Naprawa Pralek Gdańsk

Serwis AGD Jacek Ryta
4.6
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z całego serca ten serwis pralki z dojazdem, który zleconą pracę wykonał sumiennie i odpowiedzialnie, do tego zaoferował ceny na każdą kieszeń. Doceniam między innymi za fachowość, sumienność, rzetelność i odpowiedzialność, a także za solidnie wykonaną naprawę urządzenia AGD. Warto również wspomnieć o wysokiej kulturze osobistej fachowca oraz dobrej znajomości zasady działania sprzętów. "
Zbigniew Makaruk
4.7
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły

Zbigniew Makaruk

Naprawa Pralek Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo polecam tego fachowca - dzisiaj przyjechał na miejsce, był przygotowany do naprawy (telefonicznie wypytał co może być przyczyną) szybko i sprawnie usunął usterkę piekarnika (wentylator) - cena była adekwatna do usługi. Profesjonalnie, szybko i w dobrej cenie. "
El-Dom Elżbieta Rewers
4.8
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem pełen podziwu odnośnie pracy, jaką wykonał dla mnie ten specjalista od naprawy sprzętu AGD. Z naprawą pralki automatycznej poradził sobie bardzo dobrze, a praca nie zajęła mu wiele czasu - okazało się, że konieczna jest wyłącznie wymiana amortyzatorów. Polecam za kompleksowo wykonają usługę oraz za przystępny cennik usług."
P.U. Mecha Tech. Zdzisław Szatan
4.9
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Bardzo konkretny i rzeczowy serwis pralki, z którego pomocy korzystałem już wiele razy i nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze wszystko wykonywane było terminowo, sumiennie i odpowiedzialnie, a przede wszystkim w uczciwej cenie. Polecam serdecznie, kontakt pozostawiam. "
Serwis Sprzętu Biurowego, AGD, RTV-VIDEO Eugeniusz Ryta
4.8
Liczba opinii: 20
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Już podczas rozmowy telefonicznej okazało się, że mam do czynienia ze specjalistą z prawdziwego zdarzenia, który do zadania podszedł niezwykle odpowiedzialnie, a praca nie sprawiła mu żadnego problemu - z wymianą łożysk poradził sobie bardzo dobrze. Polecam za niewygórowany cennik usług oraz fachowe podejście do sprawy, a telefon do serwisu pralki oczywiście pozostawiam i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z jego pomocy."
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Jestem zadowolony z pracy, jaką wykonał dla mnie ten serwis pralkosuszarki. Panowie do zadania podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a z pracą poradzili sobie bardzo dobrze. Jestem w pełni zadowolony z efektów ich pracy, a telefon oczywiście pozostawiam na przyszłość i na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich kompleksowych usług. Polecam serdecznie."
Naprawa AGD Fix All Przemysław Lechniewski
4.8
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Jestem bardzo wdzięczna za pracę, jaką wykonał dla mnie ten serwis. Naprawa pralki z dojazdem nie kosztowała mnie majątku, a zadanie wykonane zostało na medal - lepiej już chyba się nie dało. Wykonawca był miły, sympatyczny i wszystko dokładnie wyjaśniał, krok po kroku. Polecam każdemu, kontakt pozostawiam. "
Serwis będzie dostępny od dnia 28.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
IDSERWIS SP. Z O. O.
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Polecam z ręką na sercu ten serwis pralki na miejscu. Panowie usługę wykonali bardzo dobrze, a praca była dla nich przyjemnością. Do zadania podeszli odpowiedzialnie i sumiennie, a usługa realizowana została ekspresowo i do tego fachowo. Numer telefonu do panów znalazł się oczywiście na liście moich kontaktów."
NAGÓRSKI-SERWIS
4.7
Liczba opinii: 12
Sprawdź szczegóły

NAGÓRSKI-SERWIS

Naprawa Pralek Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Kiedy pralka pomimo wielu prób nie chciała się uruchomić, postanowiłem skorzystać z pomocy tego specjalisty, który okazał się sumiennym oraz rzetelnym fachowcem. Po wstępnych oględzinach zasugerował wymianę programatora, z którą poradził sobie doskonale. Polecam z ręką na sercu każdemu, komu potrzebny jest pilny serwis pralki."
Serwis dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Wybrane zlecenia

Gdańsk
Pralka źle wiruje i hałasuje. Jaki byłby orientacyjny koszt usługi z dojazdem Gdańsk Stare Miasto Szeroka

Gdańsk
Pralka po uruchomieniu pobiera wodę program rozpoczyna się normalnie ale nie obracal się bęben. Próbowałam uruchamiać różne programy by sprawdzić czy na jakimś zadziała także same wirowanie ale pralka tylko odpompowala wodę a bęben się nie ruszal. Po godzinie kombinowania wyłączenia prądu oczyszczeniu filtra i uszczelek mimo ze nie było tam duzo zabrudzeń pralka zaskoczyła i zaczęła pracować normalnie. Uruchomiłam na pusto z dodatkiem calgonu. Co może być przyczyną takiego zachowania pralki czy wymaga serwisu żeby może uniknąć poważniejszej awarii.

