Adrian Opaszowski
4.8

Serwis AGD Adrian Opaszowski

Ignacego Paderewskiego 3/1, 40-284 Katowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa AGD to zadanie, którego ten fachowiec podejmie się z wielką pasją i zaangażowaniem. Każda popsuta zmywarka, pralka albo jakikolwiek inny sprzęt AGD, niezależnie od wieku i marki, może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc z jego strony. W swojej pracy stawia przede wszystkim na ponadprzeciętną jakość świadczonych usług, która nieustannie musi prowadzić do zadowolenia klientów. Skontaktuj się z lokalnym liderem w dziedzinie szeroko pojętej naprawy i serwisowania każdego sprzętu AGD!

Zakres usług

Serwis AGD

 • Naprawa suszarki do ubrań
 • Naprawa pralki
 • Naprawa lodówki
 • Naprawa piekarnika
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Tychy
 8. Dąbrowa Górnicza
 9. Chorzów
 10. Jaworzno
 11. Mysłowice
 12. Siemianowice Śląskie
 13. Będzin
 14. Piekary Śląskie
 15. Świętochłowice
 16. Mikołów
 17. Czeladź
 18. Łaziska Górne
 19. Bieruń
 20. Pyskowice
 21. Radzionków
 22. Lędziny
 23. Zbrosławice
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
70 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Firma zajęła się naprawą awarii piekarnika w kuchence elektrycznej marki Gorenje. Pojawił się dym w piekarniku, dlatego nie można było z tym zwlekać. Cieszę się, że panowie tak szybko zareagowali na moje zgłoszenie i przyjechali na miejsce praktycznie od razu po zgłoszeniu usterki. Zastosowane przez nich działania dały pożądany rezultat. Bardzo dziękuję za pomoc, a numer oczywiście zapisuję.
, Halemba
ocena: 5
Nie mogę powiedzieć złego słowa. Naprawa lodówki przebiegła bardzo szybko i sprawnie, a to wszystko dzięki wysokim kompetencjom tego specjalisty i jego ogromnej wiedzy, którą zresztą świetnie wykorzystuje w praktyce. Usterka okazała się banalna, jednak jak ktoś nie ma wiedzy na ten temat, to lepiej skorzystać z pomocy kogoś bardziej doświadczonego. Dziękuję za pomoc i z pewnością będę polecać firmę dalej!
, Wirek, Ruda Śląska
ocena: 5
Moją usługę obejmował serwis lodówki z dojazdem. Choć pan miał małe opóźnienie, to jednak do całości naprawy nie mam jak się przyczepić. Wymiana agregatu przebiegła niezwykle szybko i sprawnie. Również cena była do zaakceptowania. Polecam z czystym sumieniem! Nie zawiedziecie się.
, Godula
ocena: 5
Panowie zajęli się serwisem pralki, która od jakiegoś czasu sprawiała problemy. Usterka koniec końców okazała się dość banalna, ale jak się człowiek nie zna na AGD, to lepiej poprosić o pomoc fachowca. Naprawa bębna nie zajęła tym specjalistom zbyt dużo czasu. Cena również była do zaakceptowania. Polecam z czystym sumieniem!
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Zależało mi na szybkiej naprawie piekarnika, który nierówno piecze. Numer do tej firmy dostałem od siostry i muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Dawno nie spotkałem się z takim profesjonalizmem i uprzejmym podejściem do klienta. Zdecydowanie jest to serwis, na który warto zwrócić uwagę.
, Piekary Śląskie
ocena: 5
Miałem awarię piekarnika do zabudowy marki MPM, który nie osiągał zadanej temperatury. Tak jak przypuszczałem, problem leżał w grzałce, o czym poinformował mnie ten serwisant. Szybko wymienił uszkodzony element, a za usługę nie wziął dużych pieniędzy. Wszystko już działa bez żadnych zastrzeżeń. Serdecznie dziękuję za pomoc i na pewno będę polecać dalej!
