Pco Solutions Daniel Sacewicz
4.7

Usługi Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Pco Solutions Daniel Sacewicz

Kielnieńska 45/18, 80-299 Gdańsk

Firma specjalizuje się w usługach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji domów i lokali. Wysokie kwalifikacje fachowców, znajomość nowoczesnych i jednocześnie skutecznych rozwiązań oraz wieloletnie doświadczenie stawiają ich na czele pozostałych firm działających w tej samej branży. Każdy z pracowników sprawnie zlikwiduje insekty, owady, gryzonie, a także bakterie, wirusy lub inne mikroorganizmy. Dopilnują oni, żeby powrót do codzienności odbył się w możliwie najwcześniejszym terminie. Zaufaj im i pozwól pokazać sobie usługę DDD na najwyższym poziomie. Zadzwoń!

Zakres usług

Dezynfekcja

 • Ozonowanie
 • Odkażanie
 • Odgrzybianie ścian
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Odgrzybianie klimatyzacji

Dezynsekcja

 • Odpluskwianie
 • Zwalczanie Karaluchów
 • Zwalczanie Prusaków
 • Odkomarzanie
 • Zwalczanie Kleszczy
 • Fumigacja
 • Zamgławianie

Deratyzacja

 • Zwalczanie Myszy
 • Zwalczanie Szczurów
 • Zwalczanie Kretów
 • Odstraszanie Ptaków
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Wejherowo
 4. Tczew
 5. Pruszcz Gdański
 6. Rumia
 7. Żukowo
 8. Sopot
 9. Lębork
 10. Kartuzy
 11. Reda
 12. Sierakowice
 13. Szemud
 14. Kolbudy
 15. Luzino
 16. Kosakowo
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
54 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Najlepsza firma oraz najbardziej kompetentni i mega cierpliwi panowie. Z całego serca polecam. Przy okazji dziękuję za profesjonalną i skuteczną pomoc w walce z grzybem na ścianie.
, Morena (Piecki-Migowo), Gdańsk
ocena: 5
Firmie zawierzyłam trudne dla mnie zadanie, jakim było sprzątnięcie pomieszczenia po moim zmarłym śp. bracie. Serdeczenie dziękuję właścicielowi za okazanie mi wsparcia i zrozumienia w tak trudnej dla mnie sytuacji. Jeśli chodzi o samą usługę to pełen profesjonalizm. Mogę z czystym sumieniem polecić.
ocena: 5
Bardzo dobra firma. Korzystam służbowo i prywatnie. Ozonowanie auta przeprowadzone wzorowo. Wysoka jakość usługi, profesjonalizm, skuteczność i podejście do klienta. Obsługa lepsza niż się spodziewałam. Polecam.
, Jasień, Gdańsk
ocena: 5
Początkowo próbowaliśmy sami usunąć problem powracającej wilgoci i grzyba w mieszkaniu. Niestety, kolejne próby i kolejne niepowodzenia. Znajomi polecili nam tę firmę i jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrealizowanej usługi. Szybka, fachowa i skuteczna pomoc w całkiem przystępnej cenie.
ocena: 5
Dzień dobry. Zamówiłem usługę do domu mojej babci, ponieważ zauważyła insekty w kuchni. Panowie szybko pozbyli się tego problemu, dokładnie wyczyścili pomieszczenie z karaczanów. Wszystko wytłumaczyli, jak to będzie przebiegało i jakich metod będą używać. Babcia jest bardzo zadowlona i prosiła żebym podziękował w jej imieniu.
, Wejherowo
ocena: 5
Ta firma wygrywa jeśli chodzi o jakość usług dezynfekcji. Używają najlepszych, skutecznych środków. Nie mają sobie równych! Polecam bo ceny też są bardzo przestępne.
, Gdynia
ocena: 5
Po wizycie techników mam bardzo pozytywne odczucia, panowie bardzo szybko zajeli się wykonaniem swojej pracy, na prawdę cała wizyta nie trwała zbyt długo. Później czekałam tylko na efekty bo w dzień i tak nie widać różnicy, ta mała szarańcza wychodzi tylko nocą. Do dziś nie zobaczyłam jeszcze żadnego więc polecam zwalczanie karaluchów przez tą firmę.
