Serwis i Naprawa Okien Lublin

Michał Paweł Kowalczyk

ocena: 4.7 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jesteśmy dostępni 24/7 Często wybierany! 100% sprawdzony serwis 3 lata współpracy 4 lata doświadczenia
Firma PAN OD OKIEN powstała w oparciu o moje dziesięcioletnie doświadczenie, jakie zdobyłem w branży okiennej, najpierw przy produkcji, następnie przy montażu okien i drzwi, kończąc na serwisowaniu i naprawie. Także stolarkę okienną znam niemal od podszewki, ... Sprawdź więcej

Szczepanowicz Tomasz Oknotech

ocena: 4.8 Pokaż opinie
Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
Jesteśmy dostępni 24/7 100% sprawdzony serwis 4 lata współpracy 11 lat doświadczenia
W branży stolarki okiennej i drzwiowej działamy od 1996 roku, a doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat, jak i udział w szkoleniach dotyczących nowych technologii pozwalają nam sprostać oczekiwaniom klientów. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie ... Sprawdź więcej

Tkaczyk Kazimierz Suberite Lublin

Darmowy dojazd Darmowa diagnoza
100% sprawdzony serwis 1 rok współpracy 10 lat doświadczenia
Potrzebny Ci fachowiec, który specjalizuje się w naprawie okien? Jeśli jesteś mieszkańcem Lublina lub okolic, nie mogłeś trafić lepiej. Postaw na Suberite. Jesteśmy firmą, która działa na rynku już od 2011 roku. Przez lata działalności zdobyliśmy ... Sprawdź więcej
Szczegółowe informacje na temat dojazdu i diagnozy w cenie usługi znajdują się w wizytówkach serwisów.

Ceny

Nazwa usługi cena od
Naprawa drzwi balkonowych 22 zł
Naprawa okien pcv 22 zł
Uszczelnianie okien 29 zł
Naprawa okien drewnianych 30 zł
Regulacja okien 30 zł
Naprawa okien aluminiowych 37 zł
Naprawa okien dachowych 37 zł
Renowacja okien 37 zł
Wymiana szyb 52 zł
Montaż nawiewników okiennych 74 zł
Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej. Zestawienie niniejszych kosztów powstało na podstawie analizy minimalnych cen danych usług na określonym obszarze, przeprowadzonej przez operatora serwisu we wrześniu 2020 r.

Dzielnice Lublina, w których możesz zamówić naprawę okien

 1. Abramowice
 2. Bronowice
 3. Czechów Południowy
 4. Czechów Północny
 5. Czuby Południowe
 6. Czuby Północne
 7. Węglin Południowy
 8. Węglin Północny
 9. Felin
 10. Głusk
 11. Hajdów-Zadębie
 12. Sławinek
 13. Sławin
 14. Kalinowszczyzna
 15. Konstantynów
 16. Kośminek
 17. Ponikwoda
 18. Rury
 19. Stare Miasto
 20. Szerokie
 21. Dziesiąta
 22. Śródmieście
 23. Wieniawa
 24. Wrotków
 25. Za Cukrownią
 26. Zemborzyce

Każdego kolejnego miesiąca tysiące klientów przewijających się przez Naprawek.pl znajduje pomoc u wykwalifikowanych specjalistów. Fachowcy z Lublina oferujący swoje usługi z zakresu naprawy i serwisowania okien, są już w zasięgu Twojej ręki. Skorzystaj z możliwości indywidualnego ustalenia ceny, a także terminu wykonania usługi. Zweryfikowani na drodze telefonicznego badania satysfakcji u losowo wytypowanych klientów wykonawcy, zajmą się każdym typem usterki, która niespodziewanie spotkała Twoje okna lub rolety. Pamiętaj, że tylko zdobywane przez lata doświadczenie oraz praktyczna wiedza daje możliwość precyzyjnego dotarcia do źródła problemu i jego usunięcie. Wszyscy producenci okien, z jakimi się zetknęli podczas swojej długoletniej praktyki, współpracujące z nami serwisy, sprawili, że dzisiaj mogą oni śmiało przystępować do nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zgłoszeń. W sytuacjach, kiedy czeka nas wymiana szyb albo takie działania jak naprawa drzwi balkonowych lub inne czynności związane z oknami i ich funkcjonowaniem, stajemy przed koniecznością podjęcia szybkiej decyzji co do odpowiedniego serwisu. W jej podjęciu mogą Ci pomóc opinie zgromadzone na naszej stronie internetowej, na temat pracy, niektórych polecanych przez nas fachowców. To właśnie oni mogą sprawić, że regulacja okien, podobnie jak uszczelnianie okien przebiegnie w sposób błyskawiczny oraz oparty o najwyższe standardy usług. Lublin to duże miasto, ale w każdym jego zakątku możesz liczyć na pomoc ze strony doświadczonego serwisu, Bronowice, Abramowice, Głusk oraz każda inna dzielnica leży w obszarze jego działań.

