Naprawa Pralek Zabrze

F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki była koniecznością, kiedy okazało się, że urządzenie nie dopiera prania, do tego w trakcie cyklu prania cieknie. Panowie na miejscu byli na drugi dzień od zgłoszenia telefonicznego, z zadaniem poradzili sobie bardzo dobrze, a cena za usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Polecam z ręką na sercu, a telefon pozostawiam."
Serwis Sprzętu AGD Piotr Piłat
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten pan to bez wątpienia świetny fachowiec - niedawno zleciłem mu wymianę łożysk w moim urządzeniu. Praca zajęła mu trochę czasu, jednak ostatecznie przyniosła oczekiwane efekty. Generalnie nie miałem do czego się doczepić, chociaż mówią, że jestem osobą wymagającą. Polecam jego usługi każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis pralki. Telefon do pana już zapisałem i pewnie jeszcze nieraz skorzystam z jego kompleksowych usług."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Serwis pralki okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem. Panowie stanęli na wysokości zadania, nie dość, że pracę wykonali na medal, to jeszcze zaskoczyli mnie ceną, która była naprawdę niska. Polecam serdecznie wszystkim moim znajomym, a kontakt do panów sobie zostawiam - tak na przyszłość."
Wybrane zlecenia

Potrzebuję naprawy pralki Electrolux

Os. Kotarbińskiego, Gdańska, Zabrze
Po dzisiejszym wykonanym praniu nie chcą się otworzyć drzwi od automatu. Mąż wsadził kilka ubrań za dużo i coś mi się wydaje, że przez to nie możemy teraz otworzyć drzwi. Co Państwo mogą nam poradzić, aby szybko sobie samemu z tym problemem poradzić? W interencie jest wiele porad, ale są one nieskuteczne.

Szukam fachowca od Siemensa

Zabrze, Roosvelta
Często muszę robić pranie, ponieważ mam piątkę dzieci. Podczas tego prania robi się zwarcie elektryczne. Nie wiem, czy przez wilgoć, którą mam dużą w łazience może dochodzić do takich sytuacji? Zauważyłam również, że przy grzałce jest uszkodzony element. Może to być również problem mojego zwarcia w urządzeniu do prania. Co się dzieje? Mógłby ktoś to sprawdzić?

Jaki jest koszt naprawy pralki Samsung

Zabrze, Chopina, Mikulczyce
Wsadziłam swoje pranie, wlałam płyn do płukania, wsypałam proszek do prania i jak zawsze dopiero wtedy włączałam urządzenie. Teraz jak chce włączyć to nie ma w ogóle reakcji. Nic sie nie świeci i nie włącza. Co to może być? Prąd jest i wtyczka wsadzona do kontaktu.

Na jutro chciałabym naprawić pralkę automatyczną Beko

Kołobrzeska, Zabrze, Rokitnica
POMOCY! Pilnie potrzebuję pomocy serwisu, który fachowo naprawi moje urządzenie. Jest taki problem, że po praniu powinno się jeszcze odwirować ubrania. Moje urządzenie tego nie robi. Po wyciągnięciu prania moje ciuchy są mokre i leci z nich woda. Na ekranie pojawił się na chwilę błąd, ale już go nie ma. Jaka może być tego przyczyna? Proszę o szybki przyjazd.

Potrzebuję przeglądu pralki Miele

Zabrze, Leśna
Zawsze po praniu w moim urządzeniu stoi woda. Na początku nie zwracałem na to uwagi, aleod niedawna ta woda zaczeła wydalać nieprzyjemny zapach.. Poczytałem na różnych stronach w internecie, że powodem może być zapchany filtr. Żona nie daje mi żyć i mam się najszybciej zająć problemem. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w usunięciu usterki, najszybciej jak to możliwe?

Problem z pralką Whirlpool

Zabrze
Piszę do Państwa zapytanie, jak długo czeka się na serwis automatu? Po zakończeniu cyklu prania ogólnego urządzenie nie wiruje. Po otwarciu drzwi wylewa się woda, która zalewa moją podłogę w łazience. Bardzo zależy mi na szybkiej usłudze. Dodatkowo proszę o informację zwrotną jakie są ceny za naprawę?

Jaki czas czeka się na serwis marki Amica

Sikorskiego, Zabrze
Mam pralkę otwieraną od góry. Nigdy nie miałam z nią problemów. Dziś po zakończonym praniu zauważyłam, że cieknie od spodu woda. Czy to może być spowodowane wiekiem urządzenia? Ma około 10 lat.

Ile kosztuje naprawa pralko suszarki?

Stare Biskupice
Nie działa mi programator - tzn. tak mi się wydaje. Jak zakończy się pranie główne, to nie chce się przełączyć, aby zrobić płukanie i cofa się czas. Jaki jest koszt wymiany tej części? Czy jest to duży problem wymiany? Jakie są dostępne u was terminy w tym miesiącu?

 

Pralka głośno pracuje? Rozpoczyna pranie i po jakimś czasie się wyłącza? Potrzebna Ci będzie pilnie naprawa pralki. Zabrze zaufało już doświadczonym i solidnym serwisom AGD, które znajdziesz na stronie Naprawek. Teraz pora na Ciebie. Postaw na doświadczonych fachowców, którzy naprawą AGD zajmują się od wielu lat. Ich wiedza i umiejętności oraz wysokie kwalifikacje świadczą o jakości usług najlepiej. Wybierz sprawdzony serwis paralek z Zabrza, skontaktuj się z ekspertem od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego i ciesz się sprawną pralką!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502