, Dzielnica Zachodnia
ocena: 5
Usługa odkażania od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Z pracy tego wykonawcy jestem bardzo zadowolona, ponieważ do zadania podszedł z ogromnym zaangażowaniem. Generalnie nie miałam do czego się doczepić, chociaż cena usługi mogła być nieco niższa, jednak za jakość się płaci. Polecam, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdziecie. Telefon do kontaktu zapisuję.
ocena: 5
Potrzebowałem specjalisty od zwalczania kun, ponieważ zwierzęta te od jakiegoś czasu skutecznie niszczyły strych w moim domu, a domowe sposoby walki z nieproszonymi gośćmi nie przyniosły oczekiwanych efektów. Ten wykonawca doskonale wiedział, jak pozbyć się intruzów, a zastosowane metody okazały się bardzo skuteczne.
, Kartuzy
ocena: 5
Profesjonalnie przeprowadzona usługa zwalczania szczurów. Panowie kompetetni, wyposażeni w odpowiedni sprzęt i narzędzia do usuwania gryzoni. Rozstawili jakieś pułapki, które chyba przyniosły dobre efekty, bo szczury zniknęły. Cena? Bardzo przystępna. Firma jak najbardziej godna zarekomendowania.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Bardzo profesjonalna usługa. Bardzo nie lubię prusaków, te insekty sprawiają, ze czuje obrzydzenie. Na szczęscie ta firma pomogła mi szybko i skutecznie pozbyć się probemu. Dezynsekcja została przeprowadzona szybko, sprawnie i skutecznie. Usunięcie prusaków w szopie zajęło jedynie chwilę, a skutki wyśmienite.
, Gdynia
ocena: 5
Cieszę się, że zleciłam założenie ochrony przed komarami akurat tej firmie. Fachowiec już telefonicznie wywarł na mnie dobre wrażenie, które jedynie potwierdziło się, kiedy przyjechał na miejsce. Pan pełen kultury, sympatyczny i przede wszystkim mający dużą wiedzę w zakresie dezynsekcji. Cena również nie zwaliła mnie z nóg. Bez wahania zarekomenduję firmę rodzinie oraz znajomym.
, Wejherowo
ocena: 5
Miałam w domu kunę. Nie dało się w nocy spać, tak strasznie hałasowała, nie mówiąc już o zniszczeniach, jakie narobiła. Po wielu nieudanych próbach złapania gryzonia, w końcu zdecydowaliśmy z mężem, że zadzwonimy do specjalistycznej firmy. Teraz żałujemy, że tak późno zwróciliśmy się po pomoc, bo już dawno mielibyśmy problem z głowy. Zlikwidowanie kuny w wykonaniu tego fachowca przebiegło bardzo sprawnie, a co najważniejsze - kuna nigdy nie wróciła. Dziękujemy.
ocena: 5
Miałem problem z gniazdem os na działce. Żona bała się tam chociażby podejść, a ja sam podjąłem kilka prób, lecz niestety okazały się bezskuteczne. Jedynym rozwiązaniem było zlecenie likwidacji tego gniazda specjalistycznej firmie. Postawiłem na fachowca znalezionego w sieci i szczerze nie żałuję swojego wyboru. Zaskoczył mnie jego profesjonalizm, a także niewygórowany koszt usługi. Serdecznie polecam.
ocena: 5
Byłam pozytywnie zaskoczona ekspresową interwencją ze strony tego fachowca. Zgłosiłam problem, a on był u mnie praktycznie następnego dnia. Wymrożenie pluskiew dało dobre rezultaty, bo pluskwy całkowicie zniknęły z mojego mieszkania. Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z tego typu usług w przyszłości, ale jeśli zajdzie taka potrzeba - wiem już, do kogo będę mogła się zwrócić. Dziękuję.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Ten zakład przeprowadził skuteczny zabieg zamgławiania ULV w jednym z pomieszczeń sklepowych. Z wykonanej usługi ogólnie jestem bardzo zadowolony i polecam gorąco za fachowość, rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, a także za atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie wpłynął na mój domowy budżet. Warto również wspomnieć, że panowie na miejscu byli jeszcze przed czasem, do tego mieli duże poczucie humoru. Polecam.
