4.7

Paweł Sorokosz Usługi kominiarskie i gazowe

Bokserskiej 36/50, 02-682 Warszawa
Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Hydraulik

Szukasz kompetentnego specjalisty, który założy instalację gazową w twoim domu? A może szukasz fachowca, który taką instalację naprawi i doprowadzi do porządku? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś. Firma Paweł Sorokosz z powodzeniem zajmuje się tego typu zadaniami od wielu lat. Każde zlecenie jest wykonywane solidnie, na podstawie wiedzy oraz bogatego doświadczenia w pracy. Usługi są wykonywane rzetelnie, dzięki czemu możesz się nimi cieszyć bez najmniejszych obaw. Z przyjemnością ci pomożemy!

Kominiarz

Przeglądy komina to tylko z pozoru błahostka, jednak w ten sposób możemy dbać o bezpieczeństwo przeciwpożarowe w swoim domu. Dlatego warto korzystać z usług firm, które są rzetelne, profesjonalne i z odpowiednim zasobem wiedzy. Z pewnością jedną z takich firm jest firma Paweł Sorokosz. Powierzyć jej możesz każdą usługę. Okresowy przegląd kominiarski, uszczelnianie komina czy nawet montaż wentylacji. Specjaliści postarają się, abyś i ty dołączył do grona zadowolonych klientów. Zadzwoń do nas!

Deratyzacja

Kiedy zbliża się nieubłaganie lato, to może oznaczać jedno - plagę os i szerszeni. Jak sobie z nimi radzić? Co zrobić jeśli okaże się, że w twoim ogrodzie znajduje się gniazdo os? To proste. Zadzwoń po firmę Paweł Sorokosz, która zajmuje się ich likwidacją. Profesjonalizm i doświadczenie wpływają na to, że będzie to w pełni bezpieczna usługa, przeprowadzona w kompetentny i nowoczesny sposób, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o niepożądane ukąszenia. Zadzwoń, a my ci pomożemy!

