Parobus Gracjan Marach
4.8

Czyszczenie Tapicerek Parobus Gracjan Marach

Snycerska 39/4, 30-817 Kraków
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Na Twojej tapicerce samochodowej pojawiła się uciążliwa plama? A może chcesz odświeżyć swoją domową kanapę lub fotele? Postaw na ten serwis, który specjalizuje się w praniu tapicerki domowej i samochodowej. Dzięki fachowcom Twoje stare meble i wnętrze samochodu odzyskają dawny blask! Przekonaj się o tym! Zadzwoń już teraz, a nasi specjaliści skutecznie pomogą Ci usunąć wszelkie zabrudzenia! Nie zwlekaj, zostaw swoje zgłoszenie, a pracownik firmy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Zasięg
  1. Kraków
  2. Wieliczka
  3. Skawina
  4. Niepołomice
  5. Dobczyce
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Usługa czyszczenia tapicerki samochodowej wykonana została sprawie i profesjonalnie, bez żadnych niespodzianek. Polecamy z ręką na sercu za zaangażowanie, bardzo dobry kontakt oraz bardzo wysoką skuteczność.
ocena: 5
Pranie dywanów na sucho przebiegło w miłej atmosferze - szybko i co najważniejsze, skutecznie. Widać, że pannie pierwszy raz wykonuje tego typu pracę. Polecamy gorąco za fachowość i rzetelność, a telefon do kontaktu zachowujemy i na pewno będziemy polecać na przyszłość ich profesjonalne usługi.
, Podgórze Duchackie, Kraków
ocena: 5
Czyszczenie tapicerki na najwyższym poziomie. Praca wykonana została na miejscu, a pan dał się poznać jako osoba sumienna, rzetelna i uczciwa, co w połączeniu z zaangażowaniem i dokładnością wpłynęło na najwyższą ocenę. Polecamy serdecznie tą firmę czyszczącą wszystkim naszym znajomym i rodzinie, bo to bez wątpienia profesjonaliści w każdym calu!!!
, Mistrzejowice, Kraków
ocena: 5
Z praniem wykładzin panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali sumienie i odpowiedzialnie, do tego okazali się osobami o nienagannej kulturze pracy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Polecamy z ręką na sercu!
, Wieliczka
ocena: 5
Praca polegająca na czyszczeniu parowym dywanów wykonana została starannie i bardzo dokładnie. Usługa była pilna, a pan nie miał problemu z ustaleniem dogodnego dla nas terminu. Profesjonalizm w każdym calu i usługa wykonana na najwyższym poziomie. Polecamy gorąco, telefon zapisujemy na przyszłość.
ocena: 4
Usługa wykonana została na miejscu, szybko, solidnie i odpowiedzialnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów czyszczenia tapicerki domowej i od teraz będziemy korzystać regularnie z kompleksowych i niedrogich usług tej firmy. Polecamy gorąco każdemu, komu zależny za fachowo wykonanej pracy. Telefon do kontaktu zapisujemy - innych wykonawców szukać nie będziemy.
, Wieliczka

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502