Ozonowanie Opole

Usługi DDD Eko-Pest Mateusz Sobiecki
4.8
Liczba opinii: 292
Sprawdź szczegóły
Jesteśmy dostępni 24/7
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy DDD, która oferuje kompleksowe usługi dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, jesteś w dobrym miejscu. Ta firma z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zakres usług jest bardzo szeroki, więc bez problemu znajdziesz tutaj to, czego ...
Usługi Porządkowe oraz Zakład DDD S.O.S. Sylwia Szczepanik
4.8
Liczba opinii: 35
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
W trosce o nasze zdrowie i samopoczucie regularnie powinniśmy dbać o czystość naszych dywanów i wykładzin, które są siedliskiem kurzu i bakterii. To samo dotyczy naszych mebli czy tapicerki samochodowej. Skorzystaj z oferty tej firmy ...
Wybrane zlecenia

Zakrzów, Opole
Czy podjęliby się Państwo usunięcia bakterii w jednym z moich lokali? Potrzebna jesr dezodoryzacja ozonem, dlatego poszukuję skutecznego serwisanta w swym działaniu, który dokona dezodoryzacji bardzo skutecznie. Czy mają Państwo w swoich zasobach kogoś takiego? Jeżeli tak, to prosiłbym o pilny kontakt. Dziękuję bardzo i pozdrawiam gorąco.

Grotowice
Poszukuję grupy fachowców, która podjęłaby się odkażania mojego biura. Moi współpracownicy zaczęli ostatnio narzekać na swędzenie skóry. Czy podjęliby się Państwo diagnozy oraz usługi? Jaki to byłby koszt oraz czas oczekiwania na fachowca?

Gosławice
Poszukuję kogoś do podjąłby się usunięcia grzybów w moim mieszkaniu. Czy zajmują się Państwo ozonowaniem pomieszczeń? Słyszałam od sąsiadó, że robicie to Państwo skutecznie, a na takim fachowcu właśnie mi zależy? Jaki byłby ewentualny koszt takiej usługi? Czekam na odpowiedź z Państwa serwisu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zainteresowanie.

Groszowice, Opole
Witam Państwa serdecznie. Piszę z pewnym zapytaniem, a mianowicie szukam fachowca w okolicy do ozonowania pomieszczeń mieszkalnych. W moim domu, wszędzie czuć odór. Nie mam pojęcia czym może to być spowodowane, natomiast jest to dla nas bardzo niekomfortowe. Czy podjęliby się Państwo powyższej usługi? Jeżeli tak to jaki byłby ewentualny koszt oraz czas oczeikwania na wspomnianego fachowca?
Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502