Olpest Piotr Sztachelski
4.8

Serwis DDD

Henryka Sienkiewicza 9/ 6, 10-268 Olsztyn

Masz problem ze szkodnikami w swoim domu? Nie musisz już się tym martwić, ta firma zajmie się Twoimi kłopotami. Fachowcy mają bardzo duże doświadczenie w usługach z zakresu dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji, a wszystkie działania wykonywane są przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości substancji. Usługi opierają się na indywidualnym podejściu do każdego klienta i jego potrzeb. Nie zwlekaj i zadzwoń jak najszybciej! Specjalista szybko do Ciebie oddzwoni, by omówić szczegóły wizyty.

Zakres usług

Dezynfekcja

 • Ozonowanie
 • Odkażanie
 • Odgrzybianie ścian
 • Dezodoryzacja
 • Sprzątanie po zmarłych
 • Sprzątanie po zalaniu

Usługi porządkowe

 • Sprzątanie mieszkania
 • Sprzątanie biura

Dezynsekcja

 • Usuwanie Os
 • Usuwanie Szerszeni
 • Odpluskwianie
 • Zwalczanie Karaluchów
 • Zwalczanie Prusaków
 • Odkomarzanie
 • Zwalczanie Kleszczy
 • Zamgławianie

Deratyzacja

 • Zwalczanie Myszy
 • Zwalczanie Szczurów
 • Odstraszanie Ptaków
Zasięg
 1. Ostróda
 2. Szczytno
 3. Mrągowo
 4. Biskupiec
 5. Nidzica
 6. Barczewo
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
19 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jestem pełna podziwu i uznania dla tego fachowca. Nie dość, że szybko zareagował na zgłoszony problem, to jeszcze solidnie go rozwiązał. Odstraszenie kuny domowej dało pozytywny rezultat - kuna prawdopodobnie zmieniła miejsce swojego bytowania. Koszt również okazał się przystępny, co mnie ucieszyło. Polecam!
, Dajtki, Olsztyn
ocena: 5
Odpluskwianie zrealizowane w pełni profesjonalny sposób. Panowie kompetentni, obeznani w temacie, a do tego niezwykle sympatyczni. Na usługę trzeba było trochę poczekać, ale to tylko świadczy o popularności tych fachowców. Skuteczności nie mogę im odmówić, bo rzeczywiście problem został zlikwidowany doszczętnie. Cena bardzo atrakcyjna. Polecam.
, Kortowo
ocena: 5
Jeśli miałbym polecić fachowca do zlikwidowania komarów, śmiało wskazałbym ten serwis. Już podczas romowy telefonicznej panowie wzbudzili we mnie zaufanie, udzielając rzeczowych i konkretnych odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania. Wrażenie to podtrzymało się, gdy wykonywali usługę. Szybko, niedrogo i profesjonalnie. Polecam!
, Kormoran
ocena: 5
W ogrodzie był szczur. Niestety doszło do sytuacji, gdzie część warzywniaka musiała pójść na śmietnik, bo za długo zwlekałam z wezwaniem fachowca i teraz żałuję. Trafił mi się bardzo empatyczny i obeznany w temacie pan, który zajął się zwalczeniem szczura z pomocą jakichś specjalistycznych klatek. Nie znam się na tym, ale najważniejsze, że zastosowane przez niego metody okazały się skuteczne. Polecam!
, Podleśna
ocena: 5
Chciałbym z czystym sumieniem polecić wykonanie usługi zwalczania karaluchów właśnie przez ten serwis dezynsekcyjny! Problem, z którym zmagałem się od dobrego miesiąca był naprawdę poważny i nie byłam pewna, czy uda się go choćby zminimalizować, a po interwencji zespołu fachowców pożegnałem się z tym kłopotem raz na zawsze! Jestem pod wrażeniem! Wielkie dzięki i naprawdę polecam!
, Pieczewo
ocena: 5
Problem z osami zaczął być uciążliwy, kiedy te zaczęły wlatywać do szopy i żądlić moje zwierzęta. Od razu, gdy ich ataki się nasiliły, zadzwoniłem po tego specjalistę i to był strzał w dziesiątkę. Pan skutecznie usunął osy z mojej działki, a za całość usługi niedużo sobie policzył. Szczerze polecam.
, Podleśna
ocena: 5
Likwidacja owadów to złożone zadanie, które wymaga nie tylko stosownej wiedzy, ale również doświadczenia i przede wszystkim cierpliwości. Ci panowie wykonali je na medal - nie miałem praktycznie do czego się doczepić, chociaż jestem osobą bardzo wymagającą. Fachowość, terminowość i profesjonalizm pierwsza klasa. Polecam serdecznie każdemu z podobnym problemem.
, Szczytno
ocena: 5
Odkażanie stało na najwyższym poziomie. Panowie pracę wykonali jeszcze tego samego dnia - mieliśmy poważny problem z prusakami w mieszkaniu, a ta firma bardzo szybko i sprawnie zajęła się tematem. Do teraz po insektach nie ma śladu, chociaż od zabiegu minęły już cztery miesiące. Szczerze polecamy za wysoką skuteczność i atrakcyjny cennik, a także za krótkie terminy oczekiwania.
