Naprawa Pralek Gliwice

F.H.U. Domowy Serwis Agd Damian Skrobocz
4.6
Liczba opinii: 55
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Pan na zgłoszenie zareagował bardzo szybko. Do zadania podszedł odpowiedzialnie - widać było od razu, że ta praca sprawia mu przyjemność. Wymiana fartucha trwała bardzo krótko, a ja jestem zadowolony z wykonanej usługi. Polecam serdecznie każdemu ten serwis pralkosuszarki, a telefon kontaktowy do tego pana oczywiście zapisuję."
Serwis Sprzętu AGD Piotr Piłat
4.9
Liczba opinii: 7
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Serwis AGD Piotra Piłata w Rudzie Śląskiej to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie klientów na fachową i szybką naprawę pralek i zmywarek. Nasz zespół to uzdolnieni specjaliści z niezbędnymi uprawnieniami, którzy nie boją się ...
Piecyk Jan Żechałko
4.9
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"To bez wątpienia najlepszy fachowiec, jakiego w życiu spotkałem. Naprawą pralki zajął się ekspresowo, a praca przebiegła bez większych problemów. Dziękuję za kompleksowo wykonaną usługę w niezwykle przystępnej cenie i polecam z ręką na sercu każdemu, kto szuka pilnie serwisu pralki."
Serwis RTV AGD Adrian Opaszowski
4.8
Liczba opinii: 50
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Naprawa AGD w Katowicach to zadanie, którego podejmujemy się zawsze z wielką pasją i zaangażowaniem. Każda popsuta zmywarka, pralka albo jakikolwiek inny sprzęt AGD niezależnie od wieku i marki, może liczyć na profesjonalną i fachową pomoc ...
Wybrane zlecenia

Gliwice
Dzień dobry. Zapchała mi się pralka Whirlpool. Pokazuje błąd F05, nie odwirowuje z praniem w środku. Proszę o informację jaki byłby ewentualny koszt usługi i termin wykonania. Pozdrawiam

Jaka będzie cena naprawy pralki?

Gliwice, Obrońców Pokoju
Czy znajdę w tej okolicy fachowca, który zajmuje się tylko urządzeniami do prania? Mam prawdopodobnie zapchany filtr i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Wyskoczył mi błąd, który mówił o jego wymianie. Jestem żoną mężczyzny, który ciągle jest w delegacji. Także muszę sobie radzić sama. Czy moglibyście mi pomóc i wymienić mi tą część na nową?

Szukam Serwisu LG

Trynek, Gliwice, Toruńska
Dzień dobry. Zauważyłam podczas prania, że w bębnie urwał się kawałek gumy. Wydaje mi się, że przez ten uszczerbek drzwi od urządzenia są nieszczelne i przez nie wycieka woda. Dodatkowo woda również wycieka od spodu urządzenia. Proszę o pilny kontakt. Może Państwo udzielą krótkiej instrukcji jak można zabezpieczyć przed zalaniem mojego mieszkania i sąsiadów?

Serwis pralki LG

Sośnica, Robotnicza
Automat nie chce ze mną współpracować i mam problem. Dziś już prawie przy końcu prania zauważyłam przez drzwi urządzenia, że nadal jest dużo wody. Zakończył się proces prania, płukania i wirowania, a poziom wody troszkę się zmienił, tylko nie do tego stopnia, abym mogła swobodnie otworzyć moje urzadzenie do prania. Pranie dalej jest w środku i boję się sama coś zrobić w tym temacie. Czy mają Państwo dziś chwilę, aby przyjechać i mi pomóc?

Fachowiec od pralek Whirlpool

Gliwice, Leśna
Wydarzyła się u mnie tragedia. Akurat, gdy pilnie potrzebuję wyprać ubrania to moje urządzenie odmówiło współpracy. Sprzęt nie odwirowuje mi ubrań. Co można zrobić w takiej sytuacji?

Pralko suszarka Beko - potrzebuję fachowca

Gliwice, Ligota
Posiadam urządzenie, które jednocześnie pierze i suszy ubrania. Bardzo jest to wygodne. Tylko pojawił się ostatnio problem, że urządenie nie pobiera wody. Od czego mogło to się wydarzyć?

Przegląd pralki

Bojków, Spacerowa, Gliwice
Moje urządzenie zwariowało! Podczas ostatniego prania, które wykonałam wczoraj wydarzyła się dziwna sytuacja. Automat skakał podczas wirowania. Wyglądało to komicznie. Obawiam się, że jak tego się nie naprawi to mogą być inne skutki uboczne tego skakania. Macie może sprawdzone porady, aby zabezpieczyć urządzenie przed takimi "wyskokami"?

Pralka Samsung - szukam do naprawy Pana

Gliwice, Łabędy, Fabryczna
Witam serdecznie. Dziś robiłam pranie u moich rodziców. Mają pięcioletni automat. Po zakończonym cylku prania drzwi nie chcą się otworzyć. Czy to może być być wynikiem tego, że wsadziłam za dużo ubrań i mogła się jakoś zablokować? Muszę dziś naprawić to urządzenie bo boję się reakcji moich rodziców.

Pilna naprawa pralki Gorenje

Gliwice, Floriańska
Witam, szukam serwisu, który zajmuje się urządzeniami tej konkretnej marki. Wczoraj coś mi się popsuło i automat nie pobiera proszku z szufladki. Płyn do płukania bez problemu jest pobierany. Do proszku nie dociera tam woda. Czy coś mogło się tam zapchać? Jaki jest koszt u Państwa za udzielenie takiej porady?

 

Uszkodzony programator w pralce? A może problemy z bębnem? Bez względu na rodzaj awarii Twojej pralki możesz zgłosić się do serwisu AGD, który współpracuje ze stroną Naprawek. Mieszkasz w Gliwicach, a naprawa pralki potrzebna jest Ci „na wczoraj”? Skontaktuj się z jednym z dyspozycyjnych serwisów pralek od serwisu Naprawek, a Twoja pralka prawdopodobnie będzie znów w pełni sprawna dużo szybciej niż myślisz. Współpracujący z nami specjaliści działają jednak nie tylko szybko, ale przede wszystkim skutecznie, a ponadto niedrogo. Przekonaj się sam!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502