętu, więc w zasadzie jeszcze na tym skorzystałam.
ocena: 4
Interesowała mnie naprawa pralki automatycznej, a ten pan okazał się strzałem w dziesiątkę. Po oględzinach stwierdził, że konieczna będzie wymiana elektrozaworu. Pracę wykonał solidnie i sumiennie, a efekty widoczne były jeszcze tego samego dnia. Polecam gorąco, a telefon do pana oczywiście zapisuję i pewnie jeszcze nieraz będę z niego w niedługim czasie korzystał.
, Śródmieście
ocena: 4
Bardzo sprawna reakcja, wizyta w ciągu niecałej godziny od zgłoszenia i to w weekend. Do naprawy kuchenki nie miałem żadnych zastrzeżeń - jakość usługi stała na najwyższym poziomie, a pan okazał się osobą o wysokiej kulturze osobistej. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto ma jakikolwiek problem z tego typu urządzeniami, a kontakt oczywiście zachowuję i na pewno jeszcze nie raz będę korzystał z jego usług w przyszłości.
, Radziejówka
ocena: 4
Ten pan bardzo szybko zdiagnozował przyczynę awarii, z której diagnozą nie poradziło sobie dwóch wcześniejszych wykonawców. Naprawa zmywarki nie uszczupliła znacząco mojego domowego budżetu, a pan okazał się prawdziwą "złotą rączką", której na próżno szukać w dzisiejszych czasach. Polecam za profesjonalizm i kompleksowo wykonaną usługę!!! Postanowiłem również zachować numer telefonu do tego pana.
, Brzezinka
ocena: 4
Potrzebny mi był pilnie serwis pralki, kiedy okazało się, że urządzenie nie odprowadza wody. Jeden telefon do tego pana wystarczył, by szybko i skutecznie poradzić sobie z problemem. Pracę wykonał na medal, a za samą usługę nie wziął dużych pieniędzy.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista. Pan z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Polecam za sprawnie przeprowadzoną naprawę pralki automatycznej, a także za przystępny cennik usług. Telefon do pana oczywiście pozostawiam.
, Urbanowice
ocena: 4
Gdy po raz kolejny przypaliłam ciasto, mimo prawidłowo ustawionej temperatury, postanowiłam wezwać serwis piekarnika wolnostojącego. Potwierdziły się moje przypuszczenia, że awarii uległ termostat i ostatecznie okazało się, że konieczna będzie wymiana termostatu na nowy. Obawiałam się, że tego typu usługa mocno odbije się na naszym domowym budżecie, ale muszę przyznać, że nie było tak źle. Bardzo polecam.
, Makoszowy
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Serwis AGD w mieście Naprawa Pralek

Naprawa Sprzętu Gospodarstwa Domowego Andrzej Śmierzyński

Jowisza 12/3, 44-117 Gliwice
Naprawa pralek, Naprawa zmywarek, Naprawa piekarników

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502