, Rokitnica, Zabrze
ocena: 5
Moje zlecenie obejmowało naprawę pralki automatycznej, która już od jakiegoś czasu sprawiała mi problemy, ale zawsze odwlekałam telefon do fachowca. Szczęśliwie ten pan dysponował wolnymi terminami, więc nie widział problemu, by przyjechać do mnie praktycznie od razu po zgłoszeniu usterki. Trafnie zdiagnozował problem i od razu przystąpił do jego usunięcia. Dziękuję za pomoc!
, Helenka
ocena: 5
Naprawę zamrażarki oceniam na plus. Cieszę się, że fachowiec dysponował wolnymi terminami i zgodził się wykonać usługę jeszcze w tym samym tygodniu. Wymiana sprężarki w urządzeniu nie sprawiła mu dużych trudności, co tylko potwierdza jego fach i doświadczenie w wykonanywaniu podobnych napraw. Numer do firmy już widnieje na liście moich kontaktów. Być może jeszcze kiedyś się zgłoszę.
ocena: 5
Przez słaby płomień na palniku kuchenki gazowej byliśmy zmuszeni do wezwania serwisu sprzętu kuchennego. Choć początkowo patrzyliśmy im na ręce, ostatecznie wszystko odbyło się bez większych problemów. Polecamy za błyskawiczną reakcję na nasz telefon, fachowość, sumienność, rzetelność oraz atrakcyjne ceny. Telefon oczywiście zachowujemy na przyszłość.
, Górniki
ocena: 5
Przez niesprawne urządzenie nasze plany dotyczące przygotowania imprezy z okazji zbliżających się urodzin syna stanęły pod znakiem zapytania. Na szczęście z pomocą przyszedł nam ten fachowiec, który naprawą AGD zajął się od ręki. Polecamy za solidność, krótki czas realizacji oraz za przystępne ceny.
ocena: 5
Ten fachowiec zajął się serwisem zamrażarki w moim domu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Choć usługa do najbardziej skomplikowanych nie należała, to jednak wymiana uszczelek przebiegła dokładnie tak, jak tego oczekiwałam. Po skończonej pracy pan pozostawił po sobie porządek, co również jest na plus. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto jeszcze nie jest zdecydowany.
, Grzybowice, Zabrze
ocena: 5
Polecam za szybkość usługi, przystępny cennik, wysoką kulturę osobistą oraz za ogromną znajomość wykonywanej pracy. Długo szukałam serwisu oferującego naprawę pralki na miejscu i w końcu trafiłam na tych specjalistów, którzy z zadaniem poradzili sobie na medal. Jestem bardzo wdzięczna za wykonaną pracę i polecam gorąco.
, Czechowice
ocena: 5
Ta firma to naprawdę solidna marka. Panowie z zadaniem poradzili sobie idealnie, kiedy konieczna była wymiana agregatu. Do tego okazali się solidnymi i uczciwymi specjalistami, z ogromnym poczuciem humoru. Dodam również, że świadczą serwis lodówki z dojazdem, za co jestem im bardzo wdzięczny, ponieważ było to dla mnie znaczne udogodnienie. Polecam z całego serca, a kontakt do panów oczywiście zapisuję.
, Żerniki
ocena: 5
Doświadczony specjalista, który świetnie wykonuje swoją pracę. Polecam serdecznie. W moim przypadku chodziło o pilną naprawę piekarnika, z czym Pan nie miał najmniejszych problemów. Samo zlokalizowanie usterki i jej naprawa również przebiegły sprawnie. Cena usługi była uczciwie wyliczona, stosowanie do zakresu wykonanej pracy.
, Jerzego Ziętka, Bytom
ocena: 5
Moja indukcja od jakiegoś czasu wybijała korki, dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy tego fachowca. Naprawa płyty indukcyjnej nie trwała długo, a efekt widoczny był już przy pierwszym uruchomieniu urządzenia. Polecam tego wykonawcę, bo to ekspert z górnej półki, który doskonale wie co robi i robi to bardzo dobrze.
