noVumeR System Roman Zaleski
4.9

Usługi Hydrauliczne, Elektryczne i Ślusarskie Novumer System Roman Zaleski

Drzonków-Przyjazna 16, 66-004 Zielona Góra

Znalezienie rzetelnego specjalisty, który sprawnie upora się z każdym zleconym przez Ciebie zadaniem, nie należy do łatwych zadań. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporą ilość czasu, jak najszybciej skontaktuj się z tym serwisem usług elektrycznych, hydraulicznych i ślusarskich. Odpowiedni zakres wiedzy oraz bogaty staż pracy pomagają w sprawnym rozpoznawaniu usterek oraz w ich niezwłocznym usunięciu. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze i odpowiednim podejściu do klienta oraz jego potrzeb, zadzwoń już teraz!

Zakres usług

Elektryk

 • Podłączenie płyty indukcyjnej
 • Naprawa bojlera
 • Wykonanie lub naprawa instalacji elektrycznej
 • Pomiary elektryczne
 • Montaż, naprawa, wymiana lampy, włącznika, gniazdka
 • Usunięcie awarii elektrycznej
 • Instalacja lub naprawa domofonu

Hydraulik

 • Naprawa lub odpowietrzenie grzejnika
 • Naprawa grzejnika przez zamrażanie
 • Wymiana, naprawa lub montaż spłuczki lub toalety
 • Podłączenie kuchenki gazowej
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji spiralą
 • Wymiana, naprawa lub montaż kranu
 • Udrażnianie rur lub kanalizacji
 • Wymiana, naprawa lub montaż wodomierza lub zaworu
 • Przegląd instalacji kamerą
 • Wymiana, naprawa lub montaż wanny lub prysznica
 • Próba szczelności instalacji wodnej
 • Wykonanie lub naprawa instalacji gazowej
 • Montaż lub naprawa bojlera
 • Podłączenie pralki lub zmywarki
 • Usunięcie awarii hydraulicznej
 • Montaż lub naprawa centralnego ogrzewania

