Serwis i Naprawa Okien Szczecin

Serwis Okien Mariusz Hinc

ocena: 5 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 13 lat doświadczenia
Uczciwe podejście do każdego klienta jest dla nas niezmiernie ważne. Dlatego jako lokalny serwis okien, zawsze robimy absolutnie wszystko, by nasza fachowa, gromadzona przez lata wiedza, była używana jak najlepiej i służyła skutecznym działaniom w zakresie naprawy Sprawdź więcej
Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 1 rok współpracy 6 lat doświadczenia
„Dobry Dom” to serwis okien i drzwi balkonowych ze Szczecina, który oferuje profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i firm na atrakcyjnych warunkach. Możesz liczyć na naszą odpowiedzialność, staranność i fachową wiedzę. Sprawdź więcej
Solidna naprawa okien w Świnoujściu i okolicach? Zaufaj firmie VG Przemysław Krakowian, a stan okien i drzwi balkonowych już nigdy nie będzie Twoim zmartwieniem. Nasz serwis okien dba o najwyższy poziom usług, dlatego z precyzją i sumiennością Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Naprawa drzwi balkonowych 24 zł
Naprawa okien pcv 24 zł
Uszczelnianie okien 31 zł
Naprawa okien drewnianych 32 zł
Regulacja okien 32 zł
Naprawa okien aluminiowych 40 zł
Naprawa okien dachowych 40 zł
Renowacja okien 40 zł
Wymiana szyb 56 zł
Montaż nawiewników okiennych 80 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Szczecina, w których możesz zamówić naprawę okien

  1. Prawobrzeże
  2. Śródmieście
  3. Północ
  4. Zachód

Każda awaria okien, nawet ta najmniejsza, może doprowadzić z czasem do pogorszenia sytuacji. A w dalszej kolejności do zwiększonych wydatków na naprawę, a nawet wymianę całego okna. Warto więc zareagować już przy pierwszych sygnałach świadczących o zaburzeniu funkcjonalności okien. Dzięki Naprawek.pl, masz nie tylko możliwość wyboru najlepszego serwisu ze Szczecina, ale również indywidualnego ustalenia ceny oraz terminu wykonania usługi. To bardzo ważne, aby takie czynności jak wymiana szyb lub naprawa drzwi balkonowych były powierzane wykwalifikowanym specjalistom. Wszyscy producenci okien zapewne zgodziliby się ze stwierdzeniem, że zaniedbania w zakresie takich prac jak np. regulacja okien, mogą znacząco wpłynąć na skrócenie ich żywotności. Pomyśl o tym już dzisiaj i nie czekaj, aż sytuacja się pogorszy, skontaktuj się z odpowiedzialnymi, zweryfikowanymi wykonawcami, dla których sprawą priorytetową będzie rzetelne wykonanie powierzonych im zadań. W każdej dzielnicy Szczecina: Prawobrzeże, Północ, Zachód oraz Śródmieście, możesz liczyć wysokiej klasy specjalistów, dla których uszczelnianie okien lub jakiekolwiek inne działania z nimi związane nie będą stanowiły żadnego problemu.

Szczecin to duże oraz rozległe miasto o bardzo fascynującej i niekiedy burzliwej historii. Dynamicznie rozwijająca się gospodarka morska oraz ciekawe zabytki architektoniczne wraz z propozycjami kulturalnymi na wysokim poziomie to jedynie niektóre z elementów mogące przyciągać uwagę w tym dynamicznym mieście. Jedną z niezliczonych ciekawostek, na które można się natknąć w Szczecinie, z pewnością będzie kino „Pionier”. Nie tylko chodzi tutaj o jego specyficzny kameralny klimat, oraz o unikatowy charakter. Takich miejsc bowiem jak to, na kinowej mapie, nie tylko Polski, ale i Europy jest coraz mniej.  Jest to też miejsce uznane oficjalnie w 2005 roku za najstarsze działające nieprzerwanie od 1909 roku kino. Niestety ową palmę pierwszeństwa „Pionier” stracił na rzecz francuskiego kina z miejscowości Aniche otwartego w 1905 roku. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to unikatowe miejsce, które na pewno warto zobaczyć.

