PBGM
4.9

Usługi Sprzątające PBGM

Hajducka 31, 41-500 Chorzów

Jeśli nie przepadasz za sprzątaniem lub czyszczeniem, postaw na fachowca, który się w tym specjalizuje. Specjaliści z tego zakładu skutecznie wygrywają z uporczywymi plamami i odmieniają wygląd tapicerek. Posiadają oni wysokiej jakości sprzęt piorący i skuteczne środki czyszczące, które są ich asami w rękami. Zadzwoń już dziś, przekaż wszystkie czynności z tego zakresu, a efekt końcowy ich pracy na pewno Ci się spodoba!

Zakres usług

Usługi porządkowe

 • Sprzątanie mieszkania
 • Mycie okien
 • Sprzątanie biura
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Tychy
 8. Dąbrowa Górnicza
 9. Chorzów
 10. Jaworzno
 11. Mysłowice
 12. Siemianowice Śląskie
 13. Tarnowskie Góry
 14. Będzin
 15. Piekary Śląskie
 16. Świętochłowice
 17. Mikołów
 18. Knurów
 19. Czeladź
 20. Łaziska Górne
 21. Orzesze
 22. Radzionków
 23. Lędziny
 24. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
33 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Profesjonalnie i uczciwie wykonana usługa. Czyszczenie tapicerki samochodowej przyniosło oczekiwany efekt. Teraz aż miło wchodzi się do auta, wszystko aż błyszczy i pięknie pachnie. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy.
, Mikołów
ocena: 5
Rewelacja. Jak najbardziej polecam usługi tej firmy. Usługa prania wykładziny wykonana została szybko i fachowo, bez zbędnego marudzenia. Warto zaznaczyć, że wykonawcy byli mili i kulturalni, do tego dokładnie posprzątali swoje miejsce pracy.
ocena: 5
Usługa czyszczenia narożnika przebiegła bez zarzutu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci panowie i na pewno w przyszłości będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego wsparcia. Polecamy gorąco wszystkim, a numer telefonu do kontaktu oczywiście zapisujemy.
, Łagisza
ocena: 5
Doskonały stosunek ceny do jakości usługi i trudności zlecenia. Sam wykonawca okazał się osobą bardzo sympatyczną i kulturalną, a przede wszystkim słowną i punktualną, co u fachowców nie zdarza się zbyt często. Moje zlecenie obejmowało pranie dywanu i mogę z czystym sercem polecić tę firmę.
ocena: 5
Polecam serdecznie, pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo dobry kontakt z usługodawcą. Jestem bardzo zadowolony z usługi, jaką było pranie wykładziny. Wykładzina teraz wygląda jak nowa, chociaż początkowo myślałem, że nie da się jej dokładnie wyczyścić. Telefon zapisuję i od tej pory będę korzystał wyłącznie z usług tego specjalisty.
ocena: 5
Pranie foteli zakończyło się sukcesem. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a panowie okazali się osobami dokładnymi, uczciwymi i godnymi zaufania. Usługę oceniamy na piątkę z plusem. Telefon oczywiście zachowujemy w razie potrzeby.
, al. Niepodległości
ocena: 5
Z usunięciem plam z wykładziny wykonawcy nie mieli problemu. Od razu było widać, że nie pierwszy raz wykonują tego typu prace. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno w przyszłości skorzystamy ponownie z ich kompleksowego wsparcia, bo lepszej firmy od czyszczenia wykładzin w pobliżu nie znajdziemy.
ocena: 5
Wykonawca z górnej półki, który doskonale zna się na czyszczeniu dywanów. Zadanie wykonali sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego portfela. Polecam gorąco znajomym, a telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
ocena: 5
Fachowcy pojawili się o umówionej wcześniej godzinie, a usunięciem plam z rogówki zajęli się szybko oraz dokładnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy i na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kompleksowego wsparcia w przyszłości. Od razu widać, że w firmie pracują najlepsi z najlepszych.
