Ozonowanie Włocławek

Mamy dostępnego jednego fachowca od ozonowania w Włocławku
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak
4.8
Liczba opinii: 69
Sprawdź szczegóły

Zakład Zwalczania Szkodników Ozonmedic Paweł Trzeciak

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Ozonowanie Włocławek
Sprawdź szczegóły
Skuteczne odkażanie to priorytet, gdy mamy do czynienia z nadmiernym rozprzestrzenianiem się chorobotwórczych drobnoustrojów. Z tą firmą wirusy, bakterie i grzyby nie mają szans, dlatego jeśli zależy Ci na skorzystaniu z usług niekwestionowanego lidera ...
Wybrane pytania od klientów
Włocławek 28.12.2021
Mieszkanie zazamcze wesola 34 m ile kosztuje taka usługa I czy trzeba wyprowadzić się z domu na jakiś czas
Pytania od klientów

20.09.2021
Szukam firmy, ktora zajmuje się usuwaniem nieprzyjemnych zapachów a także usunięciem grzybów. Do oczyszczenia z grzybów i zapachów jest jedno pomieszczenie w które wdała sie wilgoć przez nieszczelny dach. Dach już jest naprawiony i chciałbym by ekipa tylko oczyściła to pomieszczenie.

03.09.2021
Ile kosztuje Wasza usługa wykonana w domu? Potrzebuje pilie ozonowania mieszkania, ponieważ co tu dużo mówić, bardzo u nas śmierdzi. Mam wrażenie, że może isć ten odór od kanalizacji albo wentylacji, ale nie mam pojęcia, pierwszy raz się z tym spotykam. Bardzo bym prosiła o podanie w odpowiedzi wtępnego kosztorysu.

24.08.2021
Szukam fachowca od takiej usługi jak ozonowanie. Do ozonowania mam całe mieszkanie jest to 35 metrów, czuć w nim okropny zapach stęchlizny i chciałbym się go pozbyć bo planuję wynająć to mieszkanie nowym lokatorom.

29.07.2021
Ile wyniesie moją rodzinę usunięcie alergenów z naszego mieszkania w bloku. Mamy w domu trójkę dzieci, które są niestety bardzo zaawansowanymi alergikami. Lekarz polecił nam przeprowadzenie właśnie takiego ozonowania dzięki czemu pozbędziemy się alergenów na jakiś czas.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502