Gdańsk
Jaki byłby koszt naprawy pralki? Podejrzewam że coś z bębnem bo się nie kręci a wcześniej bardzo głośno chodziła a ostatnio juz dobrze nie wywirowała.

Na jutro potrzebuję Pana do pralki Beko

Gdańsk, Bulońska
Chciałam w tym tygodniu zrobić "odświeżenie" moich ubrań i wszystkie je wyprać. Przy włączeniu urządzenia pojawił się błąd, który z tego co przeczytałam w mówi o zapchanym filtrze. Proszę o poradę jak wyczyścić taki filtr? Czy ja jako samotna kobieta jestem w stanie sobie z tym poradzić? Może udzielą mi Państwo krótkiej instrukcji jak można to zrobić?

Naprawa pralki marki Electrolux

Gdańsk, Wrzeszcz, Fiszera
Zdarzyła się dziwna sytuacja. Podczas prania wyskoczył błąd. Teraz urządzenie pobiera ciągle wodę, co za tym idzie nie wykonuje programu prania. Wirowanie i opróżnianie bębna działają dobrze. Jesteście firmą, która na codzień ma do czynienia z takimi problemami. Proszę o kontakt.

Pralka marki Bosch

Oliwa, Gdańsk, Bytowska
I stało się, że muszę szukać fachowca od sprzętu AGD. Dziś zrobiłam pranie i teraz nie chcą się otworzyć drzwi -są zablokowane i nic sama z nimi nie mogę zrobić. Wygląda jakby była całkowita blokada. Myślicie, że samo puści i otworzą się te drzwi? Jaka jest cena za wykonanie takiej usługi?

Potrzebuje przeglądu pralki Siemens

Gdańsk, Nowatorów, Kokoszki
Moje urządzenie do prania zaczęło bardzo głośno pracować i podczas wirowania skacze i przemieszcza się aż na przedpokój. Przez miesiąc nie robiłam prania, może dlatego tak się wydarzyło i wystąpił ten problem. Chciałabym wezwać fachowca, który mógłby zweryfikować co się dzieje i jaki byłby koszt naprawy.

Potrzebuje przeglądu pralki Siemens

Modra, Olszynka
Mam problem z moim automatem. Po zakończeniu prania mam zawsze problem z drzwiami, które nie chcą się otworzyć. Być może doszło do uszkodzenia mechanicznego blokady drzwi - taki problem zauważył mój sąsiad, ale nie chce podjąć się naprawy. Czy mają Państwo wolne terminy w tym tygodniu, aby przyjechać i mi pomóc?

Ile kosztuje Naprawa pralki LG

Letnica, Gdańsk
Mój sprzęt do prania nie grzeje wody. Myślałam, że może mam zakręconą ciepłą wodę, ale jednak u mnie było wszystko w porządku. Jaka jest cena naprawy takiego problemu? Jak wygląda sytuacja z terminami?

Pilnie szukam fachowca od naprawy pralek firrmy Samsung

Gdańsk, Zaspa
Witam. Wynajmuję mieszkanie, w którym jest stara sprzęt do prania. Od jakiegoś czasu zwróciłam uwagę, że chyba woda się nie podgrzewa i pranie wykonywane jest w zimnej wodzie. Tak mi się wydaje, że może jakaś grzałka wysiadła i dlatego jest z tym problem. Co mogą mi Państwo doradzić w tej sytuacji?

Poszukuje w pobliżu mojego miejsca zamieszkania fachowca od naprawy pralko suszarki firmy LG

Gdańsk, Lębroska
Mam problem z urzadzeniem do prania i suszenia w jednym. Po ostatnim praniu - suszeniu urządzenie się już nie włączyło. Nic się nie działo, zero reakcji. Gdzie szukać przyczyny usterki? Chciałbym sam spróbować to napprawić, ale szukam porad, gdzie szukać przyczyny.

Szukam serwisu z fachowcem od pralki Samsung

Orunia, Platynowa
Awaria! Ostatnio mam same problemy. Wszystko na raz zaczęło mi się psuć. Teraz czas sprzęt piorący, który robi zwarcie podczas użytkowania. Boję się używać tego sprzętu. Połączenie wody i prądu może się skończyć tragicznie.Proszę o pomoc.

 

Urwany bęben w pralce? A może bęben skrzypi przy większych obrotach? Silnik w pralce spalił się? Potrzebny Ci będzie serwis AGD, który świadczy usługi takie jak naprawa pralek. Gdańsk może pochwalić się najlepszymi w okolicy fachowcami od naprawy pralek, których poleca Naprawek. Potrzebujesz części do pralki Whirlpool? A może do innych marek? Postaw na specjalistów, którzy przeprowadzą trafną diagnozę i zajmą się skuteczną naprawą awarii AGD. Skontaktuj się z wybranym fachowcem od pralek z Gdańska!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502