Zakres usług
 • Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 • Usługi kominiarskie
 • Czyszczenie komina
 • Uszczelnianie komina
 • Przegląd kominiarski
 • Usuwanie gniazd os i szerszeni
Zasięg
 1. Warszawa
 2. Piaseczno
 3. Pruszków
 4. Wołomin
 5. Otwock
 6. Ząbki
 7. Marki
 8. Lesznowola
 9. Łomianki
 10. Brwinów
 11. Ożarów Mazowiecki
 12. Konstancin-Jeziorna
 13. Kobyłka
 14. Piastów
 15. Raszyn
 16. Sulejówek
 17. Stare Babice
 18. Zielonka
 19. Halinów
Obsługiwane dzielnice
 1. Wilanów
 2. Bielany
 3. Targówek
 4. Żoliborz
 5. Mokotów
 6. Wola
 7. Ursynów
 8. Rembertów
 9. Praga Północ
 10. Włochy
 11. Wawer
 12. Bemowo
 13. Wesoła
 14. Praga Południe
 15. Ochota
 16. Białołęka
 17. Śródmieście
 18. Ursus
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
21 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Szukałam firmy, która oferuje kompleksowe usługi dezynsekcji i w końcu trafiłam na ten zakład. Pracujący w nim wykonawcy do zadania w mieszkaniu podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaproponowali cenę, która była przeze mnie do zaakceptowania. Dziękuję za kompleksowo wykonaną usługę i polecam gorąco każdemu w pilnej potrzebie. Telefon zapisuję.
ocena: 5
Kiedy okazało się, że szerszenie założyły gniazdo w ogrodzie, postanowiłam wezwać na pomoc ekspertów z tego zakładu. Usunięcie gniazda szerszeni nie zajęło im wiele czasu, a profesjonalizm widać było na każdym etapie pracy. Polecam za fachowość, skuteczność i błyskawiczny czas reakcji.
, Orężna, Piaseczno
ocena: 5
Cieknący kran stał się przyczyną nie tylko mojej irytacji, ale również wyższych rachunków za wodę. Bardzo dobrym rozwiązaniem okazało się skorzystanie z usług tego hydraulika. Na miejsce przybył jeszcze tego samego dnia, a naprawa kranu nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Wszystko zostało wykonane wzorowo, a cena nie uszczupliła mojego budżetu. Polecam serdecznie usługi tego pana.
, Gucin
ocena: 5
Usunięcie awarii hydraulicznej zleciłem temu hydraulikowi. Pan okazał się kulturalną i niezwykle sympatyczną osobą. Zaskoczyło mnie jego odpowiedzialne podejście do pracy oraz rzetelne i uczciwe wykonanie usługi. Od teraz wszystko działa już bardzo dobrze. Na plus zasługuje również cena usługi, która nie była wygórowana. Polecam serdecznie, a numer już zapisałem.
, Marki
ocena: 5
Musieliśmy ubiegać się o opinię kominiarską po oddaniu do użytku nowo zbudowanego domu. Po długich poszukiwaniach trafiliśmy na tego kominiarza i jesteśmy zadowoleni z efektów jego pracy. Okazało się, że wszystkie systemy kominowe i grzewcze działają prawidłowo. Od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z jego kompleksowych usług.
, Pruszków
ocena: 5
Pilna usługa kominiarska? Ten kominiarz stanął na wysokości zadania. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, pan nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem zadania, a za pracę nie wziął dużo pieniędzy. Polecam gorąco, a telefon do kontaktu zachowuję i pewnie jeszcze nie raz z niego skorzystam.
, Młociny, Warszawa
ocena: 5
Miałem pecha - w niedzielne popołudnie chciałem wziąć kąpiel, kiedy okazało się, że bojler nie podgrzewa wody. Na początku nieco spanikowałem i na myśl przyszło mi kupno nowego urządzenia, jednak najpierw postanowiłem wezwać hydraulika. Pan po oględzinach stwierdził, że wystarczy tylko drobna naprawa bojlera i wszystko będzie ok. Zadanie wykonał dokładnie, sprawnie i jeszcze tego samego dnia. Dzięki niemu zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Polecam!
, Zielonka
ocena: 5
Czyszczenie przewodów kominowych ten kominiarz wykonał niemal z zamkniętymi oczami. Praca nie była dla niego wyzwaniem, do tego pan okazał się osobą solidną, rzetelną i sumienną, za co mu bardzo dziękuję i polecam oczywiście na przyszłość. Cena również była w porządku, a usługa wykonana została solidnie i rzetelnie. Od takich doświadczonych kominiarzy inni powinni się uczyć.
, Zielonka
ocena: 5
Dzięki tej firmie udało mi się wykonać odrobaczenie mieszkania. Fachowcy na miejscu zjawili się zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi. Do pracy przystąpili odpowiednio przygotowani, zadanie wykonali dokładnie i skutecznie, a cena za usługę nie była wygórowana. Dziękuję i polecam serdecznie.
, Marki
ocena: 5
Odkomarzanie w wykonaniu tej firmy przebiegło bardzo sprawnie i przyniosło oczekiwany efekt. Dziękuję bardzo za jakość usług na najwyższym poziomie i profesjonalne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Polecam gorąco.
ocena: 5
Usługę polegającą na czyszczenie przewodów kominowych zleciliśmy temu specjaliście i jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonał. Wszystko przebiegło solidnie i uczciwie, a pan za usługę nie wziął dużych pieniędzy, do tego był miły, kulturalny oraz sumienny. Polecamy serdecznie, bo takiego dobrego kominiarza w dzisiejszych czasach naprawdę bardzo trudno znaleźć!
