Naprawa Płyt Indukcyjnych Szczecin

MC SERWIS PLUS Jerzy Marecki
4.7
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły

MC SERWIS PLUS Jerzy Marecki

Naprawa Płyt Indukcyjnych Szczecin
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie wykazali się ogromną wiedzą teoretyczną, którą doskonale wykorzystali w praktyce. Do naprawy płyty indukcyjnej 400V podeszli solidnie i fachowo, pracę wykonali dokładnie - w serwisie mieli niezbędną do wymiany część. Za usługę nie zapłaciliśmy majątku - od tej pory będziemy korzystać wyłącznie z ich usług."
Naprawa i Serwis AGD EveryX Alan Rutkowski
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Solidność, fachowość, rzetelność i odpowiedzialność. Panowie do zadania podeszli sumiennie, wszystko dokładnie objaśnili, a o każdym kolejnym kroku byliśmy dokładnie informowani, do tego ceny mieli przystępne. Polecamy gorąco, a telefon do tych panów zapisujemy i na pewno skorzystamy jeszcze z ich pomocy, jeśli będzie tylko taka potrzeba. Takich serwisów płyty indukcyjnej 400V powinno być zdecydowanie więcej."
Wybrane zlecenia

Serwis na jutro do indukcji Electrolux!

Szczecin, Batalionów Chłopskich
Potrzebuję natychmiastowego serwisu do płyty, ponieważ w różnych sytuacjach wybija korki w mieszkaniu. Czasem jest tak, że korzystam z trzech miejsc i nic się nie dzieje natomiast czasem wstawiam jeden garnek z wodą do zagotowania i w połowie pracy wszystko gaśnie.

Potrzebny fachowiec do płyty indukcyjnej na siłę Teka

Szczecin, Gumieńce
Gotowaliśmy wczoraj z dzieciakami obiad i mój kilkuletni synek zamiast zapytać i poprosić o jakąś szmatkę to wziął garnek gołymi rękoma. Niestety, nie miał plastikowych uchwytów i cały był metalowy przez co rączki były tak gorące, że od razu upuścił i zbił szybę, czy jest to do zrobienia?

Potrzebuje technika do płyty ceramicznej Amica

Szczecin
Dzień dobry, dzisiaj rano robiąc sobie jajka na twardo wystrzeliło nagle korki. Poszedłem, poprawiłem, wróciłem i od tego momentu płyta w ogóle nie chce się włączyć, nie wiem co się stało, nigdy nie miałem podobnej sytuacji, proszę o pomoc

Płyta do zabudowy Beko

Szczecin, Rostocka, Warszewo
Kupiłam 3 lata temu indukcje i wszystko było w porządku do ostatniego tygodnia. Jak na złość zaraz jak skończyła się gwarancja urządzenie przestało łączyć sie z moim smartfonem. Była to największa zaleta i zależy mi na naprawie

Jaka cena serwisu płyty ceramicznej Bosch?

Szczecin, Duńska
Witam, szukam technika, który by się podjął wyceny i ewentualnej wymiany pękniętej szyby. Od prawego dolnego rogu po skosie do lewego górnego jest ubytek i chyba przez to 2 pola nie działają.

Szukam kogoś do płyty indukcyjnej

Szczecin, Wernyhory, Pogodno
Mam 3 pola grzewcze z czego tylko jedno nie działa. Na panelu widać jakby wszystko było w porządku, ale pod żadnym naczyniem nie chce się rozgrzać, kupiłem specjalnie nowy garnek ale nie to jest przyczyną bo nic się nie zmieniło.

Płyta indukcyjno-gazowa Samsung

Szczecin, 26 Kwietnia, Świerczewo
Losowo nie działają mi różne przyciski, wczoraj żona próbwała używać plusa na każdym z pól i na żadnym z nich nie działało, co ciekawe dzisiaj rano córka miała taki problem, ale z minusem, natomiast ja chwilę temu mogłem korzystać ze wszystkich bez problemu.

Jaki jest czas serwisowania płyty do zabudowy?

Szczecin, Kolumba
Dzień dobry, jedno z pól grzewczych mojej indukcji dziwnie się ostatnio zachowuje. Do zeszłego poniedziałku było wszystko w porządku aż tu nagle tylko to jedno zaczęło strasznie buczeć, im mocniejsza moc tym głośniejszy dźwięk. Zależy mi na szybkiej reakcji.

Jaki czas reparacji kuchenki indukcyjnej Bosch?

Szczecin, Prawobrzeże
Płyta pracuje pulsacyjnie przez co ugotowanie zwykłych ziemniaków czy ryżu zajmuje dłużej niż zwykle, nie mówiąc już o innych daniach. Potrzebuje jak najszybszej i sprawnej pomocy!

 

Płyta indukcyjna wybija bezpieczniki? A może urządzenie zostało niepoprawnie podłączone? Naprawa sprzętu AGD wymaga wiedzy i doświadczenia. Do tego potrzebny jest również odpowiedni sprzęt. W serwisie Naprawek możesz liczyć na wsparcie serwisów AGD, które zajmują się naprawą płyt indukcyjnych w Szczecinie. Potrzebna jest Ci solidna, rzetelna i sprawdzona naprawa AGD? Fachowcy polecani przez serwis Naprawek skutecznie zajmą się niemal każdą usterką Twojej płyty indukcyjnej i to w przystępnej cenie. Zadzwoń do jednego z serwisantów!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502