Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski
4.9

Serwis Komputerów i Urządzeń Biurowych Nextstart Marcel Błędowski

Strzelców Bytomskich 6/2, 41-600 Świętochłowice
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza Ceny od 50 zł
Darmowa diagnoza lub darmowy dojazd obowiązują, jeśli klient zdecyduje się na wykonanie usługi.

Naprawa Komputerów

Twój komputer wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie lub regularnie się zawiesza? Jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie niezwłoczny kontakt z serwisem komputerowym. Podczas wieloletniej praktyki w zawodzie nie spotkaliśmy się z zadaniami, które mogłyby okazać się dla nas zbyt skomplikowane. Posiadane umiejętności, zapał do pracy oraz odpowiedzialne podejście do zleceń to bez wątpienia jedne z naszych najmocniejszych stron. Sprawnie naprawimy komputer stacjonarny lub laptopa, przeprowadzimy modernizację sprzętu, zarchiwizujemy dane, zoptymalizujemy system czy usuniemy wirusy. Zostaw swoje zgłoszenie, powiedz nam, jaki masz problem ze swoim sprzętem komputerowym i pozwól, że się nim zajmiemy! Gwarantujemy, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania z zakresu profesjonalnej naprawy komputerów i ich serwisowania.

Naprawa Urządzeń Biurowych

Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje serwis urządzeń biurowych i odsuń w niepamięć wszelkie utrudniające codzienną pracę awarie. Zadbamy, żeby przekazane nam zadania zostały sprawnie wykonane. Zgłoś się do nas w przypadku konieczności przeprowadzenia konserwacji drukarek atramentowych, termicznych, igłowych oraz laserowych. Możesz być pewny, że dzięki perfekcyjnej naprawie urządzenia wielofunkcyjnego lub niszczarki uda nam się znacznie przedłużyć żywotność tego sprzętu. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Śmiało możemy przyznać, że nasze zaangażowanie, precyzja i uczciwość przekładają się na coraz większą liczbę zleceń.

Serwis RTV

Usługi, takie jak naprawa kamery, montaż telewizora czy naprawa DVD wykona dla Ciebie solidnie wyłącznie profesjonalny serwis RTV, który bez problemu odnajduje się w dynamicznym rynku technologicznym. Nie za bardzo wiesz jak zabrać się za naprawę telewizora, który nagle nie chce się włączyć? Twoje kino domowe stoi nieużywane, dopadła je jakaś usterka? Naprawa kamer wykonywana przez naszą firmę jest zawsze solidna i dokładna, a nasi pracownicy zadbają nie tylko o dobre wykonanie zlecenia, ale także spełnienie indywidualnych oczekiwań klienta. Skontaktuj się z nami, a przywrócimy Twój sprzęt RTV do prawidłowego działania.

Zakres usług

Naprawa Komputerów

 • Naprawa laptopa
 • Obsługa informatyczna firmy
 • Pogotowie komputerowe
 • Naprawa komputera stacjonarnego

Naprawa Urządzeń Biurowych

 • Naprawa drukarki laserowej
 • Naprawa drukarki igłowej
 • Naprawa drukarki atramentowej
 • Naprawa niszczarki
 • Naprawa drukarki termicznej
 • Naprawa urządzenia wielofunkcyjnego

