Naprawa Telewizorów Tarnów

Piotr Dębowski Serwis TV-Video
4.8
Liczba opinii: 5
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Mamy nowy telewizor SmartTV i konieczna była jego profesjonalna regulacja, a że sami nie bardzo się na tym znamy, wezwaliśmy fachowca, by zajął się tym za nas. Pan przyjechał bardzo punktualnie i od razu przystąpił do działania. Swoje zadanie wykonał bezbłędnie i z uśmiechem na ustach."
Wybrane zlecenia

Fachowiec do naprawy Smart TV Sharp

Tarnów, Sikorskiego, Mościce
Od tygodnia mój mąż miał znaleźć serwis, który miałby naprawić nasz telewizor w sypialni. Oczywiście tego nie zrobił i ja wzięłam sprawę w swoje ręce. Chodzi o to, że nie działa obraz, ale za to jest dźwięk. Czy jest szansa jeszcze na naprawę w tym tygodniu? Będę bardzo wdzięczna za udziele mi informacji na ten temat.

Potrzebuje regulacji telewizora Sharp

Tarnów, Sadowa, Klikowa
Dzień dobry. Kupiłem nowe urządzenie RTV do oglądania tv. Już niby wszystko jest skonfigurowane, ale okazuje się, że sprzęt nie widzi wi-fi. Jest o tyle kiepska sytuacja, że to mieszkanie jest pod wynajem i jutro ma przyjść Pani, która będzie miała tam zamieszkać. Musi być wszystko na tip - top. Dlatego zależy mi, aby mi pomóc jeszcze dziś. Czy jest taka szansa?

W okolicy szukam mechanika do naprawy telewizora

Topolowa, Mościce
Mam taki stary telewizor, który już ma swoje lata. Długo już nie był używany, jak go dziś włączyłam to jest komunikat, że brak obrazu. Chciałam już wyrzucić na śmietnik ten odbiornik, ale może dam mu szansę i go naprawimy?

Szukam do naprawy telewizora Android TV Philips

Tarnów, Wojska Polskiego, Legionów
Witam serdecznie. Dziś rano przy sprzątaniu przypadkiem odłączyłam kabel od interentu i teraz w telewizorze nie działa interent i nie chce się w ogóle połączyć. Najpierw też nie wyszukiwało nazwy naszego internetu. Zależy mi, aby szybko rozwiązać ten problem. Czy jest w ogóle szansa, aby Państwo się tym zajęli?

Jaka jest cena za serwis do telewizora LG?

Mickiewicza, Tarnów
Mam jeszcze taki stary odbiornik telewizyjny, który ma na panelu z przodu przeciski. Nie uzywam w sumie pilota, nawet nie wiem właściwie gdzie go mam. Zwracam się do Państwa z zapytaniem co zrobić, kiedy odbiornik nie reaguje na przyciski. Czy udzielają Państwo konsultacje przez telefon?

Ile wyniesie naprawa telewizora SmartTV Sony Bravia?

Zielone
Dzień dobry. Kupiłam telewizor, który niby powinien bez problemu łączyć się z interentem. Pan mi zrobił konfigurację programów itd. Niestety tak się śpieszył, że zapomniałam, aby mi podłączył to urządzenie z siecią internetową. Teraz mi pokazuje, że jest brak internetu i nie widzi wi-fi. Proszę o pomoc.

Regulacja telewizora Panasonic

Tarnów, Konarskiego
Witam. Mój telewizor był połączony z interentem, ale od kilku dni nie chce się z nim łączyć. Jest o tyle problem, że ja ten telewizor mam tylko do tego aby ogladać seriale, ale przez sieć. Nie mam podłączonej kablówki, czy czegoś innego. Chciałabym, aby ktoś od Państwa mógł mi pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

 

Podczas oglądania telewizji odbiornik samoczynnie wyłącza się? A może urządzenie nie chce się włączyć do stanu czuwania? Pomocny może okazać się rzetelny serwis telewizorów. Na stronie Naprawek znajdziesz godne zaufania i solidne serwisy RTV z Tarnowa, które kompleksowo i szybko zajmą się Twoim sprzętem. Postaw na wiedzę i nowoczesny sprzęt specjalistów od naprawy telewizorów z Tarnowa. Nie marnuj czasu na nierzetelnych „fachowców”. Zadzwoń do technika jeszcze dziś i umów się na wolny termin naprawy sprzętu RTV!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502