Ślusarz

 • Awaryjne otworzenie drzwi
 • Wymiana lub montaż zamka
Zasięg
 1. Zielona Góra
 2. Głogów
 3. Żary
 4. Nowa Sól
 5. Żagań
 6. Wolsztyn
 7. Świebodzin
 8. Sulechów
 9. Szprotawa
 10. Lubsko
 11. Krosno Odrzańskie
 12. Kożuchów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
31 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Poszukiwałem doświadczonego fachowca, najlepiej złotej rączki, która zajęłaby się dla mnie montażem bojlera. Ten wykonawca nie miał najmniejszego problemu z wykonaniem pracy, która w żaden sposób nie odbiła się na moim domowym budżecie. Dziękuję i polecam serdecznie każdemu w potrzebie. Telefon zapisuję sobie na przyszłość.
, Śląskie
ocena: 5
Elektryka to nie jest moja mocna strona, jako że jestem kobietą - słowo pomiary elektryczne niewiele mi mówi. Zależało mi na otrzymaniu tej usługi u kogoś kto rzetelnie się zajmnie tą sprawą. Fachowiec bardzo uśmiechnięty, wszystko wytłumaczył w bardzo przystępny sposób, zostawił wszystkie potrzebne dokumnety na przyszłosć, także jestem w pełni zadowlona. Na pewno polecam całej damskiej płci serwis tego elekryka.
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej przez tego elektryka naprawy oświetlenia, a także z korzystnej dla mojej kieszeni ceny. Praca wykonana została świetnie i punktualnie, do tego bardzo dokładnie - z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Serdecznie polecam tego wykonawcę za zaangażowanie i profesjonalizm.
ocena: 5
Z usunięciem awarii elektrycznej ten wykonawca poradził sobie doskonale. Praca przebiegła bez zarzutów, do tego fachowiec okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Polecam gorąco za fachowość, sumienność, odpowiedzialność oraz atrakcyjny cennik. Telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość. Polecam i dziękuję za dobrze wykonaną robotę w niezwykle przystępnej cenie.
ocena: 5
To niewątpliwie fachowiec, któremu warto zaufać. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego wykonawca okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Dziękuję za fachowo wykonaną pracę i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Awaryjne otwarcie samochodu przebiegło bez szkód.
ocena: 5
Usługa ślusarska od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Zamek dostał zamontowany szybko i starannie, a drzwi odpowiednio wyregulowane. Jestem bardzo zadowolony z pracy, a także z podejścia do sprawy. Dziękuję za okazaną pomoc i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
, Batorego
ocena: 5
Polecam! W biurze u nas w firmie uszkodził się zamek w drzwiach i pracownicy biur nie mogli wejść do środka a co za tym idzie nie mogli wykonywać swojej pracy. Każda stracona godzina to dla naszej firmy ogromne straty finansowe. Na szczęście Pan zgodził się przyjechać do nas od razu naprawić ten nieszczęsny zamek.
, Łużyckie, Zielona Góra
ocena: 5
Jeśli potrzebujesz usługi hydraulicznej, to bardzo dobrze trafiłeś. Ci panowie hydraulicy jakiś czas temu zajmowali się dla mnie udrażnianiem kanalizacji i choć początkowo miałem pewne obawy co do ich pracy, w ostateczności okazały się one niesłuszne. Praca została wykonana jak należy, więc gorąco polecam tę firmę.
, Piastowskie
ocena: 5
Bardzo dobry kontakt z fachowcem, do tego szybka i znakomita realizacja usługi, a także elastyczność, jeśli chodzi o godziny pracy i otwartość na klienta. Przepychanie rur odbyło się solidnie i sumiennie, a cena usługi stała na odpowiednim poziomie. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam każdemu w potrzebie.
, Głogów
ocena: 5
Długo szukałam, lecz w końcu znalazłam wykonawcę, który oferuje profesjonalne usługi WUKO. Okazało się, że mój wybór był niezwykle trafny. Ten wykonawca okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną. Do zadania przystąpił jeszcze tego samego dnia, do tego był bardzo miły, sympatyczny i miał ogromne poczucie humoru. Dziękuję i polecam gorąco każdemu w pilnej potrzebie.
, Żagań
ocena: 5
Wykonanie instalacji gazowej postanowiłem powierzyć doświadczonemu wykonawcy, który z zadaniem poradził sobie doskonale. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego doszła również atrakcyjna cena, która nie odbiła się znacząco na moim portfelu. Polecam szczerze.
ocena: 5
Zadanie zostało wykonane sprawnie, a wykonawca okazał się osobą sumienną, uczciwą i odpowiedzialną. Jestem bardzo zadowolony z pracy, która dotyczyła wymiany lampy. Usługa wykonana została solidnie i odpowiedzialnie, a cena w żaden sposób nie wpłynęła na mój domowy budżet. Polecam wszystkim w potrzebie.
ocena: 5
Obudziłam się rano i poczułam swąd spalenizny w mieszkaniu. Skontaktowałam się z tym pogotowiem elektrycznym, by uzyskać jakąś pomoc i muszę powiedzieć, że panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Okazało się, że przepaliły mi się przewody, czego naprawą zajęli się od ręki, zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa. Cena też była całkiem w porządku. Polecam!
, Braniborskie, Zielona Góra
ocena: 5
Z wymianą zamka w drzwiach ten pan poradził sobie jak prawdziwy specjalista. Zaskoczyła nas nie tylko jakość usługi, ale również przystępna cena, która w żaden sposób nie uszczupliła naszego domowego budżetu. Polecamy gorąco każdemu, komu potrzebna jest pilnie usługa ślusarska, telefon zapisujemy na przyszłość.
, Żary
ocena: 5
Przydarzyła mi się niespodziewana awaria zamka, więc poszukiwałem na szybko jakiegoś ślusarza do jego wymiany. Pan przyjechał niedługo po zakończonej przez nas rozmowie telefonicznej i równie sprawnie uwinął się z pracą. Jestem zadowolony i na pewno ponownie skorzystam z oferty, gdy zajdzie taka potrzeba.
, Źródlane
ocena: 5
Z wymianą zamka ten fachowiec nie miał najmniejszego problemu. Praca wykonana została uczciwie, a cena w żaden sposób nie uszczupliła naszego problemu. Z usługi jestem bardzo zadowolony - lepszego wykonawcy jak dotąd nie miałam okazji spotkać. Dziękuję za fachowe podejście do sprawy, wysokie kompetencje i atrakcyjny cennik.