Serwis RTV

 • Naprawa kamery
 • Montaż lub naprawa anteny
 • Naprawa DVD
 • Naprawa konsoli
 • Montaż telewizora
 • Naprawa telewizora
 • Naprawa kina domowego
 • Naprawa sprzętu audio
Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Gliwice
 4. Zabrze
 5. Bytom
 6. Ruda Śląska
 7. Tychy
 8. Dąbrowa Górnicza
 9. Chorzów
 10. Jaworzno
 11. Mysłowice
 12. Siemianowice Śląskie
 13. Tarnowskie Góry
 14. Oświęcim
 15. Będzin
 16. Piekary Śląskie
 17. Świętochłowice
 18. Czerwionka-Leszczyny
 19. Mikołów
 20. Knurów
 21. Czeladź
 22. Libiąż
 23. Łaziska Górne
 24. Orzesze
 25. Bieruń
 26. Pyskowice
 27. Radzionków
 28. Lędziny
 29. Zbrosławice
Opinie
Ocena:
4.9
31 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 4
Bardzo profesjonalne podejście do klienta oraz szybka diagnoza usterki. Widać od razu, że to bardzo konkretny serwis audio, w którym pracują wyłącznie fachowcy z ogromną wiedzą oraz umiejętnościami w dziedzinie naprawy sprzętu audio. Do tego obsługa była miła i kulturalna. Polecamy z ręką na sercu każdemu ich kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon do kontaktu oczywiście zapisujemy sobie na przyszłość.
Szombierki, Bytom
ocena: 5
Wystarczyło niewielkie spięcie i konieczna była naprawa TV. Wezwana firma zaproponowała wymianę zasilacza, czym także się zajęli, gdy wyraziliśmy zgodę. Usługa była przystępna cenowo - może nie najniższa, ale też nie najwyższa spośród cen konkurencji. Solidność pracy bezcenna.
Guido
ocena: 5
Naprawa oprogramowania nie była kosztowna, a dzięki niej możemy cieszyć się działającym sprzętem. Polecamy gorąco kompleksowe usługi tych specjalistów i na pewno jeszcze wiele razy będziemy korzystać z ich usług w przyszłości. Panowie nie naciągnęli nas na niepotrzebne koszty, a wiemy, że wielu fachowców tak robi. Telefon oczywiście zapisujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z ich wsparcia.
Mysłowice
ocena: 5
Serwis sprzętu audio jak marzenie. Praca wykonana została na medal, na miejscu, do tego pan zaoferował nam cenę, jakiej nie dostalibyśmy w życiu od konkurencji. Dziękujemy za uczciwość, zaangażowanie i fachową obsługę - na pewno będziemy korzystać ze wsparcia tego serwisu, bo wykonawców mają zdecydowanie najlepszych. Numer telefonu oczywiście zapisujemy i będziemy polecać znajomym.
Kochłowice
ocena: 5
Kiedy nasz odtwarzacz DVD przestał reagować na pilota, postanowiliśmy wezwać na pomoc panów z serwisu kina domowego. Ci okazali się profesjonalistami z górnej półki - pracę wykonali na medal, do tego okazali się osobami sumiennym i odpowiedzialnymi. Dziękujemy za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich usługi znajomym.
Będzin
ocena: 5
Przez uszkodzone piksele musieliśmy wezwać ten serwis telewizorów, który naprawą TV zajął się u nas na miejscu. Praca nie zajęła im wiele czasu - widać było, że panowie doskonale znają się na sprzęcie i nie pierwszy raz wykonują tego typu zlecenie. Polecamy gorąco za szybko i sprawnie wykonaną usługę i na pewno w przyszłości będziemy korzystać jeszcze z ich kompleksowych i niedrogich usług.
Klimzowiec, Chorzów
ocena: 5
Naprawa telewizora LCD przebiegła szybko i sprawnie. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena była naprawdę konkurencyjna. Polecamy z całego serca ich kompleksowe usługi i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich wsparcia, bo wiadomo, jak to jest ze sprzętem - raz działa, a raz niestety nie.
Milowice, Sosnowiec
ocena: 5
Bardzo miła obsługa, do tego błyskawiczna diagnoza i fachowa naprawa sprzętu RTV, który wielu naszych znajomych skazywało na śmietnik. Usługa wykonana została na miejscu, a my w ramach podziękowań będziemy rekomendować ich kompleksowe i fachowe usługi znajomym oraz rodzinie.
Piekary Śląskie
ocena: 5
Z naprawą anteny panowie nie mieli najmniejszego problemu. Pracę wykonali bardzo szybko (nie ukrywamy, że zależało nam na czasie) oraz fachowo, a cena z dojazdem była bardzo atrakcyjna. Jesteśmy w 100% zadowoleni z jakości pracy i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym w potrzebie. Numer telefonu już zapisaliśmy.
Zawodzie
ocena: 5
