Ozonowanie Włocławek

Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 64
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Skuteczne odkażanie to priorytet, gdy mamy do czynienia z nadmiernym rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. Z tą firmą wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans, dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z usług niekwestionowanego lidera ...
Usługi Sprzątające, Dezynfekcja oraz Czyszczenie Kostki Brukowej i Elewacji Siklawa Sebastian Bukowski
4.6
Liczba opinii: 8
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Firma ta profesjonalnie zajmuje się usługami sprzątającymi, czyszczącymi i usługami z zakresu dezynfekcji. To zgarny zespół złożony ze specjalistów, którzy podejmą się sprzątania domów mieszkalnych, jak i firm i budynków ...
Wybrane zlecenia

2021-09-20 Śródmieście
Szukam firmy, ktora zajmuje się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów a także usunięciem grzybów. Do oczyszczenia z grzybów i zapachów jest jedno pomieszczenie w które wdała sie wilgoć przez nieszczelny dach. Dach już jest naprawiony i chciałbym by ekipa tylko oczyściła to pomieszczenie.

2021-09-03 Wschód Mieszkaniowy, Włocławek
Ile kosztuje Wasza usługa wykonana w domu? Potrzebuje pilie ozonowania mieszkania, ponieważ co tu dużo mówić, bardzo u nas śmierdzi. Mam wrażenie, że może isć ten odór od kanalizacji albo wentylacji, ale nie mam pojęcia, pierwszy raz się z tym spotykam. Bardzo bym prosiła o podanie w odpowiedzi wtępnego kosztorysu.

2021-08-24 Południe, Włocławek
Szukam fachowca od takiej usługi jak ozonowanie. Do ozonowania mam całe mieszkanie jest to 35 metrów, czuć w nim okropny zapach stęchlizny i chciałbym się go pozbyć bo planuję wynająć to mieszkanie nowym lokatorom.

2021-07-29 Wschód Mieszkaniowy, Włocławek
Ile wyniesie moją rodzinę usunięcie alergenów z naszego mieszkania w bloku. Mamy w domu trójkę dzieci, które są niestety bardzo zaawansowanymi alergikami. Lekarz polecił nam przeprowadzenie właśnie takiego ozonowania dzięki czemu pozbędziemy się alergenów na jakiś czas.
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502