, Będzin
ocena: 5
Wezwałem ten serwis zamrażarki, kiedy okazało się, że z wnętrza wydostają się niepokojące dźwięki. Panowie na miejscu byli jeszcze tego samego dnia, a z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Byłem tak bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy, że przy okazji wykonali dla mnie również usługę napełnienia czynnikiem chłodzącym. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi!!!
, Łagiewniki, Bytom
ocena: 5
Naprawa pralki przebiegła ekspresowo i co dla nas najważniejsze - skutecznie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi wykonanej przez tych specjalistów. Taki serwis pralki z dojazdem to prawdziwy skarb - inne ekipy powinny brać z nich przykład. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a praca nie zajęła im wiele czasu. Poleciłem również ich kompleksowe i niedrogie usługi rodzinie oraz znajomym.
, Śródmieście
ocena: 5
Jeśli interesuje Was solidna naprawa piekarników, tego fachowca mogę polecić bez zastanowienia. Uratował mnie z opresji jakiś czas temu i muszę przyznać, że gdyby nie on, to moje urządzenie trafiłoby na złom i konieczny byłby zakup nowego. Dziękuję serdecznie za taki profesjonalizm i przywrócenie mojego urządzenia do życia!
, Śródmieście
ocena: 5
Panowie kilka dni temu zajmowali się moją pralką, która nie chciała się włączyć. Po wstępnych oględzinach okazało się, że uszkodzony jest programator. Panowie wymianą tej części zajęli się od ręki, do cena okazała się przystępna. Polecam każdemu ten serwis sprzętu AGD.
, Zwierzyniec, Tychy
ocena: 5
Ten serwis lodówek mogę polecić z całego serca każdemu, komu zależy na szybko i sprawnie wykonanej pracy. Panowie z wymianą termostatu poradzili sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła im wiele czasu. Polecam przede wszystkim za uczciwość, rzetelność i atrakcyjny cennik, który nie wpłynął znacząco na mój domowy budżet. Kontakt oczywiście pozostawiam.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Wiele rzeczy naprawiam w domu samodzielnie, ale nie podjąłem się naprawy zasilania piekarnika, w obawie, że narobię więcej szkody niż pożytku. Poza tym trzeba dodać, że znam fachowców, którzy tego typu usługi świadczą bardzo profesjonalnie. I tym razem się nie zawiodłem, gdyż naprawa piekarnika z dojazdem była na bardzo wysokim poziomie.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Nie będę się szczególnie rozpisywać, ale koniecznie muszę zaznaczyć, że jest to bardzo solidna firma. Usługa, jaką był serwis piekarnika gazowego, została wykonana sprawnie i bez zastrzeżeń. Pan ma ogromną wiedzę i widać, że lubi się nią dzielić, więc nie tylko naprawił usterkę, ale też zasugerował, jak dbać o AGD, by uniknąć podobnych awarii w przyszłości.
, Świętochłowice
ocena: 5
Niestety wymiana zawiasów nie mogła zostać wykonana od ręki, bo Pan miał sporo zleceń bieżących poumawianych na naprawę piekarników wolnostojących i innych, ale i tak udało nam się zarezerwować dość szybki termin. Usługa wykonana z należną precyzją, przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi. Polecam.
, Pańska Góra, Jaworzno
ocena: 5
Z naprawą zamrażarki ci panowie poradzili sobie idealnie. Nie miałem do czego się doczepić, chociaż nad urządzeniem spędzili kilka godzin. Polecam za zaangażowanie, kontakt z klientem oraz atrakcyjne ceny, które nie uszczupliły mojego budżetu. Zapisałem przy okazji numer telefonu, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będzie mi potrzebny.
, Mikołów
ocena: 5
Jestem wdzięczny tym serwisantom za rzetelnie, uczciwie i fachowo wykonaną pracę, która nie należała do najprostszych. Nie miałem żadnych zastrzeżeń zarówno do kontaktu, jak i do szybkości realizacji usługi. Jestem bardzo zaskoczony rachunkiem, który okazał się niski. Polecam z ręką na sercu ten serwis sprzętu AGD, a za pracę jeszcze raz dziękuję!!!
