Naprawa Pralek Mikołów

Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez ten serwis naprawczy. Panowie naprawą pralki zajęli się od ręki, bez żadnego marudzenia. Okazało się, że konieczna jest wymiana elektrozaworu. Z zadaniem poradzili sobie jak profesjonaliści. Polecam za fachowość, a także niską cenę za naprawę pralki z dojazdem."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem w pełni zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralki automatycznej. Pełen profesjonalizm - wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Polecam serdecznie jego kompleksowe usługi i na pewno będę jeszcze korzystał z jego wsparcia, jeśli tylko będzie taka potrzeba."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Piecyk Jan Żechałko

Naprawa Pralek Mikołów
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Polecam gorąco tą firmę. Naprawą pralkosuszarki zajęli się jeszcze tego samego dnia. Widać było, że praca sprawia im przyjemność, a efekty były widoczne jeszcze tego samego dnia. Konieczna okazała się wymiana łożysk, a panowie na szczęście mieli na stanie wszystkie niezbędne części. Polecam serdecznie, a telefon oczywiście zapisałem i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług."

 

Pralka nie chce się otworzyć? A może urządzenie nie chce się uruchomić? Potrzebna Ci będzie pilna i profesjonalna naprawa pralek. Mikołów zaufał doświadczeniu serwisów AGD, które naprawą AGD zajmują się na co dzień. Partnerzy strony Naprawek sumiennie i odpowiedzialnie podchodzą do każdego zalecenia, a ponadto rzetelnie wykonują powierzone im obowiązki, dzięki czemu efekty ich działań są długotrwałe. Oddaj swój sprzęt w odpowiednie ręce. Wybierz serwis pralek z Mikołowa, zadzwoń do specjalisty od AGD i ciesz się naprawionym sprzętem!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502