Naprawa Okien Luboń

Serwis Okien i Drzwi Maja Katarzyna Przydróżna
4.7
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Moje okna aluminiowe przez długi czas były bezawaryjne, jednak w ostatnim czasie pojawił się poważny problem z okuciami, które odpowiadają między innymi za prawidłowe otwieranie i zamykanie okien. Chciałem je wymienić samodzielnie, jednak ostatecznie zdecydowałem się na pomoc tego fachowca. Z zadania wywiązał się doskonale, a naprawa okuć okiennych została wykonana z największą precyzją."
Usługi Elektryczne, Naprawa Okien i Drzwi oraz Serwis Bram Montech Piotr Bem
4.9
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Regulacja okien plastikowych mnie przerosła, więc postanowiłem powierzyć ją temu fachowcowi. Do zadania podszedł odpowiedzialnie i rzetelnie, dzięki czemu okna plastikowe zostały wyregulowane w należyty sposób i działają już bez zarzutu. Warta uwagi jest również cena, która nie wypłynęła znacząco na mój budżet."
Luboń
Naprawa i Serwis Okien Viking Plus
4.8
Liczba opinii: 56
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Opinia o fachowcu:
"Potrzebny nam był serwis okien. O wsparcie zwróciliśmy się do tej firmy, zachęceni jej opiniami. Regulację okien plastikowych i smarowanie okuć wykonali rzetelnie, a usługa została wyceniona uczciwie. Od razu widać, że to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na pracy. Okna plastikowe działają jak należy."
Luboń
Naprawa Okien i Rolet Studio Gbt Tomasz Brzeski
4.6
Liczba opinii: 17
Sprawdź szczegóły
Darmowy dojazd
Opinia o fachowcu:
"Z wybitą szybą zewnętrzną borykałem się już od dłuższego czasu. W końcu zdecydowałem się na pomoc tego serwisu okien. Bez większych problemów wymienili szybę okienną, dodatkowo uszczelnili okna balkonowe (mają one już swoje lata). Wszystko przebiegło w miłej atmosferze, a do tego cena również była przystępna, jak na ilość pracy, jaką włożyli."
Serwis będzie dostępny od dnia 26.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502
Szukasz pogotowia hydraulicznego, które rzeczywiście jest dyspozycyjne i jest w stanie pomóc Ci w naglącej sytuacji? Znów zwarcie, które nie powinno się wydarzyć? Stan instalacji elektrycznej w domu powinien sprawdzić elektryk ...
Od dłuższego czasu szukasz rzetelnej firmy, która zajmie się naprawą twoich okien? Postaw na profesjonalistów! Ten serwis okien to firma z ogromnym doświadczeniem, która z powodzeniem realizuje usługi, uszczęśliwiając nawet najbardziej wymagających ...
Wybrane zlecenia

2021-07-02 Luboń
Wiem, że bardzo dziwinie to brzmi, ale moja okna się pocą. Na szybach pojawiają się małe kropelki, które spływają w dół i lądują na moim drewnianym parapecie. Jestem tym zaniepokojona i jak najszybciej chciałabym się pozbyć tego uciążliwego problemu. Okna są PCV. Robicie takie coś?

2021-06-29 Luboń
Witam serdecznie, chciałabym,, dołożyć " funkcje uchylania w drzwiach balkonowych i jednym oknie. Nie umiem ocenić sama czy jest to możliwe dlatego potrzebny fachowiec. Pozdrawiam Luiza M.

2021-06-11 Luboń
Szukam kogoś, kto byłby w stanie naprawić mje okno balkonowe. Chciałam dzisiaj wyjść na taras, jednak okazało się to dużo trudniejsze niż myślałam, ponieważ klamka bardzo ciężko chodzi. Nie mam pojęcia jak to naprawić. Może Wy mi pomożecie?

Dzielnice Lubonia, w których możesz zamówić naprawę okien

  1. Bocianówko
  2. Lasek
  3. os. Lubonianka
  4. Nowy Luboń
  5. Stary Luboń
  6. Śródmieście
Zapytaj 24h / 7
o cenę i termin usługi
Zadzwoń dziś do 21.00 732 080 502