, św. Wojciecha
ocena: 5
Kiedy po imprezie kanapa została mocno zabrudzona, trzeba było wezwać na pomoc firmę czyszczącą. Panowie z praniem kanapy poradzili sobie bardzo dobrze, do tego okazali się osobami sumiennymi, rzetelnymi i odpowiedzialnymi. Do pracy podeszli jeszcze tego samego dnia, a ceny mieli niewygórowane. Polecam gorąco, a telefon oczywiście zapisuję sobie na przyszłość.
, Halemba
ocena: 5
Dziękujemy za profesjonalnie wykonaną usługę prania dywanów z krótkim włosiem! Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego ceny naprawdę przystępne. Konkurencja oferowała znacznie wyższe stawki. Nie mieliśmy do czego się doczepić, bo panowie okazali się kompetentni i słowni.
ocena: 5
Po prostu mistrzostwo! Czyszczenie kanapy w wykonaniu firmy na najwyższym poziomie, do tego atrakcyjna cena z dojazdem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonali dla nas ci specjaliści i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi wszystkim naszym znajomym.
, Tarnowskie Góry
ocena: 5
Pranie wykładziny było konieczne, a wybór tej firmy okazał się strzałem w dziesiątkę. Praca stała na najwyższym poziomie, a pan był miły i sumienny. Polecam jego kompleksowe usługi każdemu, komu zależy na pilnie wykonanej pracy, sam również będę jeszcze korzystać z oferty w przyszłości.
ocena: 5
Usuwanie plam z wykładzin zleciłam temu wykonawcy i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Pan z zadania wywiązał się znakomicie, do tego dał się poznać jako osoba sumienna, rzetelna i odpowiedzialna. Ogólnie z pracy jestem bardzo zadowolona, do tego pozytywnie zaskoczyła mnie cena, która była naprawdę przystępna. Dziękuję i polecam gorąco wszystkim.
, Maciejkowice, Chorzów
ocena: 5
Takich fachowców zawsze warto mieć pod ręką. Panowie do pracy podeszli jeszcze tego samego dnia, pranie wykładzin okazało się skutecznym sposobem na pozbycie się plam i zabrudzeń. Dziękuję za pomoc!
ocena: 5
Z usuwaniem plam z kanapy panowie z tej firmy czyszczącej poradzili sobie bardzo dobrze. Ceny mieli atrakcyjne, do tego byli mili i uprzejmi. Dziękujemy za szybką interwencję i wysoką skuteczność. Numer już wylądował na liście moich kontaktów.
, Gliwice
ocena: 5
Cena z dojazdem przystępna, panowie mili i gotowi do pracy, a usługa czyszczenia tapicerki domowej zakończona została sukcesem. Polecam z ręką na sercu za zaangażowanie, bardzo dobry kontakt oraz bardzo wysoką skuteczność.
, Dąbrowa Górnicza, 3 Maja
ocena: 5
Pranie foteli przyniosło oczekiwany efekt, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną. Pracę wykonał już następnego dnia, w miłej atmosferze, a przy tym był bardzo miły, kulturalny i rozmowny. Dziękuję serdecznie za fachowo wykonaną robotę i na pewno będę jeszcze korzystać z pomocy tego wykonawcy w przyszłości.
, Szczygłowice
ocena: 5
Opinie klientów mówią same za siebie. Usługa prania tapicerki była pilna, a wykonawca z pracą poradził sobie znakomicie. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami miłymi i sympatycznymi. Cennik również mieli bardzo atrakcyjny, do tego byli elastyczni, jeśli chodzi o terminy.
, Mikulczyce
ocena: 5
Sumienność, odpowiedzialność, uczciwość oraz punktualność - tak w skrócie możemy opisać osobę, która zajmowała się dla nas praniem dywanów na sucho. Usługa była pilna, a wykonawca nie miał problemu z terminem. Polecamy gorąco wszystkim zainteresowanym, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich fachowego i kompleksowego wsparcia.
ocena: 5
Usługa prania wykładzin wykonana została jeszcze tego samego dnia - profesjonalnie, rzetelnie, uczciwie oraz w bardzo dobrej jakości, do tego warto zaznaczyć punktualność i wysoką kulturę osobistą osoby wykonującej zlecenie. Takich wykonawców trzeba polecać, bo lepszych w okolicy na pewno nie znajdziecie.
