Ozonowanie Kalisz

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Usługi DDD Termit Karol Skoczylas
4.8
Liczba opinii: 34
Sprawdź szczegóły

Usługi DDD Termit Karol Skoczylas

Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Ozonowanie Kalisz
Sprawdź szczegóły
Ta firma to zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy od wielu lat z powodzeniem realizują zlecenia z zakresu dezynfekcji, deratyzacji oraz dezynsekcji. Pracujący tu specjaliści wiedzą, że każdy przypadek wymaga indywidualnego rozpatrzenia ...
Pytania od klientów

11.08.2021
Poszukuję fachowca do usunięcia drobnoustrojów w moim domu. Czy zajmują się Państwo ozonowaniem? Jeżeli tak, to jki byłby orientacyjny koszt wspomnainej usługi? Jak długo trzeba oczekiwać na fachowca? Czekam na odpwiedź z Państwa serwisu, licząc, że uda się znależć szybki dla mnei termin.

01.08.2021
Witam serdecznie. Na kiedy możliwe byłoby usunięcie alergenów z mieszkania w bloku? Mieszkanie trzypokojowe, łączna jego powierzchnia to prawie 50 metrów kwadratowych. Proszę o wycenę.

30.07.2021
Witam. W moim domu czuć straszny odór, przez co ciężko jest mi funkcjonować w takich warunkach. Czy podjęliby się Państwo usługi ozonowania w moim domu? Bardzo mi to przeszkadza, dlatego prosiłbym o niezwłoczny kontakt z Państwa serwisem usługowy. Czekam i mam nadzieję, że uda się rozwiązać powyższy problem. Pozdrawiam serdecznie.

16.07.2021
Jaki jest czas oczekiwania na ekipę fachowców z Państwa serwisu do usługi odkażania pomieszczeń u klienta? Mam dość pilną sprawę, ponieważ czuję, że w pomieszczeniu w powietrzu krążą różne bakterie oraz drobnoustroje i nie mam pojęcia w jaki sposób mogę się tego pozbyć. Czy Wasz serwis podjąłby się tej usługi w szybkim czasie?
Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502