Ozonowanie Legnica

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi Dezynfekcji i Wycinki Drzew Lewkorp Kamil Lewko
Sprawdź szczegóły

Usługi Dezynfekcji i Wycinki Drzew Lewkorp Kamil Lewko

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Ozonowanie Legnica
Sprawdź szczegóły
Walczysz z nieprzyjemnym zapachem w swoim domu, a sprzątanie i tradycyjne środki czyszczące nie są skuteczne? Problem może być poważniejszy, niż początkowo mogło Ci się wydawać i konieczne jest zlecenie dezodoryzacji fachowcom, którzy zadbają ...
Zakład Usług DDD Protect Paweł Matuszewicz
4.9
Liczba opinii: 120
Sprawdź szczegóły
Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Fachowcy z powodzeniem likwidują insekty, owady i gryzonie, a także zajmują się dezynfekcją pomieszczeń, odkażaniem z bakterii i wirusów, neutralizacją ...
Pytania od klientów
Legnica 22.03.2022
Dobry wieczór, chciałabym materac poddać usłudze ozonowania albo jakoś oczyścić, proszę o odpowiedź czy to możliwe i za ile i kiedy? Dziękuję.
Pytania od klientów

13.09.2021
Piszę z pewnym zapytaniem, ponieważ w moim pomieszczeniu mieszkalnym śmierdzi stęchlizną. Nie mam pojęcia skąd bierze się ten odór, być może z rur. Poszukuję serwisu, który zajmuje się ozonowaniem pomieszczeń, w internecie wyczytałam, że zajmują się Państwo powyższą usługą. Bardzo proszę o jakąkolwiek informację zwrotną, ponieważ w tym smrodzie nie da się normalnie żyć.

19.08.2021
Jaki byłby orientacyjny koszt w Państwa serwisie za usługę dezodoryzacji ozonem? Od tygodnia czuję, że w moim domu śmierdzi i nie mam pojęcia w jaki sposób mogę pogę pozbyć się zapachu stęchlizny. Czy zapobiegliby Państwo temu problemowi przede wszystkim skutecznie i sprawnie? Liczę na wspólpracę z Państwa serwisem.
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502