, Wojska Polskiego
ocena: 5
Jestem bardzo zaskoczony pracą, jaką wykonał dla mnie ten specjalista od AGD. Potrzebna mi była pilna naprawa lodówki, a on zdając sobie powagę z sytuacji, szybko i solidnie zajął się problemem. Praca przebiegła sprawnie, do tego pan dał się poznać jako człowiek miły i kulturalny. Niedawno zleciłem mu też napełnienie czynnikiem chłodzącym i również się nie zawiodłem.
, Zarzecze
ocena: 5
Gdy w grę wchodzi pilny serwis piekarnika, ta firma Was nie zawiedzie. W moim przypadku sprawdzili się rewelacyjnie i przyjechali jeszcze tego samego dnia, by sprawdzić, w czym leży problem. Trafnie zlokalizowali usterkę i poradzili sobie z jej naprawą bardzo sprawnie, co zasługuje na uznanie. Widać, że mają ogromne doświadczenie w temacie.
, Kopernik, Gliwice
ocena: 5
Zegar w piekarniku mi zwariował - najpierw wszystko świeci, potem nic nie świeci, guziki niewiele pomagają - no tragedia. Na szczęście wezwany serwis piekarnika elektrycznego problem znał doskonale, więc po szybkich oględzinach okazało się, że najlepiej wymienić zegar na nowy, czym oczywiście się zajęli. Jestem wdzięczna za tak duży profesjonalizm i solidność pracy. Komentarz zdecydowanie zasłużony.
, Glinka, Tychy
ocena: 5
Ten serwis AGD z zadania wywiązał się rewelacyjnie. Za pracę panowie nie wzięli wielkich pieniędzy, a naprawa przyniosła zamierzony efekt. Polecam za profesjonalizm, fachowe podejście do klienta oraz za atrakcyjny cennik usług, a numer telefonu oczywiście pozostawiam na przyszłość.
, Janów-Nikiszowiec
ocena: 5
Naprawa pralkosuszarki nie była dla tego specjalisty żadnym wyzwaniem. Pan do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, sumiennie i rzetelnie, a za wykonaną usługę nie wziął dużych pieniędzy. Wymiana programatora w zupełności wystarczyła, a ja jestem bardzo zadowolony z efektów pracy tego pana. Polecam z całego serca, a telefon oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy.
, Urbanowice
ocena: 5
Jak się okazuje pilna interwencja jednak nie jest możliwa u wszystkich fachowców, bo tłumaczą się innymi umówionymi terminami. Tu jednak udało się szybko załatwić sprawę, bo Pan akurat był dyspozycyjny i mógł zająć się naprawą AGD niemalże od ręki, za co jestem bardzo wdzięczna.
, Mysłowice
ocena: 5
Naprawa pralki przebiegła ekspresowo i sprawnie, a ja nie miałem do czego się doczepić, choć przyznam, że patrzyłem panu na ręce (konieczna była wymiana łożysk). Polecam serdecznie, a telefon kontaktowy oczywiście zapisuję i na pewno będę jeszcze nieraz wracał do tego pana.
ocena: 5
Serwis piekarników wolnostojących wezwany do urządzenia dość starego typu, które do tej pory działało bez zarzutu. Nie chcieliśmy się jeszcze z nim rozstawać, więc postanowiliśmy znaleźć kogoś, kto da mu drugie życie i tak faktycznie się stało. Serdecznie dziękujemy za tak profesjonalną pomoc i polecamy.
ocena: 5
Szukałem kogoś, kto zajmie się naprawą lodówki na miejscu, ponieważ nie miałem auta, a wynajmowanie samochodu wiązało się z dodatkowymi kosztami i czasem. Telefon do tego pana załatwił sprawę - z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła mu wiele czasu. Polecam gorąco, a telefon pozostawiam sobie na przyszłość, bo z urządzeniami nigdy nic nie wiadomo.
ocena: 5
Naprawa pralkosuszarki dla tych panów nie była żadnym problemem. Urządzenie od jakiegoś czasu wydawało niepokojące dźwięki, więc trzeba było działać. Panowie od razu ustalili przyczynę takiego stanu rzeczy i szybko zabrali się do pracy. Polecam za słowność, komunikatywność, profesjonalizm, rzetelność oraz atrakcyjne ceny, a numer telefonu pozostawiam w razie potrzeby, chociaż po cichu liczę, że nie będę musiał już z niego korzystać.
, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Bytom
ocena: 5
Naprawa lodówki dla tych specjalistów nie była żadnym problemem. Wystarczyła tylko uczciwa diagnoza przez telefon i problem jest jasny. Panowie do zadania podeszli niezwykle odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli moim zdaniem dużo pieniędzy. Bardzo polecam za solidność oraz przystępny cennik usług, który nie uszczuplił mojego domowego budżetu!
ocena: 5
Świetny fachowiec, który świadczy usługi u klienta. Jest bardzo dyspozycyjny i niedrogi, a przy tym bardzo skuteczny w działaniu. Naprawił zmywarkę, która lata świetności ma już dawno za sobą, ponadto zasugerował drobne czynności konserwacyjne, które przedłużą jej żywotność i bezawaryjność. Bardzo dziękuję i zdecydowanie polecam - zna się na rzeczy!
, Łaziska Górne
ocena: 5
Moja pralka miała już swoje lata, jednak niedawno zauważyłem, że z bębna cieknie woda. Naprawę bębna zleciłem temu specjaliście i jak się okazało, pan z zadania wywiązał się bardzo dobrze, a naprawa pralki z dojazdem nie kosztowała mnie majątku. Dziękuję raz jeszcze za tak dobrze wykonaną usługę i polecam serdecznie, a numer telefonu do pana zapisuję.
ocena: 5
Wszystko przebiegło ekspresowo i profesjonalnie. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, chociaż przyznam, że pracy było bardzo dużo, a cena za wykonaną usługę również była do przyjęcia. Polecam gorąco każdemu w opałach, bo ten serwis pralki na miejscu świadczy solidnie usługi, a telefon oczywiście zapisuję sobie na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z pomocy tych fachowców.
ocena: 5
Miałem problem z domknięciem się drzwi. Kiedy pan zjawił się na u mnie w domu, okazało się, że konieczna będzie wymiana uszczelki. Praca zajęła mu kilka chwil, do tego okazał się sumienną i rzetelną osobą. Dziękuję za szybką naprawę lodówki i polecam serdecznie ten serwis każdemu.
, Strzemieszyce Małe
ocena: 5
Potrzebna mi była pilnie naprawa pralki, ponieważ urządzenie pomijało niektóre etapy prania. Ten fachowiec stanął na wysokości zadania, z którym poradził sobie idealnie. Po przybyciu i zerknięciu na urządzenie stwierdził, że konieczna będzie wymiana programatora. Od takiego specjalisty inni powinni się tylko uczyć. Polecam, a telefon kontaktowy do pana zapisuję i na pewno jeszcze nieraz się odezwę.
, Śródmieście, Sosnowiec
ocena: 5
Rewelacyjny serwis sprzętu AGD. Korzystam z jego usług już od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolony. Ceny są dość przystępne, naprawy solidne - również w przypadkach "beznadziejnych". Zdecydowanie najlepsi fachowcy, z jakimi miałem do czynienia, a poznałem w swoim życiu ich już sporo. Przyjmują zarówno sprzęty nowszego typu, jak i te wiekowe, a to duży plus. Polecam serdecznie!
ocena: 5
Właściwie postawiona diagnoza i profesjonalna naprawa. Jestem bardzo zadowolony z usługi tego pana, który okazał się godnym zaufania specjalistą. Do zadania podszedł solidnie i odpowiedzialnie, a praca nie była dla niego wyzwaniem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis pralki - przede wszystkim za fachowość i profesjonalizm, a także dobrą cenę.
