Naprawa Pralek Grudziądz

Brak firm realizujących zlecenia z kategorii Serwis AGD w mieście Grudziądz.
Wybrane zlecenia

Jaki jest czas przeglądu automatu?

Miłorzębowa, Grudziądz
Dzień dobry, znalazłem waszą firmę na stronie i chciałbym podwieźć do diagnozy moją pralkę. Nie odwirowuje wody na tyle mocno, żeby z ubrań nie leciała woda po rozwieszeniu. Co innego gdyby było lato to bym wieszał w ogrodzie, ale teraz muszę to jak najszybciej naprawić.

Fachowiec do pralki Amica

Liliowa, Grudziądz
Dzień dobry, czy jakiś majster z okolicy, potrafiłby rozebrać ją i zobaczyć czemu od czasu do czasu po praniu cieknie z niej od spodu? Nie widac skąd dokładnie płynie ale jest lekka kałuża. Kiedyś zdawało mi się, że to po prostu kwestia chlapania z umywalki czy prysznica, ale przyjrzałem się i jednak nie. Czy w tym tygodniu jeszcze możnaby to zrobić?

Pralko suszarka indesit

Grudziądz, Łukasiewicza
Dzień dobry, znalazłam do Was kontakt w internecie i chciałabym zapytać jaka cena jest za diagnozę i może ewentualną naprawę takiego sprzętu? Z jakiegoś powodu nie włącza się żaden tryb prania a jedynie działa suszenie.

Technik od pralki automatycznej

Składowa, Grudziądz
Witam Państwa, mam dość spory problem z moim urządzeniem piorącym. Wydaje mi się że jest kłopot z pobieraniem wody. Zdarza się, że po wyjęciu prania tylko część rzeczy jest zmoczona, tak jakby do tych bardziej w środku w ogólnie woda nie dotarła. Co może być tego powodem? Nie ukrywam, że zależy mi na pozbyciu się tego

Naprawa pralki Samsung

Składowa, Grudziądz
Witam serdecznie. Szukam doświadczonego specjalistę który obejrzy ten sprzęt. Kupiony bardzo dawno i nie narzekam, ale od niedawna nie odpompowuje wody jeżeli się nie włączy tego ręcznie.

Potrzebny Serwis Candy

Grudziądz, Podhalańska
Poszukuję fachowca, który umie wymienić niedziałający programator w tego typu pralce. Od dawien dawna działał mi tylko jeden tryb i jakoś nie narzekałem, ale odkąd mieszkam z dziewczyną, narzeka trochę na to bo różne materiały wymagają różnych sposobów. Kontaktowałem się z kimś prywatnie, ale uznał że jeśli nie kupię od niego takiego urządzonka to on mi własnego nie wymieni. Tak się składa że swój kupiłem z internetu kilka razy taniej.

 

Zastanawiasz się, jak naprawić pralkę? Nie musisz się na tym znać. Wystarczy Ci pomoc doświadczonego fachowca, który dysponuje odpowiednią wiedzą i narzędziami, a także posiada części zamienne do pralek. Na stronie Naprawek.pl znajdziesz serwis AGD z Grudziądza, który naprawia pralki Electrolux oraz pralki innych marek. Naszymi partnerami są tylko najskuteczniejsi fachowcy, którzy szybko i tanio naprawią Twój uszkodzony sprzęt. Z pewnością możesz im zaufać, więc skontaktuj się z najlepszym w okolicy serwisem jeszcze dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502