Naprawa Telewizorów Toruń

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Naprawa Telewizorów w mieście Toruń.
Wybrane zlecenia

Szukam serwisu telewizorów Smart Tv Sharp

2021-02-01 Szosa Lubicka
Kontaktuje sie z waszym serwisem w sprawie 43 calowego telewizora. W moim urzadzeniu nie działa obraz. Głos jest jak najbardziej w porządku tylko nic się nie wyświetla na ekranie. Podejrzewam, że mogło coś się przepalić. Czy zajmujecie sie takimi usterkami? Ile wyniesie mnie przegląd sprzetu i przyjazd serwisanta?

Potrzebna naprawa telewizora LG

2021-01-24 Toruń, Szosa Chełmińska
Czy jesteście w stanie uratować kilkunastoletni sprzęt, który nie chce się włączyć? Czasami zadziała na pilota i się uruchomi, ale nie zawsze, a tv ma już dokładnie 16 lat i być może po prostu się zużył, a może da się go jakoś jeszcze naprawić. Co uważacie?

Naprawa TV Sony najlepiej na jutro

2020-12-08 Gagarina, Toruń, Bielany
Dzień dobry. Przede wszystkim ze względu na nasze dzieci zakupiliśmy telewizor dużocalowy. Praktycznie codziennie oglądają bajki, kreskówki, grają na nim w jakieś gry. Niestety, od trzech dni chodzą smutne, ponieważ urządzenie nie reaguje na żadne przyciski na pilocie i mają utrudnione oglądanie. Dla maluchów muszę to jak najszybciej naprawić.

Szukam serwisu telewizorów Android TV Samsung w okolicy

2020-11-14 Toruń, Skarpa, 3 Maja
Witam, posiadam sprzęt marki Samsung taki, co odczytuje różne aplikacje. Wczoraj podczas oglądania filmu na Netflixie tv nagle się wyłączył i do dnia dzisiejszego nie włącza się w ogóle. Odłączyłem go całkowicie od prądu, wycigąnąłem kabel z gniazdka, ale nic, żadnej reakcji na pilota. Co to może być?

Szukam serwisu TV LG w pobliżu

2020-10-20 Toruń, Wrzosy, Ugory
Proszę o informację, czy naprawiacie urządzenia marki LG? Mam plazmę, 58 cali, w której nie działa głos, nawet jak ustawi się głośność na maxa. Obraz jest, nawet ambilight świeci właściwie, ale nic nie słychać. Jesteście w stanie to naprawić? Chciałbym umówić się na piątek.

Szukam fachowca do serwisu telewizora Hitachi

2020-10-05 Stawki, Toruń
Podczas małego przemeblowania w naszym mieszkaniu trochę uszkodziliśmy telewizor. Mąż myślał, że sam da radę no i teraz ma... pęknięty ekran. Dacie radę to jakoś sprawnie naprawić?

Szukam kogoś do naprawy Smart TV

2020-09-25 Toruń, Koniuchy, Lotników
W moim 50 calowym sprzęcie z funkcją SMART nie działa internet. Nie mogę korzystać włączyć żadnej aplikacji, np. Youtube. Naprawa jest pilna i konieczna, ponieważ w weekend organizuję domówkę i wiadomo, oprawa muzyczna musi być.

Jaki jest koszt za naprawę Smart TV Sony?

2020-08-31 Toruń, Starówka, Chełmińska
Mam w mieszkaniu dwa telewizory Sony, zakupione w tym samym czasie 4 lata temu, jeden jest po prostu mniejszy w pokoju syna. I niestety ten nasz w salonie od dzisiejszego poranka nie działa, nie chce się włączyć nawet, gdy naciska się przyciski, które są pod ekranem. Jaka byłaby cena za serwis?

 

Twój telewizor nie odbiera większości kanałów z listy? Po włączeniu odbiornika słyszysz dźwięk, a nie widzisz obrazu? Skorzystaj z pomocy specjalisty od naprawy telewizorów z Torunia. Na stronie Naprawek znajdziesz serwisy RTV z Torunia, które znajdują się w czołówce najlepszych lokalnych firm. Postaw na profesjonalistów, którzy od początku stawiają na systematyczne pogłębianie wiedzy technicznej oraz na nieustanny rozwój umiejętności związanych z naprawą sprzętu RTV. Zadzwoń do wybranego ze strony Naprawek serwisu telewizorów już dziś!

732 080 502