ocena: 5
Moja kanapa nareszcie jest czysta. Wcześniej strasznie śmierdziała chemikaliami, jednak interwencja tej firmy czyszczącej przyniosła oczekiwany efekt. Widać było od razu, że panowie wiedzą, co robią. Polecam gorąco, również za przystępne ceny.
, Piekary Śląskie, Przyjaźni
ocena: 5
W firmie pracują wyłącznie solidni i godni zaufania oraz polecenia wykonawcy. Z praniem dywanu z długim włosiem poradzili sobie bardzo dobrze, cena była atrakcyjna, a czas oczekiwania niedługi. Polecam serdecznie wszystkim w potrzebie, a telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
ocena: 5
Bardzo pozytywne wrażenia po wykonanej usłudze. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Potrzebna na była pilnie usługa czyszczenia narożnika, a ta firma czyszcząca z pracą poradziła sobie rewelacyjnie. Widać było od razu, że panowie wiedzą, co robią. Polecam!
, Sosnowiec, Rudna
ocena: 5
Usługa czyszczenia kanapy wykonana została profesjonalnie i ekspresowo. Wszystko przebiegło idealnie, a pan okazał się osobą sumienną i rzetelną, do tego miał niezłe poczucie humoru. Teraz możemy zachwycać się pachnącym i czystym zestawem wypoczynkowym. Polecam!
, Mysłowice, Wybickiego
ocena: 5
Szybko, solidnie i odpowiedzialnie wykonana usługa prania dywanu. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy tych fachowców i na pewno w przyszłości skorzystam ponownie z ich fachowych i niedrogich usług.
ocena: 5
Uczciwa i profesjonalna firma, która z praniem wykładziny poradziła sobie znakomicie. Wszystkie plamy zniknęły, a wykładzina teraz prezentuje się znakomicie. Warto dodać, że cena w porównaniu do konkurencji była bardzo przystępna. Polecam gorąco!
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów czyszczenia tapicerki domowej i od teraz będziemy korzystać regularnie z kompleksowych i niedrogich usług tej firmy. Profesjonalizm w każdym calu i usługa wykonana na najwyższym poziomie.
, Chorzów II
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy tych panów, którzy z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Usuwanie plam z dywanów zakończyło się sukcesem, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni. Rzetelność, uczciwość, terminowość i atrakcyjny cennik. Dawno nie widzieliśmy tak dobrze i solidnie wykonanej pracy. Nic, tylko polecać!
ocena: 4
Bardzo pozytywne wrażenie po wykonanej pracy. Bardzo profesjonalne podejście do wykonanej pracy. Usługa prania tapicerki przyniosła oczekiwany efekt, a pan okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Jedynie cena mogłaby być ciut niższa, ale poza tym nie mam żadnych negatywnych uwag. Dziękuję za solidność i ogromne zaangażowanie!
, Ligota
ocena: 4
Pranie foteli na najwyższym poziomie. Usługa w całości wykonana została na miejscu, a efektem były czyste fotele. Profesjonalizm w każdym calu, do tego panowie o nienagannej kulturze pracy. Zastrzeżeń żadnych nie było, chociaż cena mogła być nieco niższa.
, Bytom, Szombierki
ocena: 4
Pranie dywanu przyniosło pożądany efekt. Teraz mój dywan wygląda jak nowy - bez żadnych uporczywych plam, których sami wcześniej nie byliśmy w stanie usunąć. Jeśli kogoś interesuje usługa dokładnego i przystępnego cenowo czyszczenia dywanu, to polecam z ręką na sercu kompleksowe i niedrogie usługi tej firmy.
ocena: 4
Zleciłem tej firmie usługę prania dywanów z długim włosiem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Bardzo krótki termin oczekiwania, do tego czyszczenie dywanu najwyższym poziomie. Teraz wszystko jest czyste i pachnące. Polecam z czystym sumieniem.
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 525 219 061