Naprawa Telewizorów Radom

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Od ponad trzydziestu lat zdobywamy cenne zawodowe doświadczenie jako serwis RTV w Radomiu. Naprawiamy wszystkie sprzęty elektroniczne niezależnie od ich marki oraz wieku. Posiadając odpowiednie zaplecze sprzętowe, jesteśmy w stanie sobie poradzić z każdym typem ...
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Ile kosztuje serwis telewizora?

2021-02-04 Radom, Borki, Zalewowa
Od kilku dni staram się naprawić swój stary odbiornik, mam go jeszcze po rodzicach, może ma już kilkanaście lat, ale przez cały czas działał bardzo sprawnie. Dziś jednak zauważyłem, że świeci się dioda, ale sprzęt się nie włącza. Czy naprawa byłaby w ogóle opłacalna?

Ponowne ustawienie telewizora Samsung QLED

2020-12-31 Radom, Kozieniecka
Dzień dobry, zwracam się do państwa, ponieważ mam poważny problem z telewizorem, a przez to ciągłe kłótnie z żoną. Jest ona uzależniona od tureckich seriali, a zepsuł się nam tv, nie włącza się i muszę szybko gdzieś znaleźć jakiegoś majstra do naprawy, bo nie da mi żyć, a sam tego zreperować nie potrafię. Możecie mi pomóc jakoś w miarę szybko?

Jaki jest czas realizacji naprawy telewizora Android TV Panasonic?

2020-12-10 Wolanowska, Radom, Zamłynie
Witam, poszukuję kompetentnego majstra od telewizorów, który naprawi mój sprzęt. Telewizor odkupiłem od kumpla, nie ma już gwarancji. Podłączyłem ze swoim soundbarem i od tego czasu jest brak sygnału. Czy problem leży po stronie RTV, czy urządzenia audio? Ja nie wiem, ale liczę, że ktoś od was mi pomoże.

Pilna naprawa telewizora Sharp

2020-11-26 Lipskiego, Radom
Mam starszą, schorowaną mamę, mieszka sama w mieszkaniu i praktycznie cały czas chodzi u niej telewizor. Jednakże dwa dni temu zniknęły wszystkie programy i urządzenie nie wyszkuje w ogóle kanałów. Kiedy ktoś by mógł do niej podjechać?

Potrzebny fachowiec do aktualizacji oprogramowania telewizora Samsung

2020-10-29 Żakowice, Gajowa
Czy można zamówić serwis do domu, czy ze sprzętem trzeba przyjechać do waszego punktu? Chciałbym dać do naprawy tv marki Samsung LCD 4K, który nie włącza się, chociaż lampka kontrolna cały czas się świeci, ale nie zmienia się z czerwonego na zielony kolor.

Naprawa telewizora marki Philips

2020-10-17 Radom, Kilińskiego, Śródmieście
Nie znam się na tym, ale prawdopodobnie mam uszkodzoną, pękniętą matrycę w odbiorniku QLED. Czy serwisant z waszej firmy zna się na tym i jest w stanie mi ją naprawić? Jeśli tak to za ile?

Potrzebuję naprawić telewizor SMART TV Panasonic

2020-10-04 Radom, Główna
Mój zmartwienie dotyczy naziemnej telewizji cyfrowej. Zakupiłem nowy dekoder DVB-T, aby mieć kanały w lepszej jakości, ale coś chyba musiałem zrobić nie tak, ponieważ odbiornik nie widzi dekodera. Próbowałem wyszukać jakiś rad w internecie, ale no niestety, wizyta fachowca jest raczej niezbędna. Pomożecie?

Ile wyniesie ustawienie telewizora Sharp?

2020-07-15 Planty
Dzień dobry, na moim małym telewizorze dziś rano cały ekran zrobił się czarny. Urządzenie niby jest włączone, ale nic na nim nie widać, ani nie słychać, Kilka razy próbowałam go wyłączyć i włączyć na nowo, ale cały czas jest ten sam problem. Jaka byłaby mniej więcej cena za usunięcie takiej usterki?

 

Twój telewizor nieprawidłowo wyświetla obraz w górnej części ekranu? A może urządzenie pomimo wielu prób nie chce się uruchomić? Twój sprzęt wymaga pomocy specjalistycznego serwisu telewizorów. Na stronie Naprawek znajdziesz ofertę wielu cenionych w mieście Radom serwisów RTV, które rzetelnie i uczciwie naprawią sprzęt RTV zarówno starszego, jak również nowszego typu. Postaw na dokładność i uczciwość fachowców od naprawy telewizorów z Radomia. Wybierz telefon do jednego z techników i umów się na najbliższy wolny termin naprawy!

732 080 502