, Głogów
ocena: 5
Miałem zepsuty zamek w drzwiach i nie wiedziałem, jak sobie poradzić z tą usterką, tym bardziej, że nie mogłem dostać się do mieszkania. Umówiliśmy się z tym ślusarzem na dogodny termin i jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez niego usługi. Solidnie, niedrogo i profesjonalnie. Czy można chcieć więcej? Polecam, a numer kontaktowy już zapisałem sobie na przyszłość.
, Łużyckie
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten wykonawca. Naprawa bojlera nie kosztowała mnie majątku, za to usługa od początku do końca stała na najwyższym poziomie. Polecam za fachowość, rzetelność, uczciwość i odpowiedzialność. Kontakt zachowuję na przyszłość.
, Przyjaźni
ocena: 5
Ci panowie zajmowali się przepychaniem rur w moim mieszkaniu i z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze. Praca nie zajęła im wiele czasu, za to efekt był natychmiastowy i jak najbardziej zgodny z moimi oczekiwaniami. Za usługę nie wzięli nie wiadomo jakich pieniędzy, co również jest na plus.
, Dolina Zielona, Zielona Góra
ocena: 5
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu, który w mieszkaniu naprawił mi zamek. Wróciłam z pracy i spotkała mnie niemiła niespodzianka. Okazało się, że miałam awarię zamka i nie mogłam dostać się do mieszkania. Znalazłam Pana, który nie dość, że bardzo szybko przyjechał do mnie to w mgnieniu oka otworzył mi drzwi i naprawił to co się zepsuło. Dodam, że nie było to bardzo drogie.
, Zdrojowe
ocena: 5
Poszukiwany był przeze mnie elektryk do wymiany skrzynki z bezpiecznikami w naszym biurze. Cieszę się, że ten serwisant tak szybko zareagował na zgłoszenie, dzięki czemu na efekty jego dziaań nie trzeba było długo czekać. Efekt końcowy jego pracy był jak najbardziej satysfakcjonujący. Serdecznie dziękujemy za pomoc, a numer już wisi na liście naszych kontaktów. Kto wie, kiedy jeszcze się przyda?
, Braniborskie
ocena: 5
Poprosiliśmy o usunięcie przecieku w kuchni, co nie było dla tych fachowców żadnym problemem. Pogotowie hydrauliczne w pełni stanęło na wysokości zadania, a koszt usługi nie okazał się obciążający. Panowie mieli dużą wiedzę i chętnie się nią dzielili, dzięki czemu wiedzieliśmy, że zwyczajnie nas nie naciągają, bo każdą swoją decyzję potrafili odpowiednio uargumentować. Serwis jak najbardziej godny polecenia.
, Jana Kilińskiego, Zielona Góra
ocena: 5
Podłączanie indukcji przebiegło bardzo sprawnie, pomimo niezbyt łatwego dostępu do gniazdka z prądem. Ostateczny koszt usługi nie był wysoki, a fachowiec okazał się osobą miłą, sympatyczną i odpowiedzialną. Widać było od razu, że doskonale zna się na swojej pracy, którą wykonuje z przyjemnością. Polecam serdecznie tego świetnego wykonawcę, kontakt zapisuję sobie na przyszłość.
ocena: 5
Praca wykonana została fachowo i dokładnie, a wykonawca okazał się osobą dyspozycyjną i tanią. Z awaryjnego otwarcia drzwi jestem bardzo zadowolony i polecam serdecznie za fachowość, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność. Kontakt pozostawiam sobie na przyszłość, bo lepszego wykonawcy w okolicy na pewno nie znajdę.
ocena: 5
Zlecenie obejmowało naprawę przekręconego zamka typu Keso, czym na moje wezwanie zajeło się to pogotowie zamkowe. Trzeba przyznać, że świadczone przez nich usługi cechuje wysoka jakość, a wykonania są staranne i bardzo solidne. Martwiłam się, ile będzie kosztowała taka naprawa, ale szczęśliwie koszt również był przystępny. Polecam z czystym sumieniem.
, Leśny Dwór, Zielona Góra
ocena: 5
Montaż prysznica przebiegł bez zarzutów. Wszelkie prace wykonane zostały bardzo szybko i sprawnie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy, jednak pan na miejsce się spóźnił, co wybaczyłam mu, ponieważ ze wszystkiego się wytłumaczył. Polecam za fachowość, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta, a także za atrakcyjny cennik usług, który w żaden sposób nie uszczuplił mojego domowego budżetu.
, Nowa Sól
ocena: 5
Jeśli ktoś to będzie czytał to ja zdecydowanie polecam ten serwis do którego pisze opinię. Miałem przepalony kabel w moim domu i w wyniku tego przestał dzałać mój domofon. Jestem więcej niż zadowlony z naprawy, dlatego pozwoliłem sobie tutaj napisać tą pozywtyną opinię. Polecam!
, Tysiąclecia
ocena: 5
Pomiary elektryczne ten fachowiec wykonał na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z błyskawicznie wykonanej pracy tego eksperta - wszystko odbyło się bardzo dokładnie, a po zakończeniu pracy otrzymałam stosowny protokół. Polecam między innymi za fachowość, solidność i przystępny cennik. Telefon do kontaktu pozostawiam sobie na przyszłość.
, Żary
ocena: 5
Z tym zakładem współpracuję już od dłuższego czasu i z ręką na sercu polecam jego fachowe usługi. Praca od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie, do tego wykonawca okazał się osobą miłą, sympatyczną i odpowiedzialną. Fachowo zajął się zarówno wymianą toalety, ponadto bardzo dobrze poradził sobie z przeglądem instalacji kamerą. Dziękuję i polecam wszystkim w pilnej potrzebie, bo warto.
, Żary
ocena: 4
Montaż zamka przebiegł nadzwyczaj szybko i bardzo starannie. Widać, że ten fachowiec tego typu usługi wykonuje nie pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy i podejścia do klienta i polecam gorąco każdemu w potrzebie. Telefon zachowuję na przyszłość.
ocena: 4
Pogoda dopisuje więc zaproponowałem żonie i dzieciakom wypad rowerowy, bo zaplanowałem nową, długą trasę koło lasu. Gdy zamek w schowku, gdzie trzymamy rowery odmówił posłuszeństwa i długo męczyliśmy się z zaciętym zamkiem w drzwiach, z pomocą przyszedło nam Wasze pogotowie ślusarskie. Dziękujemy za pomoc, dzięki szybkiej interwencji zdążyliśmy zrealizować plany.
, Leśny Dwór, Zielona Góra
Serwis niedostępny
Serwis niedostępny

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502