Skoro już mowa o obszarze Lublina warto przy okazji wspomnieć, że w tej pięknej przestrzeni miejskiej tętni życie artystyczne i kulturalne. Przykładem może być tutaj festiwal Carnaval Sztukmistrzów, który po raz pierwszy odbył się pod nazwą Festiwal Sztukmistrzów w 2008 roku. Obecnie jest to jedyna w Polsce tak wielka impreza skupiająca międzynarodową rzeszę wykonawców cyrkowych i teatralnych. Na kilka dni przestrzeń miejską Lublina opanowują kuglarze, uliczni aktorzy, mimowie, a także artyści performance. Kolory oraz energia tego święta ma się odwoływać do wielokulturowości, która zawsze przenikała Lublin. Dlatego towarzyszą jej instalacje oraz sztuka eksperymentalna tworzona przez artystów z całego świata. Podobnie jak bardzo mocne akcenty współczesnej sztuki cyrkowej, które można dostrzec podczas festiwalu w wielu zakątkach miasta. Każdego lata ta unikatowa i kolorowa impreza przyciąga ogromna ilość turystów, nie tylko z Polski, ale też z Europy. Warto wtedy poczuć atmosferę tego miejsca.

Okna drewniane, tak samo, jak okna PCV podczas awarii oraz wszelkiego typu usterek, wymagają odpowiedzialnego podejścia. Serwisy dostępne dzięki Naprawek.pl to mistrzowie w swojej dziedzinie. Podchodzący do swojej pracy bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie, ich pracy nie można porównać ani do chodzenia na szczudłach, ani do połykania mieczy – bo i takie cuda raz do roku się w Lublinie zdarzają. Jedno jest pewne, efekty ich pracy, choć nie okraszone kolorowymi efektami, będą odczuwalne przez długie lata pod postacią niezawodnych i funkcjonalnych okien.

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Naprawek.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Naprawek przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Wybrane zlecenia naprawy
Ile kosztuje naprawa okna uchylnego MS?
2020-12-26 Narutowicza, Śródmieście
Witam!!! Czy znają Państwo kogoś, kto naprawia okucia w oknach uchylnych? Kiedy można się spodziewać fachowca, który mógłby spojrzeć na ten problem? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pilne!!! Drewniane okna
2020-10-21 Lublin
Witam, mam duży problem z moimi kilkunastoletnimi oknami, które się pocą. Po nocy mają ogromną ilość skroplonej pary na sobie, jak i na parapecie, jest tam duża ilość wody. Bardzo proszę o pomoc jakiegoś fachowca, ponieważ robi się coraz zimniej, a ja pilnie potrzebuję osoby, która wykona dla mnie taką usługę.
Potrzebuję fachowca, który zajmuje się stolarką okienną
2020-10-21 Lublin, Dożynkowa
Pomocy! Zeszłej nocy była próba włamania do mojego mieszkania, całe szczęście że byliśmy z meżem w domu i pogoniliśmy złodzieja, ale niestety potrzebujemy wymienić szyby w oknie. Szkło jest zbite w jednym skrzydle. W jakiej cenie będzie taka usługa i jaki jest czas oczekiwania?
Problem z oknem PCV
2020-09-09 Lotnicza, Bronowice, Lublin
Dzień dobry, problem dotyczy mojego okna PCV, mianowicie jest ono zablokowane. Nie wiem, co zablokowało do tego, że okno nie chce się otworzyć, być może w momencie otwierania nie przekręciłam do końca klamki? Czy mogę liczyć na pomoc jakiegoś fachowca?
Problem z oknem uchylnym
2020-08-26 Lublin, Czuby, Orkana
Interesuje mnie usługa naprawy okna plastikowego. Okno zablokowało się. Nie wiem co do tego doprowadziło, może w momencie otwierania okna przez przypadek nie przekręciłem do końca klamki.Możliwy jakiś problem z zaczepem.
Problem z oknem uchylnym Drutex
2020-08-06 Kasprowicza
Mam problem z moim oknem. Zauważyłem, że się poci, na szybie znajduje się skraplająca się woda. Co może być przyczyną? Czy to znaczy, że okno jest nieszczelne? Prosze o pomoc.
Szukam serwisu w pobliżu do okna plastikowego Schuco
2020-08-04 Lublin, Abramowice, Odległa
Mieszkam w bloku i posiadam w jednym z pokoi zwyczajne okno rozwierno-uchylne PCV. Wraz z nadejściem zimy zauważyłem, że niestety jest ono nieszczelne. Czuję, że z okna wieje. Próbowałem poradzić sobie podkładając watę, ale jest to rozwiązanie krótkotrwałe i potrzebuję pomocy fachowca, który przyjedzie i wymieni uszczelki.
Poszukiwany fachowiec do drzwi balkonowych Fakro
2020-07-06 Lublin, Sławin
Mam pilną usługę. Chciałbym zgłosić do naprawy drzwi PCV prowadzące na loggię. Problem jest taki, że na dole drzwi cieknie woda przy większych opadach deszczu. Potrzebuję kogoś, kto to obejrzy i w razie potrzeby uszczelni. Czy znajdę tu taki serwis stolarki okiennej?
732 080 502