, Zawodzie
ocena: 5
Zdecydowanie polecam ten serwis!!! Naprawa sprzętu AGD na miejscu przebiegła bardzo sprawnie i do tego w niezwykle rozsądnej cenie, ponadto na koniec dostałem cenną poradę, jak w przyszłości uniknąć podobnych problemów. Widać, że to profesjonaliści w swoim fachu, niestety takich ludzi jest już coraz mniej. Z czystym sumieniem mogę polecić ich fachowe usługi znajomym i rodzinie, a telefon oczywiście zapisuję, bo nigdy nie wiadomo, co jeszcze przyniesie los.
, Milowice, Sosnowiec
ocena: 5
Z naprawą zamrażarki ten pan nie miał najmniejszego problemu, chociaż wcześniejsi specjaliści nie byli w stanie zdiagnozować przyczyny usterki. Na szczęcie moja piętnastoletnia lodówka działa już bez zarzutów i teraz z czystym sumieniem mogę polecić ten serwis każdemu, komu zależy na szybko i bardzo sprawnie wykonanej pracy.
, Stary Sosnowiec
ocena: 5
Naprawa pralki automatycznej nie była dla tych specjalistów żadnym wyzwaniem. Do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a po wstępnych oględzinach doszli do wniosku, że konieczna jest wymiana łożysk. Polecam serdecznie za profesjonalizm oraz fachowe podejście do klienta.
, Będzin
ocena: 5
Muszę bardzo pochwalić ten serwis piekarników. Na miejscu usługę wykonali bardzo solidnie, a w grę wchodziła wymiana grzałki, więc sprawa była dość poważna. Na duży plus zasługuje profesjonalizm pracujących tutaj specjalistów - widać, że bardzo dobrze znają się na swoim fachu i wykonują swoją pracę z pasją, co przekłada się na jej wyniki. Firma dba także o zadowolenie klienta, a dla mnie to bardzo ważne.
, Bogucice
ocena: 5
Firma otrzymała ode mnie zlecenie wpisujące się w usługę, jaką jest naprawa piekarnika na miejscu. Wymianą szyby w drzwiczkach firma zajęła się stosunkowo szybko, co bardzo cenię. Pan bardzo konkretny, ale też sympatyczny - usługę wykonał bez zarzutu, a cenę policzył uczciwie. Serdecznie polecam każdemu, kto ceni profesjonalizm.
ocena: 5
Wymianą agregatu ten pan zajął się profesjonalnie i uczciwie, do tego warto dodać, że za pracę nie wziął dużych pieniędzy. Polecam z całego serca jego kompleksowe usługi i na pewno będę polecał go innym, którzy znajdą się w potrzebie. Widać, że z naprawą lodówek radzi sobie jak nikt inny, do tego jest miły i kulturalny. Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i poświęcony na naprawę czas.
, Mąkołowiec
ocena: 5
Wymiana drzwiczek nie jest może szczególnie wymagającym zadaniem, ale nie ukrywajmy - i do tego należy mieć odpowiednie narzędzia i umiejętności, a także czas - z którym u nas dość kiepsko. Na szczęście ta firma świadczy usługę naprawy piekarnika z dojazdem, więc szybko zajęli się naszym problemem, a ostateczna cena była ok. Serdecznie polecam Państwu ich usługi!
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy tego pana. Zadanie wykonał na medal, a praca nie sprawiła mu większych problemów. Usterkę usunął szybko i sprawnie, a wymiana agregatu nie była potrzebna. Polecam gorąco każdemu, komu zależy na pilnej naprawie lodówki w rozsądnej cenie.
ocena: 5
Zlecenie obejmowało wymianę grzałki - trudno oceniać, czy zadanie jest łatwe czy trudne, bo to chyba kwestia umiejętności. Sprzęt dość nowoczesny, więc zależało mi na tym, by zajął się nim ktoś doświadczony i oczywiście tak się stało. To bardzo dobry serwis piekarników na miejscu, więc jeśli ktoś się waha, to serdecznie polecam.