, Zalesie Dolne, Piaseczno
ocena: 5
Odbiór kominiarki zleciliśmy temu panu i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy. Pan do zadania podszedł bardzo odpowiedzialnie - sprawdził m.in. ciąg w przewodach wentylacyjnych. Okazało się, że wszystko jest w porządku, a pan naszym zdaniem miał niezwykle atrakcyjny cennik, który nie odbił się znacząco na domowym budżecie. Dziękujemy serdecznie, a jego usługi będziemy oczywiście polecać innym.
, Wołomin
ocena: 5
Szczerze polecam usługi tej firmy hydraulicznej. Ci panowie okazali się jedyną deską ratunku, kiedy trzeba było udrożnić zapchaną kanalizację. Wykazali się stosowną wiedzą i umiejętnościami, a wyposażeni byli w profesjonalny sprzęt. Do pracy wykorzystali metodę WUKO. Swoją klasę potwierdzili również, kiedy trzeba było wykonać przegląd instalacji kamerą. Polecam serdecznie.
, Wołomin
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolona z usługi odrobaczania. Na szczególną uwagę zasługują tutaj bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac. Jeszcze raz dziękuję za fachowo wykonaną pracę i polecam gorąco każdemu, komu potrzebne są tego typu usługi. Telefon oczywiście zapisałam.
, Ząbki
ocena: 5
Planowaliśmy remont łazienki, a wraz z nim montaż bojlera. Ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy powierzyć go temu hydraulikowi. Pan już podczas rozmowy telefonicznej okazał się bardzo miły i kulturalny. Na miejsce przyjechał zgodnie z ustaleniami, po czym od razu przedstawił plan działań i zabrał się do roboty. Myśleliśmy, że zagości u nas przynajmniej na dwa dni, tymczasem montaż zajął mu zaledwie 2,5 godziny. Polecamy.
ocena: 4
Przepychanie rur i związane z tym usunięcie wrośniętych korzeni zleciłem temu hydraulikowi. Pan okazał się godnym polecenia specjalistą, który do zadania podszedł solidnie, rzetelnie, uczciwie i bez większych problemów sobie z nim poradził. Polecam za całokształt!
, Zalesie Dolne
ocena: 4
Prawidłowo działający system kominowy jest niezbędny, by zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, dlatego co jakiś czas wzywamy tego kominiarza, by ten dokonał przeglądu kominiarskiego. Współpracujemy z nim już od dłuższego czasu i jesteśmy zadowoleni z pracy, jaką dla nas wykonuje. Polecamy serdecznie jego kompleksowe usługi!
ocena: 4
Zleciłem temu hydraulikowi usunięcie awarii hydraulicznej. Prace przebiegły bardzo sprawnie, a wieloletnie doświadczenie tego pana w zawodzie i umiejętności widać było na każdym kroku. Pomimo dzielącej nas odległości, pan zjawiał się u mnie w terminie o umówionej porze. Tydzień później zleciłem mu również próbę szczelności instalacji, którą wykonał dokładnie i należycie. Polecam!
, Ząbki
ocena: 4
Taki kominiarz z uprawnieniami to prawdziwy skarb, który warto mieć zawsze pod ręką. Wykonywał dla nas zarówno przeglądy kominiarskie, jaki i odbiory, a nawet zajmował się naprawą komina. Zawsze był terminowy, solidny i słowny, a cena nie była dla nas jakoś szczególnie wysoka. Polecamy gorąco każdemu w potrzebie, bo o takiego specjalistę w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko.
, Ząbki
ocena: 4
Usuwanie gniazda os ze względów bezpieczeństwa postanowiłem powierzyć temu wykonawcy, który okazał się profesjonalistą w każdym calu. Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, a cena usługi była naprawdę przystępna. Telefon do kontaktu postanowiłem sobie zapisać i od tej pory w podobnych przypadkach będę korzystał wyłącznie z jego kompleksowych i tanich usług. Polecam każdemu.
ocena: 4
Zwalczanie pluskiew postanowiłem powierzyć wykwalifikowanemu i doświadczonemu specjaliście od DDD, ponieważ sam nie miałem pojęcia, jak rozwiązać problem. Ten wykonawca pomógł mi szybko i skutecznie pozbyć się problemu, do tego okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną. Polecam każdemu, kto znajdzie się w podobnej sytuacji.
, Tarchomin, Warszawa
Zobacz również innych specjalistów z kategorii Hydraulik w mieście Warszawa

Usługi Hydrauliczne Next Gen Home Sp. z o.o

Sienna 67/73, 00-820 Warszawa

Zakład Hydrauliczny Bog-Bud Bogdan Galiński

Gawłowo 4, 05-190 Nasielsk

P.H.U. Edwin Piotrowski "E.B.BISTRO"

Szpitalna 63/5, 05-091 Ząbki

Hydraulik Hydro-Luk Łukasz Porębski

Góry 49, 23-250 Urzędów
Złota rączka, Pogotowie hydrauliczne, Wymiana i montaż spłuczek i toalet, Wymiana i montaż kranów, wanien i pryszniców, Wymiana i montaż grzejników, Wymiana i montaż wodomierzy i zaworów, Odpowietrzanie kaloryferów, Udrażnianie i przepychanie rur, Naprawa centralnego ogrzewania

Usługi Hydrauliczne Sanitkan Sylwester Iwanicki

Lwa Tołstoja 3/1, 01-910 Warszawa

Adam Kołoniecki RAFAD

Puławska 63/55, 02-595 Warszawa

Naprawy Hydrauliczne Zenbud Zenon Żbikowski

Janka Bytnara "Rudego" 2/2, 02-645 Warszawa

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502