Ozonowanie Warszawa

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Patron Pest
4.8
Liczba opinii: 111
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Wieloletnia praktyka i zdobyta wiedza teoretyczna z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji sprawiają, że fachowcy są w stanie szybko i skutecznie wypędzić z Twojego domu niepożądane szkodniki i wirusy, które nie należą przecież do ...
Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Usługi Dezynsekcji i Dezynfekcji Revival Krzysztof Wojciechowski
4.9
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7 Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Zwalczanie szkodników na własną rękę może się okazać mało skuteczne. Jeśli chcesz uniknąć rozczarowania, jak najszybciej skontaktuj się ze specjalistami, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie. Decydując się na usługi tej firmy nie musisz obawiać ...
Usługi Porządkowe i Dezynfekcji Bewer Service
4.6
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Walczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu, a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne w tym wypadku okaże się wezwanie profesjonalistów ...
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Firma świadczy usługi z zakresu szeroko rozumianej ochrony przed szkodnikami, czyli dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów główny nacisk w swojej działalności fachowcy kładą na skuteczność, zaangażowanie, ...
Wybrane zlecenia

2021-08-23 Jary, Warszawa
Pytanie - czy wykonanie profesjonalnego ozonowania w lokalu gastronomicznym, restauracji, będzię dobrym i skutecznym sposobem na pozbycie się brzydkiego zapachu, który unosi się z kuchni?

2021-08-19 Kobiałka, Warszawa
Witam! Czy można w państwa firmie zamówić kompleksowe usunięcie alergenów w mieszkaniu na piątym piętrze w bloku obok centrum miasta? Przeczytałem w internecie, że dobrą metodą na odkażanie jest zabieg ozonowania. Ile on mniej więcej u państwa kosztuje i jak on długo trwa?

2021-08-14 Lisy, Warszawa
Witam serdecznie. Poszukuję sprawdzonej, godnej zaufania firmy, która takie świadczy usługi jak ozonowanie pomieszczeń. W moim przypadku chodzi jednopiętrowy dom jednorodzinny i usuwanie grzybów, które pojawiły się na ścianach w dwóch pokojach. Proszę o przesłanie cennika i wolnych terminów w państwa firmie. Z góry dziękuję.

2021-07-15 Brzeziny, Warszawa
Dzień dobry. Szukam fachowca, który byłby dostępny tak naprawdę od ręki, ponieważ na jutro chciałabym umówić się na ozonowanie. Chodzi dokładnie o usunięcie wirusów z mieszkania 3-pokojowego w bloku. Proszę o informację, czy któryś z państwa pracowników znalazłby dla mnie czas i ile mniej więcej by to trwało i kosztowało.

2021-07-10 Moczydło
W naszej firmie jest jedno pomieszczenie, w którym bardzo śmierdzi. Jest to taki pokój gospodarczy dla pracowników, niestety podczas mojej nieobecności zrobili oni sobie sam palarnię. Oczywiście nie pochwalam tego pomysłu i chciałbym przywrócić dawną czystość w tym miejscu, jaka była tam wcześniej. Proszę o kontakt.

2021-07-09 Zagóźdź
Witam. Kontaktuję się z państwem, ponieważ szukam ekipy do ozonowania domu, który znajduje się na obrzeżach miasta. Zależy mi na kompleksowym odkażaniu i przede wszystkim usuwaniu brzydkich zapachów po usterce hydrauliczno-kanalizacyjnej. Jaki byłby orientacyjny koszt za wykonanie takiej usługi przez państwa firmę?

2021-06-27 Solipse
Dzień dobry. Czy mógłbym z kimś porozmawiać na temat ozonowania? A dokładniej mówiąc chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć odnośnie dezodoryzacji ozonem. Jestem właścicielem lokalu gastronimicznego, który znajduje się w nieciekawej okolicy, no i niestety zapach dosyć czasami przykry przenosi się do naszego wnętrza.

2021-06-25 Stare Miasto
Ile mniej więcej u Was wyniesie ozonowanie samochodu osobowego? Mieliśmy w nim ostatnio niespodziewaną, małą powódź, przez którą pojawiła się w środku intensywna w zapachu stęchlizna.
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502