Piotr Pelikan
4.9

Usługi Elektryczne i Serwis AGD Piotr Pelikan

Kazimierza Wielkiego 1 lok. 16, 11-500 Giżycko
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Wykwalifikowani specjaliści błyskawicznie podejmą się nawet najtrudniejszych interwencji związanych z instalacjami elektrycznymi i awariami urządzeń AGD. Jeśli zależy Ci na jak najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązaniach z tego zakresu, koniecznie skontaktuj się z lokalnym liderem i przekaż mu wszystkie zadania. Ten serwis naprawczy to przykład profesjonalizmu i wysokiego standardu wykonywanych usług. Zaufaj najlepszym! Zgłoś się już teraz, a wszystkie Twoje problemy z niedziałającymi sprzętami znikną jak ręką odjął.

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa pralki
 • Naprawa zmywarki
 • Naprawa okapu
 • Naprawa lodówki
 • Naprawa piekarnika
 • Naprawa kuchenki elektrycznej
 • Naprawa kuchenki gazowej

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa systemu alarmowego
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
Zasięg
 1. Giżycko
 2. Kętrzyn
 3. Węgorzewo
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
14 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ten pan to prawdziwy profesjonalista, którego polecam w 100%. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Wymiana elektrozaworu nie okazała się zbyt kosztowna - do tego wszystko zostało naprawione błyskawicznie i teraz działa sprawnie. Telefon do pana oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy. Polecam z całego serca jego kompleksowe usługi.
ocena: 5
Panowie z naprawą zasilania nie mieli najmniejszych problemów. Zadanie wykonali sumiennie i uczciwie, a praca przebiegła w ekspresowym tempie. Polecam gorąco ten serwis kuchenki z dojazdem, bo to bez wątpienia solidni i uczciwi wykonawcy, którzy od podszewki znają budowę i zasadę działania kuchenek.
, Giżycko
ocena: 5
Zadzwoniliśmy po ten serwis piekarników wolnostojących, gdy okazało się, że musimy wymienić szybę w drzwiczkach urządzenia. Niestety nie udało się zamówić usługi od ręki, ale uczciwie przyznam, że długo też nie musieliśmy czekać, więc termin do zaakceptowania. Sama realizacja zlecenia na wysokim poziomie i w dość przystępnej cenie, więc generalnie polecam.
, Giżycko
ocena: 5
To widać doskonale, gdy ktoś zna się na swoim fachu i tak było również i w tym przypadku. Pan, który wykonywał pilny serwis piekarnika to prawdziwy fachowiec, a takich na rynku już niestety nie ma zbyt wielu. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy każdemu, kto szuka dobrych profesjonalistów od sprzętów AGD.
ocena: 5
Świetny elektryk z uprawnieniami, który do swojej pracy podchodzi sumiennie i z zaangażowaniem. Widać, że lubi to, czym się zajmuje, bo pracuje z pasją, entuzjazmem i uśmiechem na twarzy. Jest nie tylko solidny, ale ma również poczucie humoru, co niejednokrotnie już udowodnił podczas interwencji. Zasłużył na doskonałą opinię, więc polecam jego usługi każdemu.
, Kętrzyn
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z naprawy bębna, jaką wykonali dla mnie ci specjaliści. Potrzebna mi była pilnie naprawa pralki, z którą ci fachowcy poradzili sobie bardzo dobrze, a za pracę nie wzięli fortuny. Polecam za solidność, rzetelność i atrakcyjny cennik usług, który nie wpłynął znacząco na stan mojego portfela. Numer do kontaktu oczywiście pozostawiam sobie na przyszłość.
, Kętrzyn
ocena: 5
Z tym serwisem kuchenki elektrycznej współpracuję już od dłuższego czasu i przyznam, że jak dotąd panowie nie zawiedli mojego zaufania. Ostatnio zajmowali się wymianą zegara i pracę wykonali jak należy. Polecam za rzetelność, uczciwość, niewygórowany cennik usług oraz profesjonalizm, którego niestety brakuje wielu obecnym specjalistom.
, Kętrzyn
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis zmywarki, na miejscu, solidnie zajmując się wymianą hydrostatu. Pan z poświęceniem wykonał swoją pracę, która przyniosła zamierzony efekt. Cena była w porządku, a pan pozostawił po sobie porządek. Polecam serdecznie, a numer kontaktowy zapisuję.
, Giżycko
ocena: 5
Sam montaż rozdzielni wykonany z należytą starannością i sumiennością. Pan bardzo uprzejmy, a przy tym z fachowym podejściem do tematu. Lubię, gdy fachowiec zna się na swojej pracy - to widać doskonale, gdy patrzy się na niego z boku. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.
, Giżycko
ocena: 5
Bardzo dokładny i zaangażowany w swoją pracę fachowiec. Zadzwoniłem do niego, ponieważ naczynia po zakończonej pracy nie były do końca domyte. Pan od razu zasugerował wymianę grzałki, która okazała się dobrym rozwiązaniem i teraz wszystko już działa jak należy. Polecam każdemu, kogo interesuje profesjonalna naprawa zmywarki wolnostojącej, a telefon do panów pozostawiam.
, Kętrzyn
ocena: 5
Moja ukochana zmywarka odmówiła posłuszeństwa po Świętach - miała prawo, bo była dość intensywnie użytkowana w tym czasie, jednak miałam nadzieję, że to tylko drobna usterka. Problem okazał się niestety poważniejszy, ale ten fachowiec stanął na wysokości zadania i sprzęt przywrócił do życia.
, Kętrzyn
ocena: 5
Polecam gorąco ten serwis zamrażarki. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem, a do zadania podeszli uczciwie i odpowiedzialnie. Jak się okazało na miejscu, konieczna była wyłącznie wymiana uszczelki, więc i cena okazała się znacznie niższa. Jeszcze raz dziękuję i polecam, bo o takiego specjalistę teraz bardzo ciężko!
ocena: 5
Usterka nas trochę zaskoczyła i to w najmniej dogodnym czasie, więc zależało nam na pilnej usłudze, co nie było dla tego fachowca problemem. To pierwszy duży plus. Sam serwis sprzętu kuchennego również bardzo profesjonalny i w dość korzystnej cenie. Drugi plus. Fachowiec pracował schludnie i precyzyjnie, a to kolejny plus. Polecam jego usługi - warto.
, Giżycko
ocena: 4
Z tym serwisem lodówek miałem okazuję współpracować już niejednokrotnie i muszę przyznać, że panowie zachwycili mnie bogatą wiedzą i umiejętnościami, które okazały się niezwykle przydatne przy rozwiązaniu problemów z lodówką. Niedawno zleciłem im nawet wymianę żarówki i z tym również nie mieli problemu. Polecam serdecznie za profesjonalizm, uczciwość oraz atrakcyjny cennik usług.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502