Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdańsk

Serwis AGD Jacek Ryta
4.6
Liczba opinii: 62
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Jacek Ryta

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny nam był pilnie serwis indukcji, ponieważ od jakiegoś czasu płyta samoistnie się włączała, a także wyłączała podczas pracy. Pan szybko zdiagnozował przyczynę usterki, zaproponował najtańsze i jednocześnie najlepsze rozwiązanie, do tego był miły i miał duże poczucie humoru. Polecamy z całego serca i sami również chętnie skorzystamy z jego wsparcia."
Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz
4.8
Liczba opinii: 30
Sprawdź szczegóły

Serwis Urządzeń AGD Filip Drewicz

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Taki serwis indukcji 230V wato mieć zawsze pod ręką. Panowie okazali się osobami sumiennymi i odpowiedzialnymi. Praca wykonana została znakomicie, a panowie mieli bardzo konkurencyjne ceny. Dziękujemy za sprawie i błyskawicznie wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać usługi tego wykonawcy dalej. Numer telefonu oczywiście zapisaliśmy na przyszłość."
Naprawa AGD Fix All Przemysław Lechniewski
4.8
Liczba opinii: 42
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Ten serwis płyty indukcyjnej 230V doskonale poradził sobie z problemem, który związany był ze złym podłączaniem urządzenia. Praca wykonana została sumiennie i odpowiedzialnie, a cena usługi nie uszczupliła znacząco mojego domowego budżetu. Polecam za fachowość, szybkie i przemyślane działania, doświadczenie oraz za przystępne ceny z dojazdem."
Serwis będzie dostępny od dnia 28.07.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
IDSERWIS SP. Z O. O.
4.8
Liczba opinii: 24
Sprawdź szczegóły

IDSERWIS SP. Z O. O.

Naprawa Płyt Indukcyjnych Gdańsk
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Praca wykonana została celująco. Nie mieliśmy do czego się doczepić, chociaż cena mogła być nieco niższa. Z dojazdem panowie nie mieli najmniejszego problemu, a praca wykonana została bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno będziemy jeszcze w przyszłości korzystać z ich kompleksowego wsparcia. Taki serwis płyty indukcyjnej na siłę zawsze warto mieć pod ręką."
Wybrane zlecenia

Szukam fachowca w sprawie naprawy płyty do zabudowy

Gdańsk
Mam siedmioletnie urządzenie znanej marki. Do tej pory chodziło bez najmniejszego szwanku, w żadnym stopniu nie mogłam na nie narzekać. Ale dzisiaj, kiedy chciałam skorzystać z kuchni w porze obiadu okazało się, że pokrętła chyba uległy uszkodzeniu. Żadne przyciski nie działają i nie reagują na moje instrukcje. Mam nadzieję, że sprzęt jest do odratowania, bo dałam za niego sporo pieniędzy. Proszę o kontakt.

Niesprawna płyta indukcyjna Electrolux

Gdańsk
Zmagam się ze strasznym problemem! Podczas czytania przepisu Internetowego z telefonu, smartfon wyślizgnął mi się z ręki i upadł na róg pola grzewczego. Niestety, ale mam teraz zbitą szybę. Kiedy i w jakiej cenie mogłabym ją wymienić?

Pilnie potrzebna płyta elektryczna Candy

Gdańsk, Pelplińska, Żabianka
Dzień dobry. Potrzebuję natychmiastowej usługi zdiagnozowania źródła problemu oraz jak najszybszego rozwiązania go. A mianowicie dzisiaj rano podczas przygotowywania śniadania na ciepło, od razu po załączeniu palnika, wysiadł mi prąd. Moje urządzenie wybija korki. Proszę o błyskawiczną reakcję serwisu!

Pomoc do płyty indukcyjnej na siłę w okolicy

Gdańsk, Fryderyka Chopina, Strzyża
Dzień dobry. Dość szybko potrzebna by mi była pomoc kogoś doświadczonego w zakresie napraw AGD. Moje urządzenie słabo grzeje, co znacznie utrudnia mi codzienne życie. Proszę o pomoc!

Potrzebuje pomocy do płyty wolnostojącej Whirlpool

Filaretów, Wzgórze Mickiewicza
Od pewnego czasu nie działa mi programator, przyciski same się wciskają, zmienia się automatycznie moc i tryb pracy indukcji. Z poziomu 1 do najmocniejszego się włączyła ostatnio i mi ziemniaki wykipiły przez to.

Szukam technika do płyty indukcyjnej marki Amica

Droga Marnych Mostów, Oliwa
Moje urządzenie kupiłam kilka lat temu i byłam bardzo zadowolona z jego pracy. Jednak od wczoraj sprzęt nie działa. Nie włącza się i nie reaguje na moje polecenia. Proszę o szybką reakcję!

Płyta indukcyjna

Gdańsk, Myśliwska, Migowo
Dobry wieczór, od paru dni mam problem ze swoim sprzętem. W weekend przy uruchamianiu najmocniejszego grzania co pare sekund występuje nieznośne, bardzo głośne buczenie, tak jakby nie mogła się rozgrzać. Od wczoraj dzieje się tak przy każdej mocy, proszę o pilną pomoc!

Uszkodzona płyta do zabudowy Whirlpool

Gdańsk, Przemyska, Ujeścisko
Dzień dobry, wczoraj podczas robienia obiadu chciałam zespolić dwa pola grzewcze, by zmieściła mi się brytfanna. Jednak okazało się, że jest to niemożliwe, bo w mojej kuchni nie działa łączenie pól. Jakie są orientacyjne koszty usunięcia tej niedogodności przez Pański serwis?

Potrzebuję serwisu kuchenki indukcyjnej Samsung

Gdańsk
Witam. Nie wiem z jakiego powodu, ale jedno z pięciu pól grzewczych w mojej kuchni nie działa. Jestem osobą wielozadaniową i często używam wszystkich palników naraz. Wiem, że nie jest to naprawa niecierpiąca zwłoki, bo reszta chodzi bez szwanku, jednak nie ukrywam, że wolałabym mieć wszystko sprawne. Pomożecie?

 

Płyta indukcyjna nie chce się włączyć? Pojawiają się błędy na polu grzejnym? W takich sytuacjach najlepiej zgłosić się do sprawdzonego serwisu AGD. Interesuje Cię szybka, profesjonalna i tania naprawa sprzętu AGD? Gdańsk zaufał wielokrotnie już specjalistom ze strony Naprawek.pl, którzy usuną niemal każdą awarię płyty indukcyjnej. Oszczędź sobie dodatkowych nerwów i powierz swoje AGD sprawdzonym fachowcom z wiedzą kierunkową, którzy dzięki odpowiednim narzędziom szybko uporają się z każdym problemem. Zadzwoń do eksperta i ciesz się sprawą płytą już dziś!

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502