, Mysłowice
ocena: 5
Serwis lodówki z dojazdem nie kosztował mnie wiele pieniędzy, bo jak się okazało, konieczna była wyłącznie wymiana żarówki, która trwała kilka chwil. Do tego pan dał się poznać jako solidny, uczciwy i rzetelny fachowiec, któremu zleciłem też inne naprawy, z którymi też bardzo dobrze sobie poradził. Polecam!
, Będzin
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez ten serwis naprawczy. Panowie naprawą pralki zajęli się od ręki, bez żadnego marudzenia. Okazało się, że konieczna jest wymiana elektrozaworu. Z zadaniem poradzili sobie jak profesjonaliści. Polecam za fachowość, a także niską cenę za naprawę pralki z dojazdem.
ocena: 4
Jeśli poszukiwany jest przez Państwo solidny serwis do naprawy swojego urządzenia, to polecam gorąco tego specjalistę. Zleciłam temu panu naprawę lodówki i zdecydowanie nie żałuję swojego wyboru. Urządzenie obecnie pracuje nawet lepiej niż przed awarią. Jestem pod wrażeniem kompetencji i umiejętności tego fachowca. Na pewno skorzystam ponownie z jego usług w przyszłości.
, Osiedle Kotarbińskiego, Zabrze
ocena: 4
Polecam Państwu naprawę sprzętu kuchennego w wykonaniu tej firmy, jeśli poszukujecie solidnego fachowca. Pan nie dość, że był dyspozycyjny i szybko przyjechał na miejsce, by usunąć awarię urządzenia, to jeszcze zaproponowana przez niego cena była naprawdę przystępna jak na stawki w tym mieście. Numer już widnieje na liście moich kontaktów i na pewno skorzystam ponownie, gdy zajdzie taka potrzeba.
ocena: 4
Moją usługę obejmował serwis pralki z dojazdem. Panowie zajęli się wymianą programatora, z czym zresztą poradzili sobie bez zastrzeżeń. Co do ich pracy nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Jedynie cena mogłaby być nieco niższa. Tak czy siak śmiało mogę polecić Państwu tę firmę.
ocena: 4
Naprawa pralkosuszarki w wykonaniu tego fachowca to pełen profesjonalizm. Widać, że miałem do czynienia ze specjalistą, który zna się na rzeczy i tego typu usługi nie świadczy od wczoraj. Od razu wiedział, gdzie leży źródło usterki i równie prędko usunął awarię. Cena jak na zakres wykonanej pracy też była bardzo atrakcyjna. Polecam z czystym sercem!
, Bykowina, Ruda Śląska
ocena: 4
Panowie wykonywali dla mnie naprawę zmywarki i złego słowa nie mogę powiedzieć. Ponieważ nie znam się kompletnie na tego typu sprzętach, miałam pewne obawy, jednak szybko okazały się one niesłuszne, gdy tylko zobaczyłam, w jaki sposób pracują ci fachowcy. Profesjonalizm było widać na każdym etapie ich działań. Polecam!
, Czeladź
ocena: 4
Przez uszkodzony bęben w pralce nie byliśmy w stanie wykonać prania, dlatego pomoc eksperta była w tym przypadku nieunikniona. Ten wykonawca naprawą pralki zajął się od ręki, do tego okazał się osobą miłą, sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Warto dodać, że usługa była pilna, a praca wykonana została w ciągu niecałych 2 dni roboczych. Polecamy serdecznie, telefon zapisujemy.
, Pniaki
ocena: 4
Naprawa piekarnika gazowego w wykonaniu tej firmy to pełen profesjonalizm. Widać, że fachowiec ma ogromne doświadczenie w temacie, bo szybko doszedł do tego, że konieczna będzie wymiana grzałki, czym też się zajął. Z pewnością zgłosimy się do tej firmy jeszcze ponownie lub polecimy ją naszym znajomym.