, Sopot
ocena: 5
Zaskoczyła mnie błyskawiczna reakcja ze strony tego specjalisty. Bałam się, że na usługę będę musiała bardzo długo czekać, ale na szczęście pan miał wolne terminy i zgodził się przyjechać do mnie już następnego dnia. Sprawnie wytępił wszystkie myszy w moim mieszkaniu, a za usługę niedużo sobie policzył. Polecam z czystym sercem każdemu, kto poszukuje rzetelnego i skutecznego fachowca.
, Wejherowo
ocena: 5
Usunięcie szczurów zleciłem tym panom od deratyzacji, ponieważ sam nie miałem zielonego pojęcia, jak podejść do sprawy, ponadto te gryzonie zawsze przyprawiały mnie o dreszcze. Panowie do sprawy podeszli bardzo odpowiedzialnie, szybko i co najważniejsze - ich metody okazały się skuteczne. Polecam serdecznie ich usługi!
ocena: 5
Przeprowadzone przez tych wykonawców odpluskwianie pozytywnie mnie zaskoczyło i przyniosło oczekiwany efekt. Dziękuję serdecznie za uratowanie mnie od tych robaków i od tej pory w podobnych sytuacjach będę korzystała wyłącznie z pomocy tych wykonawców. Pluskwy jak dotąd nie pojawiły się więcej w moim otoczeniu, a od usługi minęło już kilka miesięcy.
ocena: 5
Fachowo wykonana usługa wytępienia szczurów. Jako właściciel lokalu gastronomicznego musiałem działać szybko, więc cieszę się, że firma błyskawicznie zareagowała na moje zgłoszenie. Poza niedługim czasem oczekiwania, plusem okazał się również koszt, który nie był specjalnie wygórowany. Firma jak najbardziej godna rekomendacji. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto tak jak ja ma problem z gryzoniami.
, Jasień, Gdańsk
ocena: 5
Witam!. W moim mieszkaniu miałem dość typowy problem jak na mieszkanie w bloku z wielkiej płyty a mianowicie pojawiły się u mnie karaluchy i to nie pierwszy raz. Więc już wiedziałem co trzeba zrobić- od razu wezwałem serwis zajmujący się zlikwidowaniem karaluchów. Panowie wykonali swoją pracę poprawnie nie mam żadnych zastrzeżeń. Firme polecam bo nie zapłaciłem tak wiele jak u poprzednich fachowców.
, Morena (Piecki-Migowo), Gdańsk
ocena: 5
Odpluskwianie zleciłem temu panu i muszę przyznać, że z zadania wywiązał się bardzo dobrze. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, pluskwy zniknęły, a ja nie muszę już martwić się o własne bezpieczeństwo. Polecam z ręką na sercu kompleksowe i niedrogie usługi tego pana, a numer telefonu oczywiście zachowuję.
, Sopot
ocena: 5
Zamówiłem usługę dezynsekcji w tym zakładzie. Panowie w tej firmie używają środków bardzo wysokiej jakości, bo w okna mgnieniu pozbyto się niechcianych lokatorów. Widać, że to fachowcy z doświadczeniem
, Gdynia
ocena: 5
W piwnicy nie byłem już jakiś czas, jednak kiedy w końcu się do niej wybrałem, zobaczyłem stado biegających po niej gryzoni. Nie tracąc czasu, zadzwoniłem do tego pana, zlecając mu likwidację gryzoni. Pan zadanie wykonał na piątkę z plusem, a ja mam już spokój z intruzami. Polecam!
