Naprawa Pralek Katowice

FUH
4.8
Liczba opinii: 26
Sprawdź szczegóły
Płatność kartą Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralki dla tych fachowców nie była żadnym wyzwaniem. Zadanie wykonali solidnie i rzetelnie - generalnie nie miałem do czego się doczepić, chociaż jestem osobą bardzo wymagającą. Polecam gorąco, a kontakt do pana zapisuję, tak na wszelki wypadek, bo nigdy nie wiadomo, kiedy będzie mi potrzebny."
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Profesjonalizm w 100%. Panowie do zadania podeszli bardzo odpowiedzialnie, a za pracę nie wzięli dużych pieniędzy. Zadanie wykonali solidnie i sumiennie, a praca nie była dla nich żadnym wyzwaniem. Cena również ok. Polecam serdecznie, a numer do serwisu pralkosuszarki zapisuję."
Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Właściwie postawiona diagnoza i profesjonalna naprawa. Jestem bardzo zadowolony z usługi tego pana, który okazał się godnym zaufania specjalistą. Do zadania podszedł solidnie i odpowiedzialnie, a praca nie była dla niego wyzwaniem. Polecam każdemu, komu potrzebny jest pilnie serwis pralki - przede wszystkim za fachowość i profesjonalizm, a także dobrą cenę."
Full Serwis AGD Mateusz Puszek
4.8
Liczba opinii: 72
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa pralkosuszarki nie zajęła temu panu dużo czasu, a zadanie wykonał solidnie i skutecznie, czego nie mogę powiedzieć o jego poprzednikach. Okazało się, że konieczna jest wymiana łożysk, z którą pan poradził sobie bardzo dobrze. Polecam gorąco każdemu w opałach, kontakt zapisuję!"
Wybrane zlecenia

Szukam serwisu pralek Samsung

Katowice, Morowa
Piszę z zapytaniem, jaki byłby koszt naprawy pralki Samsung? Problem polega na tym, że urządzenie cieknie od spodu. Podejrzewam, że może to być wina fartucha, ale wolałabym skonsultować to z fachowcem.

Potrzebna naprawa pralki AEG

Katowice, Meteorologów
Witam, bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem, jak poradzić sobie z awarią mojej pralki. Mianowicie ta po skończonym programie nie odpompowuje wody. Podejrzewam, że to kwestia zanieczyszczonego filtra, ale wolałabym porozmawiać na ten temat z fachowcem. Proszę o w miarę szybką odpowiedź, sprawa jest dość pilna.

Pilna naprawa pralki Beko

Giszowiec
Potrzebuję niezwłocznie pomocy do awari mojej pralki. Podczas ostatniego używania urządzenia zauważyłam, że pralka nie wiruje. Cała reszta przebiega jak zwykle, a jak przychodzi do tej części to pomija. Nie wiem czy problem jest w programatorze, czy w innym miejscu, Uprzejmie prosze o szybką pomoc bo sprawa jest niecierpiąca zwłoki, gdyż bardzo dużo korzystam z tego urządzenia.

Jaki jest koszt przeglądu pralki?

Katowice, Ziołowa, Ochojec
Piszę z pytaniem odnośnie serwisu do pralki. Pralka w początkowym cyklu nie chce pobierać wody. Wydaje mi się,że nie działa programator, ponieważ już kiedyś wystąpił podobny problem. Chciałbym zapytać orientacyjnie ile musiałbym zapłacić za diagnozę i naprawę w państwa serwisie oraz w jakim czasie mógłby zjawić się fachowiec.

Potrzebuję serwisu pralki Siemens

Darwina, Piotrowice
Dzień dobry, mój problem z pralką Siemens polega na tym, że ta nie chce się włączyć. Na wyświetlaczu nie pojawia się żadna informacja, pralka nie reaguje na przycisk. Proszę o pomoc.

Ile kosztuje naprawa pralki Bosch

Podhalańska, Bogucice, Katowice
Potrzebuję pomocy w naprawie mojej pralki. Problem tkwi w pobieraniu wody, mianowicie gdy urządzenie jest ustawione w pozycji grzania wody, pralka ciągle pobiera wodę. Gdy opcja grzania zostaje wyłączona, pralka działa prawidłowo. Jaka może być przyczyna takiej usterki? I jaki byłby orientacyjny koszt naprawy oraz najbliższy termin wykonania usługi?

Potrzebny przegląd pralki Whirlpool

Gospodarcza, Nikiszowiec
Chciałbym serdecznie prosić o pomoc w zdiagnozowaniu usterki w pralce w moim mieszkaniu. Wczoraj przy próbie włączenia urządzenia zrobiło się zwarcie. Spróbowałem podłączyć do innego gniazdka i to samo. Problem musi być w pralce. Czy macie dostępnego serwisanta, który mógłby przyjechać sprawdzić?

Fachowiec od pralko-suszarek Indesit

Katowice, Zawodzie
Mam problem z zapchanym filtrem w mojej pralko-suszarce. Potrzebny jest mi fachowiec, który zna się na urządzeniach Indesit. Czy mogę liczyć na Państwa pomoc? Jaka byłaby cena takiej usługi?

 

Zniszczony bęben w pralce? Najwyższy czas zgłosić się do serwisu pralek z Katowic, który fachowo zajmie się Twoim sprzętem. W serwisie Naprawek znajdziesz sprawdzonych fachowców, którzy niemal od ręki wykonają usługi takie jak naprawa pralek. Katowice zaufały już doświadczonym fachowcom, co potwierdzają zadowoleni Klienci. Wysokie kwalifikacje partnerów serwisu Naprawek w połączeniu z zaangażowaniem i doskonałym sprzętem stanowią gwarancję szybkiej i skuteczniej naprawy AGD. Wybierz jeden z serwisów AGD i ciesz się sprawną pralką!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502