Naprawa Płyt Indukcyjnych Kraków

Olgierd Morzyk Rede
4.6
Liczba opinii: 14
Sprawdź szczegóły

Olgierd Morzyk Rede

Naprawa Płyt Indukcyjnych Kraków
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Fachowiec solidny i punktualny. Pracę wykonał rzetelnie, do tego ceny miał również przystępne. Jesteśmy pod wrażeniem tak błyskawicznie i odpowiedzialnie wykonanej pracy i na pewno będziemy polecać jego kompleksowe usługi znajomym i rodzinie. Dziękujemy serdecznie oraz będziemy polecać - namiary do takiego serwisu płyty indukcyjnej 400V na miejscu warto mieć zawsze pod ręką."
PAWEŁ GAD SERWIS CZĘŚCI AGD
4.8
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły

PAWEŁ GAD SERWIS CZĘŚCI AGD

Naprawa Płyt Indukcyjnych Kraków
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa indukcji stała na bardzo wysokim poziomie. Panowie do pracy podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, do tego ceny mieli bardzo przystępne. Dziękujemy za wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać usługi tego wykonawcy znajomym, którzy będą mieli jakikolwiek problem z płytą."
Serwis Podłączenia AGD Ryszard Pomorski
4.8
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis płyty indukcyjnej na siłę z pracą poradził sobie znakomicie. Pełen profesjonalizm i do tego wysoka kultura osobista. Kwota usługi również zasługuje na ogromny plus, zwłaszcza że inne serwisy miały wyższe stawki. Śmiało będziemy korzystać z usług tego serwisu płyty indukcyjnej na siłę, bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Polecamy wszystkim znajomym i rodzinie."
Wybrane zlecenia

Naprawa płyty indukcyjnej na siłę Siemens

Kraków, Strumienna, Łagiewniki
Od pewnego czasu mam taki problem z moją płytą indukcyjną. Mianowicie: zauważyłam, że palniki z prawej strony grzeją jakby mocniej niż te z lewej, indukcja nie grzeje równo. Do tej pory myślałam, że to cecha tego modelu, ale problem ten zaczyna się pogłębiać. Kiedy mógłby do mnie przyjechać jakiś pan serwisant i to sprawdzić?

Czy ktoś w pobliżu naprawia płyty ceramiczne Beko?

Nowa Huta
Rok temu zakupiłam płytę ceramiczną, niestety nie mogę nigdzie znaleźć karty gwarancyjnej, dlatego proszę Państwa o pomoc. Zamontował ją Pan elektryk i już na samym początku coś było nie tak. Ostatnio zorientowałam się, że nie działa w niej jedno z pól grzewczych po prawej stronie. Po lewej wszystkie palniki chodzą normalnie. Czy może ktoś mi z tym pomóc?

Potrzebuję serwisu kuchenki indukcyjnej Teka

Winnicka
Dzień dobry. Mam problem z moją indukcją Teka i nie mam pojęcia, czy to z nią jest coś nie tak, czy tak ma już po prostu być. Mianowicie kuchenka pracuje pulsacyjnie, zamiast w trybie ciągłym. Czy można coś na to zaradzić? Proszę o kontakt z jakimś fachowcem.

Jaki jest koszt naprawy płyty do zabudowy Smeg?

Kraków, Ciepłownicza
Smażyłam dzisiaj na patelni mięso i nagle zorientowałam się, że moja płyta indukcyjna nie grzeje, a przynajmniej nie tak, jak powinna. Wcześniej nie miałam z nią takiego problemu, dlatego myślę, że powinien zerknąć na ten problem jakiś fachowiec. Czy mogę liczyć na pomoc kogoś z Państwa polecenia?

Naprawa płyty indukcyjnej Amica na jutro

Zakopiańska
Wykryłem dziwną usterkę w mojej płycie indukcyjnej, która polega na tym, że nie działa funkcja łączenia pól, kiedy próbuję na niej grzać dwie rzeczy jednocześnie. Interesuje mnie w tym przypadku przede wszystkim koszt takiej naprawy. Bardzo proszę o odpowiedź.

Jaki jest czas naprawy indukcji?

Kraków, Biskupińska, Podgórze
Szukam serwisu, który zajmuje się płytami grzewczymy. Chciałam ugotować obiad i po włączeniu urządzenia okazało się, że bardzo głośno pracuje. Co może być powodem takiej usterki? Ile orientacyjnie wyniesie mnie naprawa?

Potrzebuję pomocy z kuchenką indukcyjną

Kraków, Kołobrzeska, Cegielniana
Witam, od dwóch dni nie działają mi w ogóle przyciski w indukcji. Płyta jakiś czas temu została przypadkowo zalana gorącą wodą z czajnika i od tamtego czasu zaczęły się problemy. Czy można to w ogóle jeszcze naprawić? Jaki byłby koszt i najbliższy termin wizyty jakiegoś specjalisty?

Potrzebna naprwa płyty do zabudowy Beko

Kraków, Łowińskiego, Bieńczyce
Mam usterkę w mojej kulkuletniej indukcji. Kiedy chciałam nastawić wodę na ziemniaki i uruchomiłam okazało się, że urządzenie nie działa i się nie włącza. Proszę o pomoc fachowca ponieważ sama nie potrafię sobie poradzić.

Serwis płyty ceramicznej Whirlpool

Kraków, Łukowiec, Dębniki
Witam serdecznie, czy naprawiają Państwo płyty ceramiczne, jeśli została w nich zbita szyba? Czy opłaca się w ogóle wymienić tę część, czy lepiej wyrzucić sprzęt na złom? Bardzo proszę o udzielenie mi jakiejś informacji.

Pilne! Potrzebny serwis płyty wolnostojącej

Kraków, Bonarka
Witam. Taki problem: moja indukcja nie wykrywa garnka, ale tylko na prawej stronie. Lewa strona płyty idealnie wykrywa wszystkie garnki, szybko się zagrzewa i działa bez zarzutu. Jaki byłby koszt naprawy oraz w jakim czasie mogłaby zostać wykonana?

Potrzebny fachowiec do płyty indukcyjnej

Kraków, Nad Sudołem, Prądnik Biały
Dzień dobry. Wczorajszego poranka jak układałam naczynia do szafki, garnek spadł i z dużej wysokości i uszkodził szybę w indukcji. Pękło szkło i teraz urządzenie jest niesprawne. Orientowałem się, że jest to dość kosztowna naprawa, ale nie chcę kupować nowej. Czy jest szansa naprawić w najbliższym czasie?

 

Płyty indukcyjne niestety dość często awariom. Zastanawiasz się, ile kosztuje naprawa AGD tego typu? To wcale nie musi być drogie. Wystarczy znaleźć solidny i jednocześnie niedrogi serwis AGD z Krakowa, który na co dzień naprawia płyty indukcyjne. Na Naprawek. znajdziesz niejeden godny zaufania serwis płyt indukcyjnych z Krakowa, którego profesjonalizm i szybkie działanie z pewnością docenisz. Współpracujący z serwisem Naprawek fachowcy swoją pracę zawsze wykonują z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Zadzwoń do wybranego specjalisty!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502