, Sopot
ocena: 5
Miałam problem z gniazdem os w domku prywatnym, dlatego zleciłam to zadanie temu specjaliście. Cała usługa przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze, a pan miał niesamowite poczucie humoru. Z czystym sercem mogę go polecić każdemu, kto ma problem z osami.
, Gdynia
ocena: 5
Odstraszanie szczurów zleciłem tej firmie deratyzacyjnej, ponieważ od długiego czasu niszczyły moją żywność, uszkadzając przy okazji stare meble oraz zanieczyszczając okolicę odchodami. Panowie przybyli na miejsce punktualnie i szybko rozwiązali problem, który jak dotąd nie powraca. Cena również była w porządku. Polecam z ręką na sercu, a numer telefonu oczywiście zachowuję.
ocena: 5
Zwalczenie pluskiew w wykonaniu tego specjalisty to pełen profesjonalizm. Szybko, skutecznie i niedrogo - a na tym mi najbardziej zależało. Nie wiem, dlaczego tak długo zwlekałem z telefonem. Teraz już wiem, do kogo będę mógł zwrócić się z podobnym problemem w przyszłości. Polecam.
, Przymorze, Gdańsk
ocena: 5
Dzień dobry, bardzo dziękuję za usługę! To najlepsza firma od zwalczenia prusaków. Zamówiłam usługę do mojego domu w zeszłym tygodniu. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu tego Pana. Wszystko przbiegło szybko i sprawnie. Ceny usług w tej firmie nie są wygórowane, a obsługa miła i solidna.
, Przymorze, Gdańsk
ocena: 5
Niezawodni specjaliści w dziedzinie zwalczania myszy! Profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb, sympatyczna atmosfera przy wykonywaniu zadania, a do tego nieobciążająca portfela cena usługi. Serdecznie polecam, jeśli ktoś poszukuje rzetelnego serwisu.
, Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
ocena: 5
Fachowcy znający się na rzeczy. Zamontowana przez nich ochrona przed kunami rzeczywiście przyniosła dobre rezultaty, bo od tamtej pory mam spokój z gryzoniami w domu. Nie słyszę też, żeby kuna przygryzała podbitkę dachową, jak to robiła do tej pory. Ogólnie - jestem bardzo zadowolona.
, Ujeścisko-Łostowice, Gdańsk
ocena: 5
Z pracy wykonanej przez tego specjalistę jestem bardzo zadowolona. Dezynfekcja pomieszczeń gospodarczych przebiegła dokładnie, efekt był zadowalający, a cena - przystępna. Usługa była pilna, a wykonawca bez problemu zaproponował termin realizacji na kolejny dzień. Polecam z całego serca, bo naprawdę warto.
ocena: 5
Ten fachowiec okazał się solidnym i godnym zaufania ekspertem od szkodników, kiedy w mieszkaniu pojawiły się prusaki. Dezynsekcję wykonał już następnego dnia od zgłoszenia, a sam zabieg okazał się niezwykle skuteczny. Nieproszeni goście zniknęli, a ja mam spokojny sen. Polecam za kompleksowe podejście do sprawy, a telefon oczywiście pozostawiam na przyszłość.
ocena: 5
Mogę z przyjemnością zarekomendować usługi tej firmy. Co roku miałem problem z szerszeniami, ale w tym roku wystąpiła jakaś ich plaga. Nie mogłem w spokoju wykonywać prac w ogrodzie czy chociażby kosić trawy. Jedna paskuda nawet mnie użądliła! Wezwałem tego fachowca i nie żałuję, bo sprawnie uwinął się z usunięciem szerszeni. Od czasu jego wizyty nie zauważyłem ani jednego okazu na mojej działce. Polecam z czystym sumieniem.
, Wejherowo
ocena: 5
Potrzebowałam fachowca do odstraszenia myszy w mojej szopie. Trutki nie wchodziły w grę, w szopie znajdowały się zwierzęta. Fachowiec rozłożył wszędzie jakieś odstraszacze i wygląda na to, że te zadziałały tak jak trzeba, bo myszy zniknęły. Podsumowując - jestem zadowolona.