Nasze dziecko przy oglądaniu bajki zauważyło nienaturalne kolory ekranu, więc wezwaliśmy specjalistę od naprawy telewizorów. Sprawa okazała się dość poważna, jednak urządzenie dało się jeszcze uratować, czym Pan zajął się z zaangażowaniem. Z przyjemnością polecamy jego profesjonalne usługi - zasłużył w 100% na doskonałą ocenę.
Świętochłowice
ocena: 5
To pogotowie komputerowe z naprawą laptopa na miejscu nie miało najmniejszego problemu. Panowie do pracy podeszli bardzo odpowiedzialnie, a cena za usługę w naszym domu okazała się atrakcyjna. Panowie stwierdzili, że częste zawieszanie się naszego komputera spowodowane było uszkodzoną pamięcią RAM. Dziękujemy za błyskawiczną reakcję, fachowe podejście do sprawy i polecamy na przyszłość.
Śródmieście, Sosnowiec
ocena: 5
Generalnie jesteśmy zadowoleni i polecamy ten serwis telewizorów z całego serca każdemu, komu zależy na sumiennie i uczciwie wykonanej pracy. Panowie z zadaniem poradzili sobie dobrze, nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż nieco się spóźnili, co później tłumaczyli korkami.
ocena: 5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonał dla nas ten serwis. Panowie z naprawą sprzętu audio nie mieli najmniejszego problemu, a cena z dojazdem okazała się naprawdę przystępna. Dziękujemy serdecznie za szybko i sprawnie zrealizowaną usługę, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość i będziemy polecać ich fachowe usługi każdemu w potrzebie.
Mysłowice
ocena: 5
Naprawa telewizora LED nie kosztowała nas majątku, za to pan okazał się osobą sumienną i uczciwą. Z zadaniem poradził sobie bardzo dobrze, do tego okazał się osobą bardzo miłą i sympatyczną. Jeśli coś jeszcze się popsuje, wówczas na pewno skorzystamy ponownie z usług tego serwisanta, bo lepszego w okolicy na pewno nie znajdziemy.
Jerzego Ziętka, Bytom
ocena: 5
Interesowała nas pilna naprawa telewizora, a ten pan miał akurat wolny termin. Na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, a naprawione urządzenie oddał następnego dnia. Jesteśmy w pełni zadowoleni z wykonanej usługi i polecamy gorąco każdemu w opałach, bo o takich fachowców w dzisiejszych czasach niestety coraz trudniej.
ocena: 5
Wymiana zasilacza wykonana została ekspresowo, a panowie dali się poznać jako osoby odpowiedzialne, sumienne i rzetelne, dla których najważniejsze jest dobro klienta i skutecznie wykonana praca. Polecamy serdecznie ich kompleksowe i niedrogie usługi każdemu, kto ma problem z telewizorem AndroidTV i nie tylko, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość, bo na pewno jeszcze będziemy do nich wracać.
Halemba
ocena: 5
Taki serwis kina domowego zawsze warto mieć pod ręką, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nasz sprzęt będzie wymagał pomocy. Z usług tych specjalistów korzystaliśmy już niejednokrotnie i za każdym razem nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do pracy. Panowie z ogromnym zaangażowaniem podchodzili do swoich obowiązków, a pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Dziękujemy i polecamy serdecznie każdemu w potrzebie.
Maciejów, Zabrze
ocena: 5
Pan za naprawę telewiora z dojazdem nie wziął dużej sumy, za to okazał się osobą sumienną i odpowiedzialną, której warto zaufać. Byliśmy tak bardzo zadowoleni z efektów pracy, że postanowiliśmy w niedługim czasie zlecić mu również ustawienie kanałów. Pan i tym razem nas nie zawiódł. Dziękujemy za sprawnie i uczciwie wykonaną usługę i polecamy go każdemu, kto znajdzie się w potrzebie.
Mysłowice
ocena: 5
Naprawa kina domowego przyniosła oczekiwany efekt - teraz bez problemu możemy oglądać swoje ulubione programy nie zastanawiając się, czy po raz kolejny urządzenie samoczynnie się wyłączy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich wsparcia.
Śródmieście, Chorzów
ocena: 5
Z naprawą netbooka ci serwisanci poradzili sobie bardzo dobrze. Potrzebna nam była pilnie wymiana matrycy, a ci panowie pracę wykonali sumiennie i odpowiedzialnie. Zaskoczyła nas również cena, która nie była wygórowana. Polecamy gorąco, a kontakt do panów pozostawiamy sobie w razie potrzeby.
Godula, Ruda Śląska
ocena: 5
