Pan Dywanik Maciej Ganc
4.3

Pranie Dywanów i Tapicerki Pan Dywanik Maciej Ganc

al. Jana Pawła II 72B lok. 8, 09-410 Płock

Pranie dywanów i tapicerki wykonywane jest przez specjalistów z tego zakładu na jak najwyższym poziomi. Dbają oni o komfort i zadowolenie każdego klienta. Dzięki doskonałemu przygotowaniu sprzętowemu wyczyszczą każdy dywan i każdą zabrudzoną powierzchnię. Każdemu zależy na czasie, dlatego działania fachowców zawsze są szybkie oraz sprawne. Zarówno zabrudzona tapicerka samochodowa, jak i domowa nie będzie dla nich żadnym problemem. Twoje fotele, kanapy, narożniki oraz wykładziny i dywany wszelkiego typu będą wyglądały jak nowe. Nie odkładaj porządków na później, już teraz profesjonalne sprzątanie jest w zasięgu Twojej ręki!

Zakres usług

Pranie Dywanów i Tapicerki

  • Pranie lub czyszczenie tapicerki domowej
  • Pranie lub czyszczenie dywanu u klienta
  • Pranie lub czyszczenie wykładziny
  • Pranie lub czyszczenie tapicerki samochodowej
Zasięg
  1. Płock
  2. Gostynin
Mapa
Opinie
Ocena:
4.3
7 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ostatniego weekendu miałam urodziny i zaprosiłam moje koleżanki do domu. Piłyśmy wino. Podczas tańców wino wylało się jedej z koleżanek i zgłosiłam pranie wykładziny do Waszego serwisu. Fachowiec usunął plamy od wina od ręki, posiadał detergent, który na moich oczach zdziałał cuda. Także polecam i serdecznie dziękuję za wyrozumiałość. Na przyszłość już wiem, do kogo mam się zwracać z moimi problemami.
, Radziwie, Płock
ocena: 5
Mój pies nawnosił mi błota na moją wykładzinę, będąc w pracy. Plamy od błota były na tyle intensywne, że nie chciały zejść samoistnie. Chcę podziękować waszemu serwisowi za to, że uratował moją wykladzinę od stracenia. Kupiłem ją całkiem niedawno i szkoda byłoby mi ją wyrzucać. Polecam serdecznie ten serwis.
, Gostynin
ocena: 5
Z praniem dywanów z krótkim włosiem panowie nie mieli najmniejszego problemu. Po zakończonej w bardzo krótkim czasie usłudze panowie dokładnie posprzątali stanowisko pracy, ponadto zaskoczyła nas bardzo atrakcyjna cena, która została ustalona jeszcze przed rozpoczęciem pracy. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu, numer telefonu oczywiście zapisujemy.
, Pradolina Wisły
ocena: 5
Pranie tapicerki samochodowej przebiegło ekspresowo. Cena razem z dojazdem była przystępna, a panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Od razu dało się zauważyć, że nie pierwszy raz wykonują tego typu usługi. Polecamy gorąco każdemu zainteresowanemu, a numer telefonu do kontaktu zapisujemy i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z ich kompleksowych i fachowych usług.
ocena: 5
Zaproponowana przez tą firmę czyszczącą metoda czyszczenia parowego dywanów przyniosła oczekiwany efekt. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego ceny mieli bardzo przystępne. Generalnie nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż panowie dotarli do nas 30 minut po czasie, co jednak można było im wybaczyć (szczyt komunikacyjny i korki). Szczerze polecamy, telefon do kontaktu zapisujemy sobie na przyszłość.
ocena: 4
Czyszczenie tapicerki mistrzostwo. Efekt końcowy satysfakcjonujący. Panowie pracę wykonali na miejscu, a cena usługi w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu, który i tak był już sporo nadszarpnięty przez wcześniejszy remont. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy.
, Winiary, Płock
ocena: 1
Nie polecam. Spóźnili się, przemoczyli dywan(dosłownie lało się z niego) który zasmiardl i jest do wyrzucenia.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502