5

Piotr Pelikan Zakład Usługowy

Kazimierza Wielkiego 1 lok. 16, 11-500 Giżycko
Darmowy dojazd Ceny od 100 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Serwis AGD

Jesteśmy grupą wykwalifikowanych specjalistów, przed którymi żaden sprzęt AGD nie ma tajemnic. Jeśli zależy Ci na jak najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązaniach z zakresu szeroko pojętej naprawy oraz serwisu AGD koniecznie skontaktuj się z nami. Naprawa pralki w Giżycku nie musi się wcale wiązać z wielkim stresem, podobnie zresztą jak każdego innego urządzenia AGD, a jesteśmy w stanie naprawić każde. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu sprzętowemu raz posiadanej przez nas wiedzy możemy poradzić sobie z każdą awarią. Jeśli zdecydujesz się na powierzenie nam naprawy swoich sprzętów AGD, możesz mieć pewność, że zajmą się nią najlepsi lokalni specjaliści.

Elektryk

Giżycki elektryk błyskawicznie podejmie się nawet najtrudniejszych interwencji związanych z instalacjami elektrycznymi. Wiemy jak istotną sprawą w przypadku takich sytuacji jest szybki dojazd do klienta i skuteczne wykonanie odpowiednich napraw. Nawet w przypadku najlżejszych usterek elektrycznych najlepiej wezwać na pomoc wykwalifikowanych elektryków. Z prądem nie ma bowiem żartów i wszelkie amatorskie działania mogą pogorszyć sytuację. Naprawa oświetlenia w Giżycku przeprowadzana przez naszych elektryków to przykład profesjonalizm i wysokiego standardu wykonywanych usług. Zaufaj najlepszym! Przekaż wszelkie Twoje problemy z oświetleniem prawdziwym specjalistom w zakresie elektryki.

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa pralek
 • Naprawa lodówek
 • Naprawa piekarników
 • Naprawa okapów kuchennych
 • Naprawa kuchenek gazowych
 • Naprawa kuchenek elektrycznych
 • Naprawa zmywarek

Usługi elektryczne

 • Montaż oświetlenia
 • Naprawa oświetlenia
 • Podłączanie urządzeń
 • Podłączanie i naprawa systemów alarmowych
 • Zakładanie żyrandoli
 • Zakładanie gniazdek
 • Wymiana gniazdek
 • Przegląd instalacji
Zasięg
 1. Ełk
 2. Giżycko
 3. Kętrzyn
 4. Bartoszyce
 5. Mrągowo
 6. Biskupiec
 7. Gołdap
 8. Węgorzewo
Opinie
Ocena:
5
4 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Świetny elektryk z uprawnieniami, który do swojej pracy podchodzi sumiennie i z zaangażowaniem. Widać, że lubi to, czym się zajmuje, bo pracuje z pasją, entuzjazmem i uśmiechem na twarzy. Jest nie tylko solidny, ale ma również poczucie humoru, co niejednokrotnie już udowodnił podczas interwencji. Zasłużył na doskonałą opinię, więc polecam jego usługi każdemu.
Kętrzyn
ocena: 5
Sam montaż rozdzielni wykonany z należytą starannością i sumiennością. Pan bardzo uprzejmy, a przy tym z fachowym podejściem do tematu. Lubię, gdy fachowiec zna się na swojej pracy - to widać doskonale, gdy patrzy się na niego z boku. Mogę z czystym sumieniem polecić jego usługi.
Giżycko
ocena: 5
Moja ukochana zmywarka odmówiła posłuszeństwa po Świętach - miała prawo, bo była dość intensywnie użytkowana w tym czasie, jednak miałam nadzieję, że to tylko drobna usterka. Problem okazał się niestety poważniejszy, ale ten fachowiec stanął na wysokości zadania i sprzęt przywrócił do życia.
Kętrzyn
ocena: 5
Usterka nas trochę zaskoczyła i to w najmniej dogodnym czasie, więc zależało nam na pilnej usłudze, co nie było dla tego fachowca problemem. To pierwszy duży plus. Sam serwis sprzętu kuchennego również bardzo profesjonalny i w dość korzystnej cenie. Drugi plus. Fachowiec pracował schludnie i precyzyjnie, a to kolejny plus. Polecam jego usługi - warto.
Giżycko
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502