Naprawa Pralek Tarnowskie Góry

F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 59
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem w 100% zadowolona z pracy, jaką wykonał dla mnie jakiś czas temu ten serwis pralki z dojazdem. Usługa polegająca na wymianie programatora przebiegła szybko, bez żadnych problemów i zakończyła się sukcesem. Polecam za rzetelność, sumienność, odpowiedzialność oraz przystępny cennik, którego nawet nie odczuł mój portfel."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Pralek Tarnowskie Góry
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Uszkodzony bęben pralki to jeszcze nie jest koniec świata. Musisz wiedzieć, że wszystko da się naprawić, jednak potrzebny jest solidny serwis AGD. Gliwice mają to szczęście, że działa tutaj firma Piecyk, czyli serwis AGD z prawdziwego zdarzenia. Naprawa pralek ...

 

Twoja pralka strasznie hałasuje i trzęsie się? A może ubrania bezpośrednio po wyjęciu z pralki nadal są brudne? Twój sprzęt uległ awarii, którą trzeba jak najszybciej wyeliminować. W Naprawek masz do dyspozycji rzetelne i sprawdzone serwisy pralek z Tarnowskich Gór, które szybko i skutecznie zajmą się naprawą sprzętu AGD, który uległ awarii. Znajdziesz tu fachowców z wiedzą i doświadczeniem, dla których żadna awaria AGD nie będzie stanowiła problemu. Wybierz jeden z serwisów AGD z Tarnowskich Gór, zadzwoń do specjalisty i ciesz się sprawnym sprzętem!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502