, Gdynia
ocena: 5
Jakie było moje zdziwienie jak okazało się, że w spiżarni znajdują się szkodniki. Na szczęście szybko wezwaliśmy tę firmę i dzięki temu problem został rozwiązany. Cena przestępna a widać, że używają środków najwyższej jakości.
, Wrzeszcz, Gdańsk
ocena: 5
W jednym z pomieszczeń gospodarczych na terenie mojej posesji nieprzyjemnie pachniało, dlatego postanowiłem wezwać na pomoc specjalistę od dezynfekcji Ten z pracą poradził sobie znakomicie, a cena była do przyjęcia. Polecam z całego serca.
, Chełm, Gdańsk
ocena: 5
Zgłosiłam tutaj że mam w domu karaluchy, technicy z tej firmy od pozbycia się karaluchów wręcz błyskawicznie zajeli się tym problemem nie musiałam sie o nic martwić pan wytłumaczył mi co będzie po kolei robił bo miałam kilka pytań pan bardzo uprzejmy na wszystkie pytania mi odpowiedział. Polecam!
, Chylonaia, Gdynia
ocena: 5
Zwalczenie szerszeni w wykonaniu tego specjalisty to pełen profesjonalizm. Na działce miałem całą inwazję tych wrednych paskud, więc telefon do fachowca był koniecznością. Zaskoczyło mnie, że tak szybko zareagował na moje zgłoszenie. Jeszcze w tym samym tygodniu problem z szerszeniami zniknął całkowicie. Jak najbardziej polecam.
, Chylonia, Gdynia
ocena: 5
Pisze ponieważ chciałabym podzielić się pozytywną opinią po usłudze która zamówiłam w zeszłym miesiącu. Poprosiłam, aby ktoś przyjechał i usnął kreta. Firmę poleciła mi też koleżanka z pracy więc można powiedzieć że jest to sprawdzony fachowiec. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy tego fachowca. Wiedział od razu jak zająć się kretem. Widac, że ma duże doświadczenie i jest skuteczny.
, Gdynia
ocena: 4
Jakiś czas temu korzystałem z usługi ozonowania w wykonaniu tego specjalisty. Na czas ozonowania musiałem wyjść z pomieszczenia, a później je jeszcze przewietrzyć. Zapach został jednak taki miły i świeży. Jestem zadowolony z efektów, polecam.
ocena: 4
Mały minus za 15-minutowe spóźnienie. Poza tym wszystko ok. Dobrze, że są takie firmy, które pomagają w potrzebie nawet w dni wolne od pracy. Jakby nie to małe opóźnienie w przybyciu na miejsce zdarzenia, to było by pięć gwiazdek z plusem, a tak mały minus. Sprzątanie po zmarłym przeprowadzone natomiast bez zastrzeżenia.
, Jasień, Gdańsk
ocena: 4
Wysoka jakość usługi w nieprzytłaczającej portfela cenie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, dlatego zdecydowałem się dodać opinię, choć zwykle tego nie robię. Fachowiec wykonał odszczurzanie solidnie i rzetelnie, a wydawało mi się, że nie da się przepędzić gryzonia z mojego domu. Pan bardzo kompetentny i uśmiechnięty, a przy tym pełen kultury. Polecam jego usługi z czystym sercem.
, Wejherowo
ocena: 4
Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, jednak dla mnie najważniejszy był efekt końcowy - i tutaj się nie zawiodłem. Ten zakład dezynfekcji bez problemu poradził sobie z wykonaniem usługi, do tego zaoferował przystępne ceny z dojazdem. Dziękuję za fachowo wykonaną pracę i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Telefon zapisuję, bo pewnie jeszcze będzie mi kiedyś potrzebny.
ocena: 4
Niestety panowie mieli drobne opóźnienie, ale jestem skłonna im to wybaczyć. Wynagrodzili to swoim wysokim profesjonalizmem i szybkością wykonania usługi. Usunięcie kuny poszło im bardzo sprawnie. Nareszcie mam spokój z hałasującymi gryzoniami. Bardzo dziękuję Państwu za pomoc.
