Naprawa Płyt Indukcyjnych Bydgoszcz

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus
4.8
Liczba opinii: 28
Sprawdź szczegóły

Serwis AGD Radmar-Bis Sylwia Prus

Naprawa Płyt Indukcyjnych Bydgoszcz
Sprawdź szczegóły
Opinia o fachowcu:
"Panowie z naprawą płyty indukcyjnej nie mieli żadnego problemu. Widać było od razu, że to bardzo dobra ekipa. Szybka, sprawna, sumienna i terminowa. Do tego panowie wiedzieli, co robić jak to robić. Jakość na najwyższy poziomie. Dziękujemy z całego serca za fachowo wykonaną pracę i na pewno będziemy polecać ich kompleksowe usługi znajomym i rodzinie."
Usługi Elektryczne i Serwis AGD Elnap Edyta Kałużna
4.8
Liczba opinii: 52
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Naprawa płyty indukcyjnej 400V wykonana na medal. Panowie sumienni, rzetelni i odpowiedzialni od razu wiedzieli, jak rozwiązać problem, kiedy okazało się, że urządzenie wybija bezpieczniki. Fachowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie, do tego atrakcyjne stawki. Polecamy serdecznie, kontakt zapisujemy!!"
Wybrane zlecenia

Bydgoszcz
Witam Posiadam płytę indukcyjną firmy AMICA model: IN 7543 ICSTK, która jest kompatybilna z pochłaniaczem i który nie działa jeśli płyta nie działa. Płyta nagle strzeliła i zero reakcji. Bardzo bym prosiła o przyjazd technika dzisiaj, bardzo proszę.

Bydgoszcz
Witam, mam do naprawy płytę indukcyjna która podczas pracy nagle strzeliła i przestała działać. firma AMICA. Płyta jest komatybilna z okapem przez co, jeśli ona nie działa do okap również.

Bydgoszcz
Witam, ostatnio zamówiłam technika na piątek ale nikt nie zadzwonił ani nie pojawił się. Potrzebuje technika do naprawy płyty indukcyjnej, która "strzeliła". Naprawa zależne od tego co trzeba będzie wymienić.

Jaka cena reperowania płyty indukcyjnej na siłę Amica?

Bydgoszcz, Saperów
Posiadam 4 pola grzewcze i od nowości wszystkie działały bez zarzutu. Kilka tygodni temu 2 z nich przestaly grzać równo z pozostałymi, mogę śmiało stwierdzić że moc spadła o nawet połowę. Mierzyłem ile czasu zajmie mi ugotowanie ryżu i na sprawnych polach to było 15 minut a na dwóch pozostałych ponad 20! Taka różnica jest przeze mnie nie do zaakceptowania więc szukam specjalisty który to wyceni i może naprawi.

Jaki koszt naprawy kuchenki indukcyjnej Samsung?

Bydgoszcz, Fordon
Od pewnego czasu, nie dalej jak tydzień temu zauważyłem dziwne zachowanie mojej płyty. Od zawsze po włączeniu działała nieprzerwanie, do tego ledwo dało się ją usłyszeć, ale od kilku dni pracuje tak jakby pulsacyjnie tzn. włącza się, słychać jak grzeje ale po paru sekundach cichnie, jest chwila pauzy i zaczyna znowu arytmicznie się nagrzewać. Proszę o pomoc

Kuchenka indukcyjna Siemens

Bydgoszcz, Miedzyń
Potrzebuję fachowca do diagnozy i ewentualnej reparacji mojej płyty. Od zakupu aż do dzisiaj wszystko było w porządku, ale zauważyłem że nie grzeje ona równo. Jedno z pól zagotowało mi wodę w około 7 minut a drugie potrzebowało na to jedynie 3. Nigdy wcześniej taka sytuacja nie wystąpiła a zależy mi na pełnej mocy

Potrzebuję serwisanta od płyty do zabudowy

Bydgoszcz, Nad Torem, Czyżkówko
Mam na indukcji 4 pola grzewcze i od pewnego czasu jedno z nich zaczeło dużo słabiej działać, a dzisiaj całkowicie przestało funkcjonować. Jest największe i na żadnym innym nie mogę podgrzać bigosu w moim dużym garnku. Proszę o pomoc

Kuchenka indukcyjna Beko.

Wojska Polskiego, Wzgórze Wolności
Moja płyta posiada 4 pola grzewcze, jedno z nich nie wykrywa garnka. Wcześniej nie było z tym żadnego problemu. Razem z żoną myśleliśmy że to jakiś kłopot z garnkiem pomimo tego, że działał na pozostałych 3 więc zdecydowaliśmy się kupić nowy. Niestety to nie naczynie powoduje usterkę a samo urządzenie, więc szukam technika do naprawy

Ile wyniesie naprawa płyty indukcyjnej?

Stawowa, Błonie
Wczoraj wieczorem odgrzewając sobie obiad na patelni oparzyłem się nią i upuściłem na kant. Stłukła się przez to trochę szyba i pajęczynka nachodzi na przyciski które, prawdopodobnie przez to, przestały działać. Nie odpowiada żaden z nich, więc nie mogę jej włączyć ani podgrzać czegokolwiek. Proszę o pilną pomoc

Płyta ceramiczna Beko

Bydgoszcz, Toruńska
Poszukuję specjalisty do indukcji, ponieważ zaczeła bardzo głośno pracować. Przy każdym poziomie strasznie hałasuje. Boimy się czy nie spowoduje to jakiejś awarii elektrycznej dlatego zależy mi na jak najszybszym serwisie.

Jaki jest czas naprawy płyty wolnostojącej Siemens?

Bydgoszcz, Nakielska
Szukam specjalisty zajmującym się takimi urządzeniami. Znowu nie działa programator, miesiąc temu na gwarancje oddawałem bo było to samo, wymienili, chwilę działało i jak na złość tydzień po gwarancji stało się to znowu.

 

Płyta indukcyjna w Twojej kuchni nie wykrywa naczyń podczas grzania lub wybija korki? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy znanego i cenionego serwisu AGD. Na Naprawek.pl znajdziesz sprawdzone serwisy zajmujące się naprawą sprzętu AGD w Bydgoszczy. Ich specjalizacją jest między innymi właśnie naprawa płyt indukcyjnych. Pracują w nich solidni specjaliści, dla których nie istnieją usterki nie do naprawienia. Zadzwoń do wybranego serwisu płyt indukcyjnych polecanego przez Naprawek.pl, a Twój uszkodzony lub przestarzały sprzęt odżyje.

Zapytaj fachowca o koszt i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502