ocena: 5
Zasypałem fachowca ogromem pytań, na które udzielił mi jakże wyczerpującej odpowiedzi. Opowiedziałem o krecie który odwiedził grunt służący do hodowli kwiatów i roślin zielonych jak i strączkowatych. Odstraszenie kreta tej firmie zajmuje mniej niż sekundę. Nie zdążyłem zapytać kiedy skończy pracę fachowiec, a już było po sprawie. Chcesz szybko pozbyć się kreta dzwoń, nie czekaj. Kret sam nie ucieknie.
, Nagórki
ocena: 5
Zaangażowanie, z jakim ci fachowcy podeszli do zadania, zasługuje na pochwałę. Dawno nie widziałam tak profesjonalnego podejścia do klienta. Zlikwidowanie myszy nastąpiło niezwykle sprawnie, ale co najważniejsze - zastosowane metody przyniosły oczekiwany skutek. Z czystym sercem polecam każdemu, kto poszukuje rozwiązania skutecznego, a zarazem niedrogiego. Na pewno nie pożałujecie.
, Generałów
ocena: 5
Nie czekałam długo od czasu umówienia terminu do przybycia specjalisty. Fachowiec zjawił się o czasie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Usługę wykonał szybko i sprawnie, za co jestem wdzięczna, bo o zwlaczaniu karaczanów nie wiem nic. Najważniejsze, że te okropne owady zniknęły, oby na zawsze. Cena adekwatna do wykonanej usługi.
, Redykajny
ocena: 5
Szczury w ogrodzie pojawiły się zaledwie kilka dni temu, a już zdążyły poczynić poważne szkody. Odszczurzanie zleciłem tej firmie deratyzacyjnej i muszę przyznać, że z zadania wywiązali się na piątkę z plusem. Do tego panowie byli mili i kulturalni. Polecam serdecznie ich kompleksowe usługi.
, Podleśna
ocena: 5
Kompleksowo usługami DDD zajmuje się właśnie ta firma. Polecam zdecydowanie, przede wszystkim za ogromne doświadczenie, a także za stosowane metody, które są bezpieczne i oczywiście skuteczne. Zwalczenie szczurów nie sprawiło im większych problemów, a mój portfel nie ucierpiał. Polecam.
ocena: 5
Dziękujemy za fachowo przeprowadzoną usługę dezodoryzacji. Panowie z wykonaniem pracy nie mieli najmniejszego problemu. Do zadania podeszli jak na profesjonalistów przystało - sumiennie i uczciwie, do tego ceny również mieli przystępne. Dziękujemy za okazaną nam pomoc i na pewno będziemy nich wracać, a przy okazji polecać kompleksowe usługi innym.
, Wojska Polskiego
ocena: 5
Z przeprowadzeniem ozonowania pomieszczeń w naszym domu ci panowie od DDD nie mieli większego problemu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników ich pracy, a także z przystępnego cennika, który nie wpłynął negatywnie na stan naszego portfela. Ich usługi będziemy polecać znajomym, do tego warto również dodać, że ceny także mieli przystępne, jak na okolicę.
, Szczytno
ocena: 4
To według mnie najlepsi fachowcy zajmujący się usuwaniem szerszeniem. Punktualni, słowni i pełni kultury. Dawno nie miałam do czynienia z takim profesjonalizmem. Usługa wykonana sprawnie i skutecznie, a to najważniejsze. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
, Podleśna
ocena: 4
Kiedy w piwnicy pojawił się nieprzyjemny zapach, a na podłodze widoczne były odchody, od razu na myśl przyszło mi jedno - szczury. Nie miałem czasu zająć się problemem, dlatego likwidację gryzoni zleciłem temu Panu, który udowodnił, że jest prawdziwym specjalistą. Zadanie wykonał solidnie i uczciwie. Polecam!
, Szczytno
ocena: 4
Usuwanie gniazda os zleciłem tej firmie DDD i efekty ich pracy podziwiam do dziś. Z natrętnymi osami panowie specjaliści uporali się bardzo szybko, a rachunek okazał się znacznie niższy niż początkowo myśleliśmy. Polecamy ich serdecznie, a numer telefonu oczywiście pozostawiamy na przyszłość, chociaż mamy nadzieję, że nie będzie już więcej potrzebny.
, Podleśna
ocena: 4
Mrówki w domu potrafią być bardzo uciążliwe, o czym właśnie się przekonałem - choć istnieją domowe sposoby na ich usuwanie, to bardzo często są one nieskuteczne lub działają chwilowo, po czym owady ponownie wracają. Miałem do czynienia z całą kolonią mrówek, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy tego specjalisty, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Zwalczaniem mrówek zajął się kompleksowo, a problem już nie wrócił.
, Mrągowo

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24 / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502