, Gdynia
ocena: 4
Ta firma na moje zlecenie zajęła się likwidacją komarów. Ich obecność była niewiarygodnie uciążliwa szczególnie w letnie dni. Nieopodal jest jezioro, także to pewnie stamtąd przyszły. Przyjechał do mnie bardzo sympatyczny i kompetentny fachowiec, który zastosował jakieś opryski na owady. Efekt? Komary zniknęły, a przynajmniej nie ma ich już w tak ogromnych ilościach. Polecam.
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z usługi. Szukałam długo firmy, która podejmie się usunięcia os i przyjedzie do mojej miejscowości. Aż zgłosił się ten oto specjalista. Nie dość, że przyjechał na następny dzień, to po jednej wizycie było już po problemie. Bardzo dziękuję!
, Morena (Piecki-Migowo), Gdańsk
ocena: 4
Dziękuję za szybką i profesjonalną usługę. Znalaz łem Was w internecie i początkowo miałem obawy czy zaufać, ale się nie zawiodłem. Skuteczne wytępienie kretów już za pierwszym razem. Ceny niezwykle atrakcyjne, jak orientowałem sie to u konkurencji było znacznie drożej. Jestem zachwycony i będę polecać dalej. Ja napewno też skorzystam jeśli jeszcze kiedyś będę musiał.
, Osiedle Harcerskie
ocena: 4
Usuwanie pluskiew nie jest zadaniem prostym, o czym przekonałem się, zanim wezwałem na pomoc tego specjalistę. Dopiero ten pan pomógł mi osiągnąć zamierzony sukces, a teraz mogę spać już spokojnie. Duży plus daję również za niezwykle atrakcyjną cenę. Polecam z ręką na sercu jego kompleksowe usługi.
ocena: 4
Zaobserwowałem intruza na trawniku przed domem. Pierwsza myśl - szok, a druga - czas wezwać dobrą firmę od deratyzacji. I oto ten Pan zjawił się na miejscu i wygonił tego szkodnika. Polecam z całego serca
, Gdynia
ocena: 4
Stosowałam jakieś opryski na komary dostępne stacjonarnie i nie przynosiły one żadnych rezultatów. Dopiero, gdy zadzwoniłam do tego fachowca, ten poinformował mnie, że jedyną skuteczną metodą pozbycia się komarów jest ich zamgławienie. Zdałam się na jego kompetencję i nie żałuję. Problem został skutecznie rozwiązany, więc firma jak najbardziej godna polecenia. Plusem okazał się również przystępny cennik.
, Gdynia
ocena: 4
Jestem panikarą i bardzo boję się szerszeni i innych takich podobnych owadów. Na szczęście udało mi się umówić z fachowcami z tej firmy dzięki czemu problem tak szybko jak się pojawił tak zniknął. Gniazdo owadów zostało usunięte.
, Zaspa, Gdańsk
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Dezynsekcja pluskiew w domu przebiegła sprawnie. Usługa zajęła panom jakieś 4 godziny, a po pluskwach nie ma żadnego śladu. Koszt dość przystępny, w porównaniu do stawek konkurencji. Z czystym sumieniem mogę Państwu zarekomendować ten serwis.
ocena: 4
Z usług tej firmy korzystają nasi znajomi, skuszeni atrakcyjnymi cenami również postanowiliśmy wezwać firmę do naszego ogrodu do wytępienia kretów. Szkodniki bez skrupułów urzedowały na świeżo zasianym trawniku niszcząc go. Fachowcy wezwani na miejsce profesjonalnie poradzili sobie z tym problemem. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy z pewnością polecać dalej.
, Śródmieście, Gdańsk
ocena: 4
Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez tych specjalistów. Kiedy konieczna okazała się deratyzacja, panowie na miejscu zjawili się w określonym czasie i skutecznie zajęli się problemem. Polecam ich za profesjonalizm, fachowe podejście do sprawy i przystępne ceny.
, Wrzeszcz, Gdańsk
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 061