Z naprawą laptopa ten pan poradził sobie bardzo dobrze. Pracę wykonał sumiennie i solidnie, a ceny miał niewygórowane. Polecamy za zaangażowanie, fachowe podejście do klienta oraz atrakcyjny cennik usług, który nie uszczuplił naszego domowego budżetu. Sprzęt po renowacji działa jak nowy. Solidna obsługa oraz terminowe wykonanie. Polecamy, bo z pewnością opłaca się korzystać z usług tego serwisu.
ocena: 5
Serwis anteny, jakiego ze świeczką w dzisiejszych czasach nie znajdziecie. Panowie z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena za usługę była naprawdę przystępna. Polecamy, a telefon zapisujemy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z ich kompleksowego wsparcia.
Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Pogotowie komputerowe solidne i rzetelne. Panowie są solidni, sumienni i odpowiedzialni, a i ceny mają naprawdę przystępne. Polecamy gorąco ich kompleksowe i niedrogie usługi, a telefon do kontaktu pozostawiamy sobie na przyszłość, bo innego serwisu nie będziemy już szukać.
Pniaki, Chorzów
ocena: 5
Ten serwis komputerowy złożył mi już niejeden komputer i pomógł w rozwiązaniu niejednego poważnego problemu. Widać, że w serwisie pracują osoby, które mają pojęcie o pracy z komputerami. Usługi polecone zostały również znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni.
Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Szybki i bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm, do tego ogromna wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz wyjaśnienie przyczyny usterki i fachowe doradztwo. Naprawa telewizora LCD przebiegła bez zarzutów. Pozdrawiamy serdecznie i bardzo dziękujemy za poświęcony czas i sprawnie wykonaną usługę. Telefon do pana zapisujemy i będziemy polecać każdemu.
Koszutka
ocena: 4
Naprawa oprogramowania przyniosła oczekiwany efekt. Teraz nasze urządzenie działa bez zarzutów, a usługa nie kosztowała nas fortuny. Do tego panowie okazali się osobami odpowiedzialnymi i sumiennymi oraz miłymi. Dziękujemy za solidnie wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać usługi tych serwisantów każdemu w potrzebie.
Brynów, Katowice
ocena: 4
Z naprawą sprzętu audio panowie poradzili sobie świetnie. Naprawa poszła bardzo sprawnie, do tego odbyła się u nas na miejscu. Stosunkowo rzadko decydujemy się na naprawę sprzętów, jednak tym razem postanowiliśmy to zmienić. Kontakt z wykonawcą przez cały czas był bardzo dobry, a urządzenie zostało naprawione jeszcze tego samego dnia. Nic dodać, nic ująć - serwis, z którym będziemy współpracować już zawsze.
Świętochłowice
ocena: 5
Potrzebne nam było pilnie pogotowie komputerowe, a ci panowie z pracą poradzili sobie idealnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usługi i na pewno jeszcze nieraz skorzystamy z ich wparcia. Profesjonalizm w każdym calu, do tego bardzo przystępne ceny i mili panowie, którzy nie tylko wykonują pracę, ale również doradzają, jak radzić sobie z podobnymi problemami w przyszłości.
ocena: 5
Otrzymaliśmy od tego serwisu komputerowego fachową, profesjonalną i kompleksową pomoc. Od jakiegoś czasu mieliśmy problem z ładowaniem się baterii w naszym laptopie, który miał już swoje lata. Fachowiec z dojazdem nie miał żadnego problemu, a po oględzinach w kilka minut podał przyczynę i zaproponował najlepsze i najkorzystniejsze finansowo rozwiązanie.
Łagiewniki, Bytom
ocena: 5
Bardzo dobry specjalista, jakiego ze świecą szukać w dzisiejszych czach. fachowe podejście do sprzętu. Od razu widać było, że to doświadczony fachowiec z wieloletnią praktyką. Po jego wizycie telewizor AndroidTV działa świetnie, a od naprawy minęły już trzy miesiące. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi i z pewnością będziemy wszystkim polecać tego solidnego i uczciwego fachowca.
Będzin
ocena: 5
Pan z naprawą RTV poradził sobie bardzo dobrze. Nie dość, że na miejscu zjawił się jeszcze tego samego dnia, to cennik miał naprawdę przystępny. Polecamy gorąco jego kompleksowe i niedrogie usługi każdemu, a telefon do pana zachowujemy i na pewno jeszcze wiele razy skorzystamy z kompleksowego i niedrogiego wsparcia tych fachowców.
Pogoń, Sosnowiec
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502 Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

732 080 502