Naprawa Telewizorów Katowice

Darmowy dojazd
Zleć naprawę swojego komputera, konsoli albo telewizora specjaliście z firmy ElectronicClinic! Szybko docenisz bogatą praktykę i świetne kwalifikacje tych znakomitych techników. Usprawnij działanie swojego sprzętu RTV za niewielkie pieniądze. Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Kupiłeś nowy telewizor i myślisz o jego montażu? Warto w tym przypadku korzystać ze sprawdzonych specjalistów, którzy są w stanie w możliwie najkrótszym czasie wykonać wszystkie przekazane przez Ciebie czynności. Świadczymy również usługi z zakresu szeroko pojętego serwisowania i naprawy sprzętu komputerowego. Żadne z tych i wielu innych zadań nie przekracza naszych możliwości! Zadzwoń i przekaż nam swoje zgłoszenie.
Zamów usługę teraz!
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Potrzebuję naprawy telewizora Sony Bravia

2021-02-17 Giszowiec
Dzień dobry. Kupiłem używany telewizor przez interent. Według sprzedającego sprzęt działał bez problemu. Jak odebrałem i podłączyłem tv to okazało się, że jest obraz, ale nie ma głosu. Prosze o wycenę takiej naprawy, jestem bardzo ciekawa ile kosztuje taka naprawa.

Pilnie chce naprawić telewizor Sony

2021-02-15 Katowice, Wełnowiec
Witram serdecznie. Na już szukam serwisu w okolicy mojego domu, aby naprawić mi mój odbiornik telewizyjny. Wczoraj wieczorem działał normalnie, a dziś już jest czarny ekran. Co mogło się stać przez kila godzin? Czy macie na dziś wolne terminy, aby sprawdzić u mnie co się stało?

Ile kosztuje naprawa telewizora android TV Panasonic?

2021-02-03 Leopolda
Dzień dobry, mam dziecko, które wczoraj rzuciło zabawką w telewizor. Mam teraz pęknięty ekran i obawiam się, że została zniszczona matryca. Czytałam, że są to duże koszty za wymianę i jest to nieopłacalne i lepiej kupić nowy sprzęt. Chciałabym, aby ktoś od Was podjechać i wykonać diagnozę. Czy jest taka możliwość?

Na jutro poszukuję serwisu do telewizora Hitachi

2021-01-14 Katowice, Podlesie
Witam mieszkam na wsi i mam ciągły problem z brakiem sygnału do odbioru telewizji. Kupowałem już różne anteny satelitarne, ale niestety nie pomagało. Czy byłaby możliwość, aby podjechać do mnie i zobaczyć w czym jest problem?

Szukam serwisu do naprawy telewizora Sony

2020-12-27 Katowice, Kościuszki
Witam serdecznie. Mam odbiornik do oglądania telewizji. Jest on już kilkuletni i nie działa przycisk włączania/wyłączania. Zawsze na koniec dnia przyciskiem wyłączałem monitor, aby nie świeciło się światełko, które mnie strasznie drażniło.Urządzenie nie reaguje w ogóle na przyciski. Co mogę z tym zrobić?

Potrzebuje naprawy telewizora SmartTV Philips

2020-11-18 Katowice, Ziołowa, Ochojec
Witam. Jestem wiekowym właścicielem nowoczesnego telewizora. Powiem szczerze, że cięzko mi się wdrożyć w te nowinki z urządzeniami. I tutaj pojawia się problem, ponieważ coś wcisnąłem w pilocie, że nie działa głos. Teraz tak proszę o informację, czy jest szansa, abyście jutro podjechali do mnie i naprawili ten problem? Jaki byłby koszt takiej pomocy?

Naprawa telewizora marki Sharp

2020-10-18 Katowice, Warszawska
Chciałbym oddać do naprawy tv LCD. Mógłbym go gdzieś podwieźć, nie jest za duży, ma 37 cali. Naprawa jest konieczna, ponieważ sprzęt nie reaguje na pilota i już męczy mnie przełączanie kanałów za pomocą przycisków na panelu.

Naprawa TV Sharp

2020-07-30 Panewniki, Koreańska
Dzień dobry. Miałam w moim odbiorniu tv automatycznie ustawione programy, ale przez noc się wszystko skasowało. Próbowałam ręcznie je ustawić, ale nie wyszukuje mi kanałów. Czy możecie mi pomóc?

 

Martwe piksele lub szumy w obrazie? Twój telewizor niespodziewanie się wyłączył i nie możesz go ponownie uruchomić? Próby rozwiązania problemu „na własną rękę” mogą okazać się nieskuteczne. Potrzebna Ci będzie pomoc uczciwego serwisu RTV. Rzetelne i jedne z najlepszych w mieście Katowice serwisy telewizorów znajdziesz na stronie Naprawek. Z pewnością możesz zaufać pracującym tu specjalistom od naprawy RTV z Katowic. Skontaktuj się z wybranym serwisem telewizorów w celu przedstawienia problemu i ustalenia najbliższego wolnego terminu naprawy!

732 080 502