, Ratanice
ocena: 4
Ten serwis chłodziarki z naprawą urządzenia poradził sobie bardzo dobrze, wszystko wykonał w terminie, czysto, estetycznie i bez problemów. Do tego pan okazał się bardzo miłą i sympatyczną osobą z poczuciem humoru. Jestem tak bardzo zadowolony z efektów jego pracy, że z pewnością jeszcze nieraz będę polecał jego kompleksowe i niedrogie usług wszystkim swoim znajomym i rodzinie.
, Śródmieście, Chorzów
ocena: 4
Jeśli komuś zależy, by naprawa sprzętu AGD została wykonana w domu, to jest świetny specjalista, któremu można zaufać. Przekonałem się o tym już dwukrotnie, więc postanowiłem wystawić mu zasłużoną opinię w Internecie. To fachowiec o dużych umiejętnościach, który odpowiedzialnie podchodzi do swojej pracy i działa bardzo dokładnie.
, Górnicze, Jaworzno
ocena: 4
Nie miałem możliwości dostarczenia uszkodzonego sprzętu do firmy, więc zacząłem szukać serwisu pralki z dojazdem. Ten na szczęście świadczył usługi na miejscu. Panowie pracę wykonali sumiennie i rzetelnie, a robota nie zajęła im wiele czasu, co również uważam za bardzo duży plus.
, Pszczelnik
ocena: 4
Polecam z całego serca usługi tego specjalisty. To bez wątpienia prawdziwy fachowiec z bogatym doświadczeniem, który z naprawą bębna poradził sobie bardzo dobrze. Naprawa pralki z dojazdem nie zajęła mu dużo czasu, urządzenie działa już bardzo dobrze, co pozwoliło mi zaoszczędzić sporo pieniędzy, bo inaczej musiałbym kupić nową. Jak tylko zajdzie taka potrzeba, z pewnością będę dzwonił do niego jeszcze wiele razy.
, Sikorka, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Polecam firmę serdecznie i jeszcze raz dziękuję za tak szybką reakcję i pomoc w usunięciu usterki. To specjaliści, dla których hasło "pilna naprawa piekarnika" nie jest problemem, o czym przekonałem się na własnej skórze - kontakt telefoniczny o 11, a fachowiec u moich drzwi zaledwie o 12:30. Zdecydowanie polecam.
, Milowice
ocena: 4
Niepoprawne podłączenie jednego z moich sprzętów spowodowało poważny problem i konieczna była wymiana zasilacza. Wybór tego specjalisty okazał się niezwykle trafny - naprawa urządzenia AGD przebiegła szybko i skutecznie. Polecam za fachowość, miłą obsługę, a także profesjonalne rozwiązanie problemu, bez naciągania na zbędne koszty. Dziękuję gorąco, numer telefonu do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
ocena: 4
Ten pan uchronił nas przed widmem niedziałającej zmywarki na Święta Wielkanocne. Kiedy urządzenie przestało spłukiwać pianę, postanowiłem wezwać na pomoc tego pana, który naprawą zmywarek zajmuje się od wielu lat. Robotę wykonał na piątkę z plusem. Dziękuję i polecam z całego serca!
, Marianki
ocena: 4
Ten serwis chłodziarki mogę polecić z ręką na sercu każdemu, kogo interesuje rzetelnie i sprawnie wykonana naprawa. Był to już trzeci fachowiec, który zajmował się moim urządzeniem i tutaj niespodzianka - udało się, chociaż nie było łatwo. Minęło już kilka miesięcy i urządzenie działa. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam jego usługi, bo lepszego na pewno nie najdziecie w okolicy.
, Awaryjne, Jaworzno
ocena: 4
Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki z dojazdem. Panowie swoją pracę wykonali na medal, a cena za usługę w żaden sposób nie wpłynęła na mój budżet. Wszystko przebiegło szybko, fachowo i rzetelnie. Usługa wykonana została profesjonalnie, a pralka naprawiona. Dziękuję za bardzo szybką pomoc i polecam serdecznie, również za niewygórowaną cenę usługi.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502