Okna PCV lub okna drewniane, a także inne ich typy mogą przysporzyć każdemu ich użytkownikowi wielu zmartwień. Jeśli więc staniesz przed trudnym wyborem serwisu, któremu powierzysz nie tylko popsute okna, ale i rolety, koniecznie skontaktuj się z doświadczonymi specjalistami, a tylko takich znajdziesz dzięki Naprawek.pl. Dołącz do stale powiększającego się grona zadowolonych klientów i zadzwoń już teraz po profesjonalną pomoc.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Wybrane zlecenia naprawy
Szukam firmy zajmującej sę stolarką okienną MS w okolicy
2021-02-28 Szczecin, Prawobrzeże, Irydowa
Witam mam problem z oknami plastikowymi, które się pocą. Zmagam się z tym niemal za każdym razem, najczęściej w nocy i nad ranem. Myślę, że ma to związem z różnicą w wilgotności powietrza. Czy mogą mi państwo pomóc?
Potrzebny serwisant do okna PCV
2021-02-27 Śródmieście
Poszukuję szybko firmy, która zajmuje się wymiana szyby w oknach. Niestety dzieci na podwórku bawiły się piłeczką tenisową i wybiły moje okno. Jaka jest cena takiej usługi u państwa?
Poszukiwany fachowiec do okna dachowego Drutex
2020-12-11 Szczecin, Pomorzany, Smoleńska
Jestem zainteresowana usługą naprawy okna połaciowego znajdującego się w łazience w domku jednorodzinnym. Zaczął padać deszcz i chciałam szybko zamknąć okno i na moje nieszczęście klamka odpadła. Najgorsze jest to, że spadła gdzieś i nie mogę jej znaleźć. Czy znajdzie się jakiś fachowiec, który mógłby mi pomóc ?
Jaka cena naprawy okien drewnianych?
2020-09-27 Szczecin, Łucznicza, Niebuszewo
Dzień dobry, chciałbym zgłosić nieszczelne okno w domu starego budownictwa. Ostatnio zauwazyłem, że w czasie opadów deszczu okna coraz mocniej przeciekają. Potrzebuję chyba wymienić uszczelki we wszystkich oknach w domu. Jaki jest orientacyjny koszt takiej usługi u państwa w firmie? Prosze o szybką odpowiedź.
Potrzebny serwis na jutro do okien plastikowych
2020-09-15 Zachód, Klonowica, Szczecin
Witam, szukam dobrej firmy, która zajmuje się stolarką okienną. U moich starszych rodziców w domu pojawił się problem z klamką od okna, która kręci się dookoła. Potrzebuję fachowca, który będzie mógł przyjechać w niedługim czasie i naprawić okno. Czy znajdzie się w dniu jutrzejszym jakiś wolny fachowiec?
Problem z oknami uchylnymi
2020-09-12 Warszewo, Kredowa, Szczecin
Witam serdecznie. W ostatnim czasie pogoda nie dopisała i wyszły na jaw usterki w moich oknach. Okazało się, że są nieszczelne. W czasie obfitych opadów deszczu spod okien wyciekła woda. Potrzebuję kogoś kto wymieni uszczelki/doszczelni moje okna. Chciałbym uniknąć starty ciepła w sezonie grzewczym i znaleźć szybko fachowca, który się tym zajmie.
Potrzebuję fachowców do okien plastikowych Schuco
2020-09-07 Szczecin, Łady
Pilnie poszukuję sprawdzonego serwisu okien w pobliżu, który mógłby mi szybko pomóc z problemem. Moje okna niestety nie domykają się i stanowią duże zagrożenie dla moich małych dzieci. Boję się, że dziecko może otworzyć okno i wypaść. Bardzo prosze o jak najszybsza pomoc. Jaki macie państwo najszybszy możliwy termin?
Szukam serwisu w pobliżu do okna PCV
2020-08-25 Lubczyńska
Mam dość uporczywy problem z plastikowymi drzwiami balkonowymi. Chciałam powiesić pranie na balkonie i zauważyłam, że drzwi nie chcą się otworzyć. Klamka jest zablokowana. Niestety nie mam wiedzy technicznej żeby powiedzieć co się stało. Podejrzewam, że dzieci bawiły się w pobliżu balkonu i mogły uszkodzić klamkę. Bardzo proszę o interwencję i pomoc w tej sprawie.
Ile kosztuje naprawa okien aluminiowych?
2020-08-15 Zdroje, Szczecin
Kontaktuję się z państwem, ponieważ zauważyłem problem z oknem w biurowcu, w którym mieści się siedziba mojej firmy. Przy próbie uchylenia okna klamka obraca się w kółko. Chciałbym wezwać profesjonalnego fachowca, który posiada doświadczenie przy usuwaniu takich usterek.
732 080 502